Wyszukiwałeś:

list

. Znaleziono 136 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: list

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 136 wszystkich):

Wątek na forum: Face-lifting Mercedesa SL

wow, ale wielka fotografia, poprostu znaczek na list. Skocze do miasta po LUPE, wklejcie coś większego, to w końcu legenda. ~maxisingel

 

Pirelli też inwestuje w Chinach

Koncern Pirelli oraz firma Aeolus podpisały list intencyjny dotyczącywspółpracy w Chinach. W 2005 roku fabryka w prowincji Henan rozpocznieprodukcję opon Pirelli.

 

Listy projektów po weryfikacji

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego poinformowało o zakończeniu weryfikowanialist projektów kluczowych do unijnych programów, m.in. ProgramuOperacyjnego Infrastruktura i Środowisko, który zawiera priorytetydotyczące rozwoju sieci drogowej TEN-T i bezpieczeństwa na drogach.

 

Kowalewo będzie miało obwodnicę

20 lutego bieżącego roku burmistrz Kowalewa Pomorskiego i dyrektor Bydgoskiegooddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad podpisali listintencyjny w sprawie budowy obwodnicy Kowalewa. Jest on gwarancją, że wbudżecie znajdą się pieniądze na budowę tej drogi.

 

Hyundai i20: Skrzynka na listy

Najwyższa Izba Kontroli niedawno prześwietliła Pocztę Polską. Wnioski -nietrafione inwestycje, opóźnienia w doręczaniu listów i masainnych zastrzeżeń większych niż Kopiec Kościuszki. A wystarczyłozamówić flotę Hyundaiów i20.

 

List otwarty do rosyjskich przewoźników

Zarząd Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Transportu Drogowegoopublikował na swoich stronach list otwarty do rosyjskich przewoźników.Jego celem jest przedstawienie polskiego stanowiska w kwestiach spornychdotyczących zezwoleń na transport na terenie Federacji Rosyjskiej. Listzacytowany jest w całości.

 

Intrall Rus podpisał List Intencyjny

Firma Intrall Rus podpisała List Intencyjny z Polską Agencją Informacji iInwestycji Zagranicznych oraz Województwem Zachodniopomorskim. Firmazamierza uruchomić na terenie województwa zachodniopomorskiego ośrodekbadawczo - naukowy i fabrykę samochodów. Informację przekazała PolskaAgencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych

 

Toyota i BMW razem

BMW Group i Toyota Motor Corporation rozszerzają zakres współpracy -firmy podpisały list intencyjny w sprawie współpracy technicznej wczterech  kluczowych zakresach.

 

List otwarty do Ministra Finansów - czy coś pomoże?

Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego wspólnie ze ZwiązkiemDealerów Samochodów wystosowały list otwarty do MinistraFinansów, w którym apelują o zaprzestanie prac nad wnioskiem doKomisji Europejskiej o derogację w sprawie poboru podatku VAT od zakupusamochodów.

 

"Dość chaosu w podatku VAT" - list otwarty ZDS do MF

Dość chaosu, trzeba natychmiast określić datę zmian w prawie o VAT - ztakim przesłaniem do nowego Ministra Finansów zwrócił się wliście otwartym Związek Dealerów Samochodów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017