Wyszukiwałeś:

magnez

. Znaleziono 52 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: magnez

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 52 wszystkich):

Wątek na forum: Euromag odlewa w nowej technologii

Tak oczywiscie liczac ze na tym stopie moze lac 1 maszyna i to z mizernym skutkiem bo pozostałe madaja sie do lania innych stopów albo nie dzialaja albo nie da sie na nich lac normalnie a płace to PORAZKA przez duze P bo pracujac przy oparach siarki i magnezu który przeciez ponoc nie jest sz...

 

Wątek na forum: Audi R8 + V10

od kiedy to magnez przyciąga? Gdzie śpi tym razem korekta? Podszczypuje dział finansowy podczas przerwy na szluga? ~robert888

 

Wątek na forum: Jaguar XF oficjalnie

Śliczne auto, co prawda pozbawione w zasadzie klasycznej linii Jaguara, ale chyba najwyższy czs na zmiany... Linia boczna przypolina Lexusa GS... Wnętrze za to jakieś takie zbyt... amerykańskie? (jak nowe Lincolny) Dobrze, że marka, która od lat boryka się z kłopotami finansowymi, potrafi wy...

 

BMW dla Politechniki Warszawskiej

BMW Polska postanowiło rozpocząć współpracę z wiodącymi uczelniamitechnicznymi w Polsce. Na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych PolitechnikiWarszawskiej zostaną przekazane cztery silniki BMW przeznaczone do celówdydaktycznych.

 

Ekspansja w kierunku motoryzacji

Grupa FAM prowadzi działania zmierzające do poszerzenia rynków o rozwojowebranże: motoryzacyjną, elektrotechniczną i AGD. W tym celu spółka poszerzaswoją ofertę w zakresie ciśnieniowego odlewnictwa z aluminium i magnezum.in.: obudowy, szczęki, trawersy, pierścienie.

 

W 2008 roku Euromag liderem w Europie

Do końca 2008 roku firma Euromag z Kędzierzyna ma stać się liderem wprodukcji odlewów magnezowych w Europie. Przez najbliższe 2 lata właścicielspółki - Tar Heel Capital planuje znaczące inwestycje m.in. nabycie łącznie18 maszyn odlewniczych.

 

Euromag odlewa w nowej technologii

EUROMAG, jedna z największych i najnowocześniejszych odlewni komponentówmagnezowych w Polsce, jako jedyna odlewnia magnezu na świecie odlewa seryjnieze stopów AM50 w technologii gorąco-komorowej. Dzięki zwiększonejwytrzymałości oraz dużej elastyczności stopy AM50 idealnie znajdują swojezastosowanie w branży motoryzacyjnej. EUROMAG będzie wytwarzał w tejtechnologii między innymi szkielety kierownic, kolumny kierownicze, a takżeelementy deski rozdzielczej.

 

Euromag będzie produkować kierownice

Jak podaje Rzeczpospolita, firma Euromag S.A., największa i najnowocześniejszaodlewnia magnezu w Polsce będzie dostarczać kierownice dla największychkoncernów samochodowych. Będzie to możliwe dzięki współpracy zamerykańskim dostawcą, firmą Delphi.

 

Amerykanie na diecie

Producenci samochodów, którzy mają w swoich ofertach pick-upy,postanowili znacząco odchudzić swoje auta po to, aby móc sprostaćprzyszłym amerykańskim wymogom dotyczącym wartości spalania, bezkonieczności ujmowania im mocy oraz siły uciągu i ładowności.

 

Felgi - nie liczy się tylko estetyka

By móc jeździć bezpiecznie samochód nie powinien posiadać tylkoi wyłącznie sprawnego zawieszenia, układu hamulcowego czy aktywnychsystemów elektronicznych. Niemniej ważne jest także posiadaniewłaściwych i dobrze dobranych felg.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017