Wyszukiwałeś:

list

. Znaleziono 249 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: list

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 249 wszystkich):

Listy projektów po weryfikacji

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego poinformowało o zakończeniu weryfikowanialist projektów kluczowych do unijnych programów, m.in. ProgramuOperacyjnego Infrastruktura i Środowisko, który zawiera priorytetydotyczące rozwoju sieci drogowej TEN-T i bezpieczeństwa na drogach.

 

Kowalewo będzie miało obwodnicę

20 lutego bieżącego roku burmistrz Kowalewa Pomorskiego i dyrektor Bydgoskiegooddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad podpisali listintencyjny w sprawie budowy obwodnicy Kowalewa. Jest on gwarancją, że wbudżecie znajdą się pieniądze na budowę tej drogi.

 

Scania wspiera rozwój biopaliwa w Polsce

Scania Polska S.A. i PKN ORLEN podpisały List Intencyjny dotyczącywspółpracy w zakresie promocji i wprowadzania nowego biopaliwa na baziebioetanolu na polski rynek.

 

Obwodnice Szczecinka

Zarządcy dróg różnej kategorii podpisali list intencyjnydotyczący wspólnej przebudowy dwóch skrzyżowań na DK 11 naterenie Szczecinka. Inicjatywa sygnatariuszy listu to krok do budowy obwodnicSzczecinka.

 

Hyundai i20: Skrzynka na listy

Najwyższa Izba Kontroli niedawno prześwietliła Pocztę Polską. Wnioski -nietrafione inwestycje, opóźnienia w doręczaniu listów i masainnych zastrzeżeń większych niż Kopiec Kościuszki. A wystarczyłozamówić flotę Hyundaiów i20.

 

List otwarty do rosyjskich przewoźników

Zarząd Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Transportu Drogowegoopublikował na swoich stronach list otwarty do rosyjskich przewoźników.Jego celem jest przedstawienie polskiego stanowiska w kwestiach spornychdotyczących zezwoleń na transport na terenie Federacji Rosyjskiej. Listzacytowany jest w całości.

 

Intrall Rus podpisał List Intencyjny

Firma Intrall Rus podpisała List Intencyjny z Polską Agencją Informacji iInwestycji Zagranicznych oraz Województwem Zachodniopomorskim. Firmazamierza uruchomić na terenie województwa zachodniopomorskiego ośrodekbadawczo - naukowy i fabrykę samochodów. Informację przekazała PolskaAgencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych

 

Intrall Rus chce budować centrum badawcze i fabrykę aut w zachodniopomorskim

Rosyjsko-brytyjski Intrall Rus zamierza uruchomić na terenie województwazachodniopomorskiego ośrodek badawczo - naukowy i fabrykę samochodów.Firma podpisała List Intencyjny z Polską Agencją Informacji i InwestycjiZagranicznych oraz Województwem Zachodniopomorskim w tej sprawie.Inwestycja o wartości ok. 22 milionów euro, w pierwszym etapie możedać 50 nowych miejsc pracy, w tym 20 etatów dla inżynierów ikadry zarządzającej.

 

Toyota i BMW razem

BMW Group i Toyota Motor Corporation rozszerzają zakres współpracy -firmy podpisały list intencyjny w sprawie współpracy technicznej wczterech  kluczowych zakresach.

 

List otwarty do Ministra Finansów - czy coś pomoże?

Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego wspólnie ze ZwiązkiemDealerów Samochodów wystosowały list otwarty do MinistraFinansów, w którym apelują o zaprzestanie prac nad wnioskiem doKomisji Europejskiej o derogację w sprawie poboru podatku VAT od zakupusamochodów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017