Wyszukiwałeś:

magnez

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: magnez

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

BMW dla Politechniki Warszawskiej

BMW Polska postanowiło rozpocząć współpracę z wiodącymi uczelniamitechnicznymi w Polsce. Na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych PolitechnikiWarszawskiej zostaną przekazane cztery silniki BMW przeznaczone do celówdydaktycznych.

 

Ekspansja w kierunku motoryzacji

Grupa FAM prowadzi działania zmierzające do poszerzenia rynków o rozwojowebranże: motoryzacyjną, elektrotechniczną i AGD. W tym celu spółka poszerzaswoją ofertę w zakresie ciśnieniowego odlewnictwa z aluminium i magnezum.in.: obudowy, szczęki, trawersy, pierścienie.

 

W 2008 roku Euromag liderem w Europie

Do końca 2008 roku firma Euromag z Kędzierzyna ma stać się liderem wprodukcji odlewów magnezowych w Europie. Przez najbliższe 2 lata właścicielspółki - Tar Heel Capital planuje znaczące inwestycje m.in. nabycie łącznie18 maszyn odlewniczych.

 

1200 KM dostępne w opcji

Szwajcarski producent ultra-nietypowych pojazdów, firma Beck na saloniesamochodów luksusowych w Wiedniu zaprezentowała nowoczesny pojazd o nazwie LM800. Z połączenia materiałów o niskiej wadze powstał samochód, któregomasa całkowita nie przekracza 900 kilogramów, a w wyposażeniu opcjonalnymdopuszcza się montaż silnika o mocy 1200 KM!

 

Jaguar XF oficjalnie

Od dłuższego czasu w mediach pojawiały się coraz to świeższe informacje natemat nowego modelu przygotowywanego przez Jaguara. Tuż przed targami weFrankfurcie, gdzie auto ma zadebiutować, w mediach pojawiły się pierwszezdjęcia.

 

Innowacje w Porsche Panamera

W przyszłym miesiącu na targach w Szanghaju zostanie zaprezentowane nowePorsche Panamera, a wraz z nim szereg innowacji, którymi firma zamierzawyprzedzić konkurentów ze swojego segmentu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017