Wyszukiwałeś:

linia X

AMG X

Sport X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: linia AMG Sport

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Botoks dla Mercedesa SL

Aby utrzymać w dobrej formie swojego luksusowego roadstera, Mercedes dla modeluSL przygotowuje face-lifting. Dziennikarzom niemieckiego magazynu "Auto Motorund Sport" udało się zrobić pierwsze szpiegowskie zdjęcia odmłodzonemumodelowi w wersji AMG.

 

Co, za ile?

Salon samochodowy w Genewie jak każda tego typu impreza motoryzacyjna jestmiejscem wielu światowych premier nowych modeli koncepcyjnych ale przedewszystkim także aut, które jedną połową stoją na salonowychwybiegach, a drugą już w salonach sprzedaży. Przy okazji tegorocznej edycjiszwajcarskich targów podpytaliśmy kilku producentów jakwyceniają swoje najnowsze produkty.

 

Genewa 2013: 300 i więcej

Auta produkowane dla mas, napędzane alternatywnymi technologiami, czy wreszcieluksusowe pojazdy dla elit. To standard każdych, liczących się targówmotoryzacyjnych na świecie. Aby jednak mieć poczucie motoryzacyjnegospełnienia, potrzebna jest jeszcze jedna grupa - aut sportowych. Oto przeglądnajważniejszych, tegorocznych premier Międzynarodowego Salonu SamochodowegoGenewa 2013 powyżej 300 KM. Premier, których nadrzędną rolą jestwciskanie w fotel.

 

Lexus IS250 F-Sport: Odmieniec

Najnowsza generacja serii IS250 jest najbardziej przekonującą kompaktowąlimuzyną, jaką do tej pory zbudował Lexus. Czy na tyle, by byćinteresującą alternatywą dla niemieckiej konkurencji?

 

Nowa linia modelowa od Mercedesa

Mercedes-AMG idzie krok dalej i wprowadza nową linię produktową "AMGSport". Poszerzenie gamy modelowej nikogo nie powinno dziwić, skoro popytna auta sygnowane przez AMG jest bardzo duży. W tym roku Mercedes-AMGdostarczy do klientów rekordową liczbę 40 tysięcy samochodów.

 

Mercedes ujawnił GLE Coupe - konkurenta BMW X6

SUV klasy premium z nadwoziem w stylu coupe - do tej pory było to popisowedanie marki BMW. Teraz do walki z bawarskim bestellerem - modelem X6 - rywaleze Stuttgartu wystawiają Mercedesa GLE Coupe.

 

Mercedes AMG-GT S: Młot na Porsche

Telefon dostałem późno, bo popołudniu dzień przed. Informacja była krótka – Tor Kielce i nowy model Mercedesa. Nikt, będąc na moimmiejscu, nawet przez chwilę nie wahał by się. Potwierdziłem: Jadę! Od tejchwili licznik zaczął odliczać minuty do spotkania z „bestią”AMG-GT.

 

Mercedes-AMG GT S: Chirurgiczne cięcie

Na ten dzień czekałem z niecierpliwością, jak Mike Tyson na kolejnąrandkę. Wyprawa na tor w Poznaniu i kilka godzin z samochodami AMG,wśród których najważniejszą gwiazdą był AMG GT S. Popierwszym kontakcie z tym autem w Kielcach czułem niedosyt, ale dziś najemsię do syta. Nic mnie nie powstrzyma!

 

Mercedes GLC w wydaniu AMG potwierdzony

Chwilę po premierze Mercedesa GLC wiemy już, że producent ze Stuttgartu zaoferuje swojego nowego SUVa w sportowym garniturze prosto z dywizji AMG.Szykuje się wyjątkowo mocny wóz.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "linia AMG Sport".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017