Wyszukiwałeś:

lubelskie

. Znaleziono 469 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lubelskie

Spróbuj też wyszukać: VOLKSWAGEN T4 Luzino pow wejcherowo lubelskie drogi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 469 wszystkich):

Lubelska inwestycja 2006

Od symbolicznego wbicia łopaty rozpoczęła się realizacja największej w roku2006 inwestycji drogowej w wojewodzie lubelskim - modernizacja drogiwojewódzkiej nr 812. Przebudowa 31 kilometrowego odcinka pochłonie około 26mln złotych.

 

Rozmawiali o lubelskich drogach

Lubelski Urząd Wojewódzki poinformował o spotkaniu GeneralnegoDyrektora Dróg Krajowych i Autostrad z Wojewodą Lubelskim. Tematemrozmów była realizacja zadań związanych z rozwojem podstawowej siecidrogowej objętej w programie budowy dróg.

 

Rozmawiali o inwestycjach w lubelskim

Lubelski Urząd Wojewódzki poinformował, że 11 marca bieżącego rokuodbyło się szóste Forum Inwestycyjne. Tematem spotkania byłopozyskiwanie środków z funduszy unijnych, które zostanąprzeznaczone na priorytetowe inwestycje, w tym także związane z sieciądrogową.

 

1,2 mld zł na lubelskie inwestycje drogowe

W tym roku lubelscy drogowcy będą dysponować czterokrotnie większymi niż wubiegłym roku środkami na realizację inwestycji drogowych. W planach jestm.in. rozpoczęcie budowy obwodnic Kraśnika i Kocka oraz przebudowa drogikrajowej nr 17.

 

Lokalizacja obwodnicy Tomaszowa Lubelskiego bez zmian

Obwodnica Tomaszowa Lubelskiego ominie po wschodniej stronie miasto przezktóre obecnie przebiega droga krajowa nr 17 prowadząca z Warszawy doprzejścia granicznego w Hrebennem. Minister Infrastruktury podtrzymał decyzjęlokalizacyjną dla obwodnicy Tomaszowa Lubelskiego w ciągu drogi ekspresowejS17.

 

Lubelskie: DK 12, 17, 19 do remontu

W połowie sierpnia rozpoczną się remonty na „dwunastce” wBogucinie, „siedemnastce” w Rykach oraz„dziewiętnastce” pomiędzy Modliborzycami i Janowem Lubelskim wwojewództwie lubelskim.

 

Lubelskie: megaprojekt rozpoczęty

W powiecie krasnostawskim (woj. lubelskie) ruszyła realizacja megaprojektudrogowego. W ramach wspólnego przedsięwzięcia powiatów ziemskichwojewództwa lubelskiego do końca przyszłego roku m.in. zostanieprzebudowanych lub zbudowanych 155 kilometrów dróg, 48kilometrów chodników, 134 skrzyżowania oraz 10,5 kilometraścieżek rowerowych i ciągów pieszo-rowerowych. Realizacja projektu makosztować ponad 186,5 mln zł.

 

Lubelskie wyzwania drogowe

Budowa dróg S17 do Warszawy i S19 do Rzeszowa, modernizacja drógwojewódzkich i poprawa stanu dróg powiatowych to najważniejszewyzwania dla regionu lubelskiego. Działania te mają poprawiać dostępnośćtransportową województwa i przeciwdziałać marginalizacji jego dużychczęści – stwierdzili uczestnicy zakończonego 9 bm w Puławach ILubelskiego Forum Drogowego.

 

Bezpieczniej na skrzyżowaniach w lubelskim

Dzieki nowej sygnalizacji świetlnej w Moszczance, Radzyniu Podlaskim i JanowieLubelskim poprawi się bezpieczeństwo ruchu drogowego.

 

Wystartował przetarg na obwodnicę Tomaszowa Lubelskiego

Zgodnie z zapisami Programu Budowy Dróg Krajowych i Autostrad na lata2014-2023 ogłoszono przetarg na realizację obwodnicy Tomaszowa Lubelskiego wciągu drogi ekspresowej S17. Jednojezdniowa droga, o długości ok. 9,6 km,zostanie oddana do użytku w 2020 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017