Wyszukiwałeś:

listy X

przewozowe X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: listy przewozowe

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Skoda Roomster Scout: Pozory często mylą

Skoda od jakiegoś czasu przeżywa swoje złote lata. Samochody marki znadWełtawy, niegdyś uważane za pojazdy dla "demoludów",pospolite, szare i nudne przeszły długą transformację ustrojową. Terazpotrafią być ciekawe, i co najlepsze, nawet modne. Od niedawna zaczynająwchodzić na niszowe wzgórza, wyznaczać pewne trendy. Czy Skoda RommsterScout będzie w stanie wdrapać się na szczyty dosłownie i w przenośni?

 

Unia chce dalej liberalizować transport

Parlament Europejski zatwierdził pakiet przepisów w sprawie dalszejliberalizacji transportu drogowego w UE. Dotyczy on między innymi zasadświadczenia usług przez przewoźników z innego kraju oraz możliwościpracy kierowców autokarów bez przerwy przez 12 dni.

 

Europejskie drogi jak wybrzeże Somalii

Informacje o porwanych przez somalijskich piratów statkach iprzetrzymywanych dla okupu marynarzach serwują niemal wszystkie serwisyinformacyjne. Tymczasem media milczą o tym, że na drogach UE równieczęsto dochodzi do napadów i kradzieży ładunków przewożonychna ciężarówkach czytamy w raporcie „Cargo Theft Report”Europolu.

 

Narzędzie na czas kryzysu - Giełda TRANS

Stale pogarszająca się sytuacja przedsiębiorców działających wbranży TSL wymaga z ich strony podejmowania zdecydowanych działań i sięganiapo coraz lepsze narzędzia optymalizujące działalność. Szansą na poprawęsytuacji finansowej dla wielu graczy rynkowych mogą być szeroko dostępnegiełdy transportowe.

 

Problem Kasandry

Rynek transportowy, a co za tym idzie rynek sprzedaży samochodówużytkowych i ciężarowych, to swego rodzaju barometr rynku. Jeszcze w 2007 r.ten barometr pokazywał piękny, słoneczny wyż a tylko nieliczni ekonomicznimeteorologowie przewidzieli burze z piorunami i gradobicia.

 

Małopolska i Śląsk wspólnie

Władze Małopolski i województwa śląskiego podpisały pierwszą wPolsce umowę o strategii współpracy między dwoma województwami.Na liście priorytetów współpracy znalazł się m.in. transport.Priorytetowymi inwestycjami są: budowa Beskidzkiej Drogi Integracyjnej orazdrogi ekspresowej S1.

 

O czym pamiętać, kupując auto za granicą

Choć z zachodu Europy nie zalewa nas już olbrzymia fala używanychsamochodów, to jednak wciąż sporo osób, które poszukujądla siebie auta na rynku wtórnym, szuka go poza granicami naszego kraju.Jest szansa na znalezienie ciekawego samochodu po atrakcyjnej cenie, ale możnarównież mocno żałować swojego wyboru. Co zrobić, byśmy poprzyjeździe do kraju byli zadowoleni z naszego zakupu?

 

Rekordowe przychody firmy PACCAR

Osiągnięte przez firmę PACCAR w trzecim kwartale przychody w wysokości 4,26mld dolarów były najwyższe w całej historii firmy – mówiMark Pigott, Prezes i Dyrektor Generalny. – Wyższe zyski zawdzięczamyzwiększonym dostawom samochodów ciężarowych, większej sprzedaży narynku wtórnym i rozwojowi działalności w zakresie usług finansowych nacałym świecie.

 

Poznaj Chevroleta i wygraj!

Drodzy Czytelnicy, wiemy, że lubicie różnego rodzaju konkursy, jakie odczasu do czasu pojawiają się na naszych stronach. Tym razem mamy konkursgłównie sprawdzający Waszą wiedzę nt. marki Chevrolet, choć nie jeston skierowany tylko do fanów tej marki. Startować może każdy i niktnie jest bez szans. Zapraszamy zatem do konkursu i życzymy wszystkim, bezwyjątku, powodzenia.

 

Skoda Octavia Scout: Na każde warunki

Skodzie Octavii Scout mieliśmy okazję przyjrzeć się odrobinę dłużej niżstandardowemu autu testowemu. Dlatego też czeskie kombi w uterenowionej wersjisprawdziliśmy nieco dokładniej i w skrajnie różnych warunkachdrogowych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "listy przewozowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017