Wyszukiwałeś:

limitowana X

wersja X

. Znaleziono 44 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: limitowana wersja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 44 wszystkich):

Nowości Hyundaia z rocznika 2007

Wśród gamy modelowej Hyundaia z rocznika 2007 pojawiły się trzy nowości:limitowana wersja Top-Line trzech modeli Atos, Getz i Accent; Sonata z nowymsilnikiem benzynowym o pojemności 2,0 litra oraz dostawczy H-1 Van z nowymsilnikiem 2,5 litra CRDi.

 

Specjalne Corvette dla Europy

W kwietniu w sieci salonów dilerskich marki Corvette pojawi sięnowość. Będzie to specjalna, limitowana wersja modelu Corvette Competition,która będzie nawiązywać do wyścigowej wersji C6.

 

Limitowana Grand Vitara

Od czerwca w salonach Suzuki w całym kraju dostępna będzie limitowana wersja20Th Anniversary modelu Grand Vitara.

 

Challenger ze sprężarką

Podczas tegorocznych targów SEMA w listopadzie zostanie zaprezentowanabardzo wydajna wersja modelu Dodge Challenger. Samochód zostaniewyposażony w sprężarkę, dzięki czemu jego moc będzie większa niż wpotężnej wersji SRT8.

 

Limitowana Honda S2000 na zakończenie

To już pewne. Honda postanowiła, iż w tym roku zakończy się produkcjasportowego modelu S2000. Na otarcie łez, dla miłośników tego modelu,przygotowana została specjalna, pożegnalna wersja, która już w marcupojawi się na europejskim rynku.

 

Limitowana produkcja wyjątkowego Veyrona

W zeszłym roku podczas konkursu elegancji w Pebble Beach Bugattizaprezentowało po raz pierwszy model Veyron 16.4 Grand Sport. Auto trafiło naaukcję i zostało sprzedane za 2,19 miliona dolarów. Niebawem ruszylimitowana produkcja tego modelu.

 

10 sztuk Hondy S2000 na pożegnanie

Do polskich klientów trafi 10 sztuk modelu Honda S2000 Ultimate Edition.Specjalna, limitowana wersja tego kultowego już roadstera Hondy zostałastworzona, by uczcić zakończenie produkcji tego popularnego i wielokrotnienagradzanego sportowego auta.

 

Wyjątkowa pięćsetka

Kultowa reedycja małego Fiata powstanie w mocno limitowanej serii. Abarth 500Competizione będzie zbudowany tylko w liczbie dziesięciu egzemplarzy.

 

Dark Diamond – limitowana seria Scania V8

Z myślą o miłośnikach Scania V8, niezależnie od mocy silnika, Scaniawyprodukuje specjalną serię ciągników siodłowych napędzanychośmiocylindrowym silnikiem widlastym. Ich wyjątkowa stylizacja i wyposażeniedodatkowe jest efektem bliskiej współpracy ze Svempas, znanym na całymświecie szwedzkim guru tuningu samochodów ciężarowych. Pojazdy tezostaną wyprodukowane w liczbie 100 sztuk i będą dostępne na wszystkichtypowych dla Scania V8 rynkach.

 

Limitowane Clio na dwudzieste urodziny

Z okazji dwudziestych urodzin modelu Renault Clio francuski koncern wypuściłna rynek specjalną wersję tego modelu - "Dwudziestkę", którana rynku polskim dostępna będzie już od marca w odmianie 5-drzwiowej orazGrandtour (kombi).

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "limitowana wersja".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017