Wyszukiwałeś:

lubuskie

. Znaleziono 176 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lubuskie

Spróbuj też wyszukać: s3 dolnośląskie województwo dk3 kujawsko pomorskie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 176 wszystkich):

Oferty dla Nowej Soli

GDDKiA poinformowała o otwarciu ofert na budowę północnej obwodnicy NowejSoli, w ciągu drogi krajowej numer 3 (woj. lubuskie). Realizacja projektuzostała zaplanowana na lata 2005-2007 i jest jednym z etapów budowy drogiekspresowej S3.

 

Grupa Würth inwestuje w Żaganiu

Niemiecki koncern Würth inwestuje na terenie Żagańskiej Strefy Przemysłowej(Lubuskie). Po blisko 3 latach rozmów i negocjacji Grupa Würth podjęładecyzję o zakupie 43 ha pod produkcję przemysłową. Pierwszą spółką Grupyzlokalizowaną w Żaganiu będzie firma produkująca specjalistycznewyposażenie do samochodów.

 

Voit wybuduje odlewnię w Nowej Soli

Firma Voit Polska planuje budowę zakładu produkcyjnego w Nowej Soli (woj.lubuskie). Ma to być zakład odlewniczy produkujący części dla przemysłumotoryzacyjnego.

 

Lubuskie: S3 ruszy za rok

Wojewoda lubuski określił warunki środowiskowe, jakie trzeba spełnić przybudowie 37 km drogi S3 na odcinku Gorzów - Międzyrzecz. Budowa ruszyprawdopodobnie za rok.

 

S3 - Środkowoeuropejski Korytarz Transportowy

Porozumienie w sprawie utworzenia Środkowoeuropejskiego KorytarzaTransportowego ( w Polsce droga S3) podpisały województwadolnośląskie, lubuskie i zachodniopomorskie oraz regiony Szwecji, Czech iSłowacji.

 

Polskie inwestycje mają kłopot z Naturą

Brak ostatecznie wyznaczonych obszarów Natury 2000 przeszkadza wrealizowaniu inwestycji finansowanych z kasy UE - alarmuje rząd. W tej chwilikłopoty ma aż pięć strategicznych inwestycji: budowa A4 Zgorzelec –Krzyżowa, przebudowa DK nr 22 Elbląg – Grzechotki, budowa S3 Szczecin– Gorzów Wlkp. Oraz modernizacja linii kolejowych E30 Zgorzelec– Bielawa Dolna i E59 Poznań – Wrocław.

 

Lubuska S3 coraz bliżej

Do końca roku będzie gotowa dokumentacja pod budowę trasy S3. Jeślirobotnikom nie staną na drodze archeologiczne wykopaliska, już za trzy lataodcinek z Gorzowa do Szczecina skróci się aż o 8,5 km i będzie gomożna przejechać w niespełna godzinę.

 

Nowe przejście graniczne w lubuskim

Kolejny ważny krok na drodze do budowy nowego przejścia granicznegoSiedlec-Zelz (powiat Żary woj. lubuskie). Budowę nowego mostu na NysieŁużyckiej sfinansuje strona niemiecka.

 

Lubuskie trasy powstaną przed Euro 2012?

Do 2012 roku na terenie województwa lubuskiego zaplanowano budowęodcinków dwóch ważnych tras autostrady A2 i drogi ekspresowej S3.Podczas konferencji prasowej Helena Hatka, Wojewoda Lubuski, podsumowaładotychczasowe prace i zapewniła, że drogi powstaną na czas.

 

Lubuskie przymierza się do remontów

Zarząd Województwa Lubuskiego podjął uchwałę w sprawie przygotowaniado realizacji projektów Zarządu Dróg Wojewódzkich w ramachLubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017