Wyszukiwałeś:

lodzka X

specjalna X

strefa X

ekonomiczna X

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lodzka specjalna strefa ekonomiczna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Nowy zakład Coko-Werk w ŁSSE

Niemiecko-polska firma Coko-Werk, produkująca tworzywa sztuczne, zamierzawybudować nowy zakład na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej(ŁSSE). Nakłady inwestycyjne wyniosą do 2015 roku 2,9 mln Euro. Zatrudnienieznajdzie 30 osób.

 

ŁSSE - będzie rosła

Jeżeli wniosek korygujący granice Łódzkiej SSE zostanie zaakceptowany przezrząd to w najbliższym czasie powstanie największa inwestycja w Łodzi w 2005roku. W nowo powstałych podstrefach swoje zakłady ulokują firmy Hutchinson iHaering.

 

Rekordowy rok w ŁSSE

Rok 2005 był dla Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej rokiem rekordowympod względem liczby pozyskanych inwestorów. W roku tym zezwolenia nadziałalność w Strefie uzyskało 16 nowych firm, a 12 zakładów rozpoczęłoprodukcję. Dla sektora motoryzacyjnego produkcję rozpocznie Haering i Sirmax.

 

Leoni zainwestuje w ŁSSE

Firma Leoni Autokabel Polska Sp. z o.o., która jest oddziałemmiędzynarodowego koncernu Leoni AG, zajmującego się produkcją instalacjielektrycznych na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego, zamierza zainwestować wŁódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

 

Nagroda Gospodarcza dla Wielton S.A.

Firma Wielton S.A., największy polski producent naczep i przyczep otrzymałwyróżnienie w tegorocznej, V edycji Nagrody Gospodarczej WojewodyŁódzkiego. Spółka z Wielunia została laureatem w kategorii„Eksporter”.

 

HellermannTyton w łódzkiej strefie

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna wydała zezwolenie na prowadzeniedziałalności gospodarczej dla firmy HellermannTyton Sp. z o.o. Producentakcesoriów do przewodów i kabli m.in. na potrzeby przemysłumotoryzacyjnego zainwestuje ponad 66 mln zł.

 

Leoni zwolni 1250 osób

Firma Leoni Autokabel Polska Sp. z o.o., produkująca w Ostrzeszowie instalacjeelektryczne dla przemysłu motoryzacyjnego zapowiedziała redukcjęzatrudnienia. W związku z coraz mniejszym popytem w branży, pracę w polskimzakładzie ma stracić nawet 1250 osób.

 

Libner otworzy fabrykę w Kutnie

Już niedługo na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznejrozpocznie swoją działalność spółka Libner Polska. Powstająca wKutnie fabryka będzie już czwartym zakładem należącym do tego producentanadwozi przemysłowych dla samochodów ciężarowych.

 

Nowi inwestorzy w łódzkiej strefie

21 stycznia bieżącego roku przedstawiciele Łódzkiej Specjalnej StrefyEkonomicznej wręczyli kolejne zezwolenia na działalność pięciu nowyminwestorom. Wśród nich znalazła się firma HellermannTyton produkującaakcesoria do przewodów i kabli m.in. na potrzeby przemysłumotoryzacyjnego.

 

Eurometal zbuduje walcownię aluminium

Łódzka SSE powitała kolejnych inwestorów. Wśród nichzezwolenie na prowadzenie działalności otrzymał inwestor Eurometal S.A.,który chce otworzyć nową walcownię aluminium.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "lodzka specjalna strefa ekonomiczna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017