Wyszukiwałeś:

lodzka X

specjalna X

strefa X

ekonomiczna X

. Znaleziono 43 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lodzka specjalna strefa ekonomiczna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 43 wszystkich):

ŁSSE - będzie rosła

Jeżeli wniosek korygujący granice Łódzkiej SSE zostanie zaakceptowany przezrząd to w najbliższym czasie powstanie największa inwestycja w Łodzi w 2005roku. W nowo powstałych podstrefach swoje zakłady ulokują firmy Hutchinson iHaering.

 

Rekordowy rok w ŁSSE

Rok 2005 był dla Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej rokiem rekordowympod względem liczby pozyskanych inwestorów. W roku tym zezwolenia nadziałalność w Strefie uzyskało 16 nowych firm, a 12 zakładów rozpoczęłoprodukcję. Dla sektora motoryzacyjnego produkcję rozpocznie Haering i Sirmax.

 

Hutchinson, Sirmax i FAM inwestują w łódzkim

W Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej swoje inwestycje ulokują firmy,współpracujące z branżą motoryzacyjną – Hutchinson, Sirmax i FAM. Nainwestycje przeznaczą ponad 110 mln zł.

 

Leoni zainwestuje w ŁSSE

Firma Leoni Autokabel Polska Sp. z o.o., która jest oddziałemmiędzynarodowego koncernu Leoni AG, zajmującego się produkcją instalacjielektrycznych na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego, zamierza zainwestować wŁódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

 

HellermannTyton w łódzkiej strefie

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna wydała zezwolenie na prowadzeniedziałalności gospodarczej dla firmy HellermannTyton Sp. z o.o. Producentakcesoriów do przewodów i kabli m.in. na potrzeby przemysłumotoryzacyjnego zainwestuje ponad 66 mln zł.

 

Libner otworzy fabrykę w Kutnie

Już niedługo na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznejrozpocznie swoją działalność spółka Libner Polska. Powstająca wKutnie fabryka będzie już czwartym zakładem należącym do tego producentanadwozi przemysłowych dla samochodów ciężarowych.

 

Nowi inwestorzy w łódzkiej strefie

21 stycznia bieżącego roku przedstawiciele Łódzkiej Specjalnej StrefyEkonomicznej wręczyli kolejne zezwolenia na działalność pięciu nowyminwestorom. Wśród nich znalazła się firma HellermannTyton produkującaakcesoria do przewodów i kabli m.in. na potrzeby przemysłumotoryzacyjnego.

 

Eurometal inwestuje w budowę walcowni

Eurometal S.A. znana na rynku firma z branży aluminiowej planuję budowęwartej 80 mln złotych walcowni aluminium na terenie łódzkiej specjalnejstrefy ekonomicznej. Pracować ma w niej 80 osób.

 

Specjalne Strefy Ekonomiczne po 2020 roku

Od ponad 15 lat Specjalne Strefy Ekonomiczne stymulują rozwój przemysłui usług w wielu sektorach polskiej gospodarki. Stanowią istotną zachętęinwestycyjną dla wielu firm. Ich rozwój przyczynia się do rozwojugospodarczego kilkunastu regionów Polski. Obecnie zakłada się, że SSEzakończą działalność w roku 2020. Wyniki badania opracowanego przez Ernst& Young pokazują, że bez wydłużenia okresu działalności stref nie maco liczyć na reinwestycje u ponad połowy firm obecnych w SSE.

 

Specjalne Strefy Ekonomiczne atrakcyjne dla inwestorów

Do końca czerwca 2011 roku we wszystkich czternastu Specjalnych StrefachEkonomicznych (SSE) w Polsce wydano ponad 1400 zezwoleń na działalnośćgospodarczą. Przedsiębiorcy działający w strefach zainwestowali ponad 75 mldzłotych i zatrudnili ponad 230 tys. pracowników. Inwestorzy najlepiejoceniają Łódzka SSE – wynika z raportu przygotowanego przezfirmę doradczą KPMG "Specjalne strefy ekonomiczne Edycja 2011."

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "lodzka specjalna strefa ekonomiczna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017