Wyszukiwałeś:

lubuskie

. Znaleziono 441 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lubuskie

Spróbuj też wyszukać: s3 dolnośląskie województwo dk3 kujawsko pomorskie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 441 wszystkich):

Zielone światło dla lubuskiego odcinka A2

Z końcem sierpnia br. odbyło się spotkanie w sprawie problemów związanych zbudową lubuskiego odcinka autostrady A-2.

 

Inwestycje drogowe w Lubuskim

W najbliższych latach w województwie Lubuskim będą prowadzone liczneinwestycje drogowe. Powstaną m.in. nowe obwodnice, lubuski odcinek drogiekspresowej S3 i autostrady A-2.

 

Lubuski odcinek A-2

Lubuski Urząd Wojewódzki poinformował, że w pierwszych dniach styczniabieżącego roku miało miejsce spotkanie Wojewody Lubuskiego z prezesemZarządu Autostrady Wielkopolskiej S.A. w sprawie budowy lubuskiego, 104,5 kmodcinka autostrady A-2.

 

Lubuskie trasy powstaną przed Euro 2012?

Do 2012 roku na terenie województwa lubuskiego zaplanowano budowęodcinków dwóch ważnych tras autostrady A2 i drogi ekspresowej S3.Podczas konferencji prasowej Helena Hatka, Wojewoda Lubuski, podsumowaładotychczasowe prace i zapewniła, że drogi powstaną na czas.

 

Rozmawiali o lubuskim odcinku A2

W Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim miało miejsce spotkanie dotyczącelubuskiego odcinka autostrady A2 z Nowego Tomyśla do Świecka. Tematemrozmów był stan prac związanych z przygotowaniem inwestycji. Podobnespotkania mają odbywać się co miesiąc.

 

Remonty i nowe drogi w lubuskim

Samorząd woj. lubuskiego przyjął harmonogram budów i przebudówplanowanych do realizacji z budżetu województwa lubuskiego na lata2009-2016. Harmonogram obejmuje 86 zadań proponowanych do sfinansowania nałączną wartość szacunkową 713,77 mln zł.

 

Pieniądze unijne na budowę wojewódzkich w lubuskim

Obwodnica Ośna Lubuskiego, przebudowa dróg w Borowinie, Pasterzowicach,Stypułowie, Kosierzu i miejscowości Klesno – dofinansowana będzie zLubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego.

 

Lubuskie potrzebuje S3 i A18

Radni sejmiku województwa lubuskiego uznali, że budowa drogi ekspresowejS-3 na odcinku od Gorzowa do Nowej Soli i autostrady A18 powinna sięrozpocząć przed 2013, a nie po 2013 jak wynika z nowego projektu budowydróg w Polsce. Ponadto ważna jest budowa obwodnic Kargowej, NowogroduBobrzańskiego, Międzyrzecza oraz wzmocnienia drogi krajowej nr 12.

 

Lubuskie chce węzłów na A2

Władze regionu lubuskiego naciskają na budowę docelowych węzłów naA2. - Samorząd Województwa Lubuskiego stanowczo domaga się realizacjiwszystkich docelowych węzłów na autostradzie A2 na tereniewojewództwa lubuskiego- czytamy w komunikacie.

 

28 milionów na drogi województwa lubuskiego

Zarząd Województwa Lubuskiego sfinansuje cztery z dziewięciuprojektów w ramach konkursu LRPO na lata 2007-2013 z przeznaczeniem napoprawę stanu infrastruktury drogowej w województwie lubuskim.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017