Wyszukiwałeś:

logistyka

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: logistyka

Spróbuj też wyszukać: pgd

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Światowe standardy bezpieczeństwa z dolnośląskiego Autoliv

Dolnośląski Autoliv Poland to producent nowoczesnych rozwiązań z dziedzinysystemów bezpieczeństwa takich jak: poduszki powietrzne i pasybezpieczeństwa. Produkty dostarczane do niemal wszystkich marek pojazdówsamochodowych spełniają światowe standardy bezpieczeństwa.

 

VOSS - "...nie wszyscy są w stanie produkować tak jak Polacy"

Pod koniec kwietnia odbyło się uroczyste otwarcie, budowanego od sierpnia,zakładu VOSS Automotive w Legnickim Polu. Łączny koszt inwestycji wyniósł 6mln euro. Obecnie zakład wdraża nowe projekty i rozwija produkcję.

 

Polscy poddostawcy w Skoda Auto

22 i 23 listopada br. odbyła się druga w tym roku misja poddostawcówmotoryzacyjnych współorganizowana przez Polską Izbę Motoryzacji (PIM). Tymrazem celem wyprawy była fabryka Skoda Auto w Mlada Boleslav.

 

Jak powstaje betonowa autostrada A4?

Autostrady budowane od granicy niemieckiej do Wrocławia, czyli A-18 z Olszynydo Krzywej i dalej A-4 do stolicy Dolnego Śląska będą drogami betonowymi.Przyjrzyjmy się dokładniej jak wygląda proces budowy takich dróg.

 

OML Morando bliżej odbiorców

OML Morando od lat działa w przemyśle motoryzacyjnym. Z końcem 2005 rokuwłoski inwestor uruchomił na terenie Katowickiej SSE zakład produkującypodzespoły do nowych samochodów. Obok lokalizacji we Włoszech jest to drugizakład produkcyjny firmy.

 

Opel Meriva nie będzie budowany w Polsce

Opel Meriva nie będzie produkowany w gliwickiej fabryce General Motors. Po 2008r. minivan będzie zjeżdżał z taśm z zakładów w Saragossie.Decydującym czynnikiem rezygnacji z fabryki w Gliwicach była koniecznośćdokonania dodatkowych inwestycji.

 

Młodzi Inżynierowie w Volkswagenie

Poznański Volkswagen poszerzył dotychczasową współpracę z PolitechnikąPoznańską o kolejne projekty badawcze. Wśród nowych tematów znalazły sięzagadnienia związane z optymalizacją procesów produkcyjnych w zakresie budowykaroserii oraz procesu lakierowania, logistyką oraz procesami odlewniczymi.Kontynuowana będzie także współpraca w zakresie projektu MłodziInżynierowie.

 

Skoda zlikwiduje miejsca pracy

Jak poinformowała telewizyjna agencja informacyjna "Bloomberg" Skoda szykujesię do likwidacji około 2800 miejsc pracy. Stacja telewizyjna powołuje sięna słowa menadżera czeskiej marki Martina Jahna, który w wywiadzie przyznał,że w należącej do koncernu Volkswagena Skodzie brane są pod uwagęmożliwości redukcji personelu.

 

Tenneco dostawcą Toyoty

Tenneco będzie wyłącznym dostawcą oryginalnych części serwisowych (OES)dla całej gamy samochodów marki Toyota z silnikiem wysokoprężnym,sprzedawanych na rynku europejskim. Tenneco z Rybnika zajmie się kontrolądostaw i produkcji dla Toyoty Motor Europe jeszcze w tym miesącu.

 

Konkurencyjni i gotowi na globalizację

"W praktyce widać, czy jesteśmy konkurencyjni i gotowi na wyzwaniaglobalizacji. Świadczy o tym poziom inwestycji w Polsce. W tej chwili mamy 16dużych inwestorów. Wczoraj podpisaliśmy wstępną umowę z Sharpem,wcześniej z Brigstone, w przyszłym tygodniu planowane jest podpisanie z firmąDell - podkreślał Minister Piotr Woźniak na XVI Forum Ekonomicznym w Krynicy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017