Wyszukiwałeś:

lotos X

paliwa X

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lotos paliwa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

LOTOS Paliwa przejąl ExxonMobil Poland

39 stacji paliw. 14 dzialek. Segment biznesu kart paliwowych dla klientówkomercyjnych. Zespól doświadczonych pracowników. Wszystko toprzejela spólka LOTOS Paliwa.

 

Lotos dla „Szpitala Dziecięcego”

Wczoraj (wtorek) w godzinach od 12 do 15 na wybranych stacjach Lotosumenadżerowie koncernu obsługiwali klientów. Część marży zesprzedanego paliwa zostanie przeznaczona na pomoc chorym dzieciom.

 

LOTOS dostarczy paliwa BPz

Grupa LOTOS S.A. zawarła z BP Polska umowę dotyczącą sprzedaży paliwpłynnych. Szacunkowa wartość porozumienia, w ramach którego gdańskikoncern dostarczy olej napędowy oraz benzynę bezołowiową 95 i 98 wynosi 1,3mld zł.

 

Lotos z programem lojalnościowym

Jak dotąd Lotos był jedynym z większych koncernów paliwowychdziałających na naszym rynku, który nie oferował karty do gromadzeniapunktów. Od lutego to się zmieniło wraz z wprowadzeniem programulojalnościowego Navigator.

 

Nowe stacje w sieci LOTOS

Kilkanaście nowych stacji paliw zlokalizowanych przy najbardziej ruchliwychpolskich trasach planują wybudować do końca roku LOTOS Paliwa. Tylko w marcuspółka rozpoczęła budowę dwóch obiektów zlokalizowanychw Krakowie i Szczecinie.

 

Lotos dla Lukoila

Grupa LOTOS sprzeda Lukoil Polska paliwa płynne za szacunkową wartość 675mln zł. Oie firmy podpisały stosowną umowę 22 grudnia br.

 

Pierwszy MOP Lotos-u już otwarty

@page {size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm; } P { MARGIN-BOTTOM: 0.21cm }Spółka Lotos Paliwa oddała właśnie do użytku pierwsze tzw. MiejsceObsługi Podróżnych. Stację wraz z całą ofertą usług skierowanychdo kierowców uruchomiono w Kołbaskowie, przy autostradzie A6prowadzącej z Polski do Niemiec.

 

LOTOS notuje wzrost sprzedaży paliw

W ciągu pierwszych czterech miesięcy tego roku sprzedaż paliw na stacjachwłasnych LOTOS-u wzrosła o ponad 21% w porównaniu do 2008 roku.

 

Lotos rozszerza ofertę flotową o Litwę, Łotwę i Estonię

Spółka Lotos Paliwa podpisała umowę z Esso Deutschland/ExxonMobilw zakresie rozszerzenia współpracy flotowej w ramach programumiędzynarodowych kart Lotos/Esso.

 

LOTOS rozkwita na A4

Spółka LOTOS Paliwa uruchomiła parę MOP Rachowice i MOP Kozłówzlokalizowaną na A4 koło Gliwic. Oprócz stacji paliw nakierowców czeka również restauracja i przestronnyparking.   

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "lotos paliwa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017