Wyszukiwałeś:

lodzkie

. Znaleziono 206 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lodzkie

Spróbuj też wyszukać: lodzkie s8 obwodnice Łodzi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 206 wszystkich):

Po zimie ruszają prace na A2

Przez długą zimę nierealne okazały się plany kontynuacji budowy A2 od 1marca. Prace budowlane rozpoczęły się z miesięcznym opóźnieniem odkwietnia. "Drobne prace trwały niemal przez całą zimę - przy montażuekranów akustycznych i wykończaniu OUA (obwodu utrzymania autostrady) wŻdżarach koło Konina - jednak dopiero teraz, po ustąpieniu mrozów, możnamyśleć o pracach nawierzchniowych i betoniarskich" - dodaje GDDKiA.

 

Skrzyżowania w przebudowie

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o podpisaniukolejnych kontraktów na przebudowę niebezpiecznych skrzyżowań. Cały projektzgłoszony do współfinansowania ze SPOT zakłada przebudowę 25niebezpiecznych skrzyżowań w całej Polsce

 

A2 na razie za darmo

W środę 26 lipca 2006 r. od godziny 19 ma zostać udostępniony dla ruchu nowyponad 100 km odcinek autostrady A2 Konin - Stryków. Tegoż dnia w południe nawęźle Dąbie - na granicy Wielkopolski i województwa łódzkiego - odbędziesię uroczystość otwarcia autostrady. Przynajmniej przez rok na tym odcinku A2nie będą pobierane opłaty.

 

Witamy nowe kilometry A2!

W samo południe premier Jarosław Kaczyński na węźle komunikacyjnym Dąbiena pograniczu województw wielkopolskiego i łódzkiego uroczyście otworzyłodcinek autostrady A2 Konin-Stryków.

 

Spotkanie w sprawie S8

Wczoraj minister transportu Jerzy Polaczek spotkał się z przedstawicielamisamorządów z terenu woj. łódzkiego. Tematem spotkania była budowa drogiekspresowej S8 na jej odcinku przez woj. łódzkie.

 

Kolejny zakład Hutchinsona

Francuska firma Hutchinson otworzyła w Łodzi swój drugi zakład. Zatrudnienieznajdzie tu około 700 osób. Głównym odbiorcą produkowanych akcesoriówbędzie Toyota.

 

Łódzkie zdąży na Euro

Minister Infrastruktury, Cezary Grabarczyk zaprezentował, podczas spotkania wUrzędzie Wojewódzkim w Łodzi, plany związane z rozbudowąinfrastruktury drogowej w województwie łódzkim. Rozmawiano przedewszystkim o priorytetach na Euro 2012.

 

Więcej pieniędzy na łódzkie drogi

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego poinformował oprzyjęciu uchwały o zwiększeniu nakładów na inwestycje związane zdrogami wojewódzkimi. W latach 2008-2013 drogowcy będą dysponowaćkwotą o ponad 1 mld zł większą niż zakładano.

 

Łódzkie inwestuje w drogi wojewódzkie

W ostatnich dniach grudnia 2008 roku uchwalony został budżetwojewództwa łódzkiego na rok 2009. Zakłada on najwyższe whistorii wydatki inwestycyjne. Najwięcej środków, bo aż ponad 222 mlnzł przeznaczono na modernizację dróg wojewódzkich.

 

Łódzkie: wyremontowana droga do remontu

Półtora miesiąca po remoncie drogę wojewódzką nr 480 w woj.łódzkim ponownie trzeba naprawiać. Nowy asfalt pęka tak, żewyremontowany odcinek nadaje się znowu do wymiany. 

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017