Wyszukiwałeś:

logistyka

. Znaleziono 151 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: logistyka

Spróbuj też wyszukać: pgd

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 151 wszystkich):

Wątek na forum: Ekoauta - czyli wielka "zielona" ściema?

Nawet jesli tak jest że teraz Prius czy Insight czy inne hybrydy nie oszczędzają środowiska w takim stopniu jak by się wydawało, to trzeba pamiętać że to są jednak pierwsze kroki. Te samochody są produkowane od kilkunastu lat. Klasyczne benzynowe - od ponad stu. Optymalizowanie produkcji i logist...

 

Zielony transport

Dbałość o środowisko naturalne zatacza coraz szersze kręgi. Wkraczarównież do sfery inteligentnych technologii służących logistyce itransportowi. Planung Transport Verkehr (PTV) z niemieckiego Karlsruhezaprezentował pierwsze w Europie oprogramowanie do obliczania emisji spalin dlakonkretnych tras ciężarówek.

 

Wspólny serwis Scanii i SAF-Holland

Scania podpisała umowę o współpracy z SAF-Holland, niemieckimproducentem osi do przyczep, działającym na międzynarodowym rynku. Umowa– pierwsze tego typu porozumienie w branży transportowej – zapewniklientom Scania obsługę serwisową kompletnych zestawów drogowych,daleko wykraczającą poza sprzedaż części i logistykę.

 

Cena usług kształtuje polski rynek TSL

Polscy przedsiębiorcy przy wyborze operatora usług TSL (transport spedycjalogistyka), nadal kierują się przede wszystkim ceną. Jak wynika z badańprzeprowadzonych na zlecenie firmy PEKAES, to cena w głównej mierzekształtuje polski rynek.

 

Volvo wspiera studentów

Volvo Polska i Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu weWrocławiu podpisały dzisiaj umowę o współpracy, której celemjest wymiana wiedzy i doświadczeń pomiędzy nauką a przemysłem, realizacjawspólnych projektów i podejmowanie działań związanych zrozwijaniem specjalistycznej wiedzy i umiejętności zawodowych studentówUczelni.

 

Studenci z Volvo

Volvo Polska i Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu weWrocławiu podpisały umowę o współpracy, której celem jestwymiana wiedzy i doświadczeń pomiędzy nauką a przemysłem, realizacjawspólnych projektów i podejmowanie działań związanych zrozwijaniem specjalistycznej wiedzy i umiejętności zawodowych studentówUczelni.

 

Mercedes-Benz Econic NGT w nowej roli

Projekt badawczy wiedeńskiego Uniwersytetu Technicznego i zakładówMagna Steyr AG z Graz doczekał się niezwykłego finału. W przyszłości zalogistykę Magna Steyr Group będą odpowiadać przyjazne środowiskuciężarówki Mercedes-Benz Econic, napędzane gazem ziemnym. Początkowoflotę zasili od 20 do 30 takich pojazdów. Zastąpią one ciągnikisiodłowe z tradycyjnymi silnikami wysokoprężnymi.

 

Kolejne kontrakty Iveco Poland

Spółka Iveco Poland, zrealizowała w marcu i kwietniu br. kolejnykontrakt na dostawę ciężarówek. Pojazdy IVECO Stralis w ilości 15sztuk zakupiło Śląskie Centrum Logistyki będące jednym z największychoperatorów logistycznych na Górnym Śląsku. Bezpośrednimdostawcą pojazdów był dealer IVECO - firma Cracow Truck Center mającaswoją siedzibę w Rudzie Śląskiej.

 

Wątek na forum: Szukam drogi do filmu.

Drodzy forumowicze, w sierpniu z ekipą będziemy kręcić film, w którym kluczową sceną ma być rozbicie auta o drzewo, albo mur (najlepiej to pierwsze). Rozwiązaliśmy już właściwie wszystkie problemy z tym projektem związane (logistyka, kamery, sterowanie autem itp.) i brakuje nam jedynie miejsc...

 

Wątek na forum: Studia

Waszym zdaniem warto iść na studia?? Znajomy zastanawia się nad logistyką w Opolu na WSB. Pracuje na magazynie więc studia w zawodzie. Osobiście studiowaliście?? ~Piter

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017