Wyszukiwałeś:

limuzyna

. Znaleziono 165 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: limuzyna

Spróbuj też wyszukać: DACIA LOGAN limuzyna na ślub roadster

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 165 wszystkich):

S-Type Diesel najlepszą limuzyną wg Top Gear

Jaguar seria S-Type Diesel zdobył nagrodę dla "Najlepszej limuzynyExecutive w roku 2005" według magazynu Top Gear. Wręczenie nagrodyodbyło się w klubie Groucho, we wtorek 30 listopada.

 

Chrysler a'la Rolls-Royce

Na wystawie w Detroit Chrysler zademonstrował, jak w niedalekiej przyszłościmoże wyglądać flagowa, luksusowa limuzyna tej marki.

 

Lincoln MKX: Limuzyna w CUV

Amerykański Lincoln przedstawia nowego reprezentanta z segmentu autluksusowych. Nie jest to jednak pospolita limuzyna lecz CUV (Crossover UtilityVehicle). Lincoln MKX ma wprowadzić na rynek trochę świeżości i przekonaćdo siebie część klientów Lexusa.

 

Nissan Sentra: Mini-limuzyna

Targi samochodowe w Detroit to bardzo dobra okazja dla Nissana dlazaprezentowania kolejnej, szóstej generacji modelu Sentra. Niedługo bowiemnowy produkt japońskiej marki pojawi się w sprzedaży na amerykańskim rynku.

 

Mercedes CLS: Coupe-limuzyna

Moc, dynamika, komfort, piękny wygląd to tylko niektóre z cech, jakieprzychodzą od razu na myśl po kilku dniach, jakie Mercedes CLS spędził wnaszej redakcji.

 

Volkswagen Magotan - nowoczesna limuzyna

Spółka FAW-Volkswagen zaprezentowała po raz pierwszy nowy okręt flagowy VW -Magotana. To specjalnie dostosowane do chińskiego rynku auto to bliźniakcieszącego się wielką popularnością nie tylko w Europie Passata.

 

Volkswagen Magotan - nowoczesna limuzyna

Spółka FAW-Volkswagen zaprezentowała po raz pierwszy nowy okręt flagowy VW -Magotana. To specjalnie dostosowane do chińskiego rynku auto to bliźniakcieszącego się wielką popularnością nie tylko w Europie Passata.

 

Pierwsza limuzyna Stanów Zjednoczonych

Wraz z nowym prezydentem w Białym Domu pojawi się nowy samochód. Wprzyszłym tygodniu, kiedy Barack Obama zostanie zaprzysiężony na prezydentaprzyjedzie on nową limuzyną marki Cadillac DTS przygotowaną przez koncernGeneral Motors.

 

Nowy Mercedes Klasy E jako limuzyna

Według przecieków, które prezentują szkic techniczny nowegoMercedesa Klasy E z potrójnymi drzwiami można się spodziewać, żeniebawem na rynek zawita nowy Mercedes w wersji dla dygnitarzy.

 

Nowe Audi A8 tuż, tuż

30 listopada, a więc już w najbliższy poniedziałek, Audi przedstawinajnowszą generację swojej flagowej limuzyny - modelu A8. A wszystko odbędziesię przy okazji targów designu w Miami.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017