Wyszukiwałeś:

lodzkie

. Znaleziono 572 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lodzkie

Spróbuj też wyszukać: lodzkie s8 obwodnice Łodzi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 572 wszystkich):

Łódzki ring

Władze miasta, województwa i Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wobecności premiera Marka Belki podpisały porozumienie o budowie drogi S14 -zachodniej obwodnicy Łodzi.

 

ŁSSE - będzie rosła

Jeżeli wniosek korygujący granice Łódzkiej SSE zostanie zaakceptowany przezrząd to w najbliższym czasie powstanie największa inwestycja w Łodzi w 2005roku. W nowo powstałych podstrefach swoje zakłady ulokują firmy Hutchinson iHaering.

 

Zielone światło dla A2

19 lipca została wydana decyzja lokalizacyjna dla odcinka Stryków –Łyszkowice o długości około 20 km. Tym samym zakończył się proceslokalizacyjny autostrady A2 w województwie łódzkim.

 

Łódzka A2 - relacja z budowy

Przez ostatnie piętnaście lat niewiele działo się w polskiej infrastrukturzedrogowej. Powstawały oczywiście kolejne projekty i plany, ale nowych dróg,zwłaszcza autostrad, jakoś nie przybywało. Ale ten okres to już historia.Teraz, żeby nadrobić te stracone 15 lat, autostrady budujemy w ... 15miesięcy.

 

Trasa S14 - pierwsze decyzje

Decyzją wojewody łódzkiego zatwierdzony został przebieg pierwszego zczterech odcinków drogi ekspresowej S-14 - zachodniej obwodnicy Łodzi.Dokument wytycza przebieg obwodnicy Pabianic na odcinku Ksawerów-Dobroń.

 

Rekordowy rok w ŁSSE

Rok 2005 był dla Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej rokiem rekordowympod względem liczby pozyskanych inwestorów. W roku tym zezwolenia nadziałalność w Strefie uzyskało 16 nowych firm, a 12 zakładów rozpoczęłoprodukcję. Dla sektora motoryzacyjnego produkcję rozpocznie Haering i Sirmax.

 

Witamy nowe kilometry A2!

W samo południe premier Jarosław Kaczyński na węźle komunikacyjnym Dąbiena pograniczu województw wielkopolskiego i łódzkiego uroczyście otworzyłodcinek autostrady A2 Konin-Stryków.

 

Retkińska i Pienista w Łodzi już przejezdne

Zakończyły się prace budowlane na dwóch łódzkich ulicach Retkińskiej iPienistej. Inwestycje wyniosły prawie 12 mln zł.

 

Spotkanie w sprawie S8

Wczoraj minister transportu Jerzy Polaczek spotkał się z przedstawicielamisamorządów z terenu woj. łódzkiego. Tematem spotkania była budowa drogiekspresowej S8 na jej odcinku przez woj. łódzkie.

 

Hutchinson, Sirmax i FAM inwestują w łódzkim

W Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej swoje inwestycje ulokują firmy,współpracujące z branżą motoryzacyjną – Hutchinson, Sirmax i FAM. Nainwestycje przeznaczą ponad 110 mln zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017