Wyszukiwałeś:

malopolskie X

projekty X

drogowe X

kraków X

obiekty X

droga X

krajowa X

7 X

79 X

94 X

. Znaleziono 3 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: malopolskie projekty drogowe kraków obiekty droga krajowa 7 79 94

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 3 z 3 wszystkich):

Kraków: Kolejne rondo do remontu

Jest szansa, że w 2010 roku kierowcy będą się poruszać po przebudowanym,trzypoziomowym rondzie Ofiar Katynia w Krakowie. Minister Środowiska odrzuciłskargi dotyczące decyzji środowiskowej na modernizację obiektu. Jeszcze w tymroku mogą ruszyć prace projektowe.

 

Kraków: Rozbudują rondo Ofiar Katynia

Wojewoda małopolski wydał decyzję lokalizacyjną dla inwestycji związanej zprzebudową ronda Ofiar Katynia w Krakowie. To ważne skrzyżowanie drógkrajowych nr 7, 79 i 94 zostanie rozbudowane do trzech poziomów.Powstanie m.in. nowa estakada i tunel.

 

Rondo Ofiar Katynia do dyspozycji kierowców

Od 15 listopada otwarte są tunele pod rondem Ofiar Katynia w Krakowie. Terazten kluczowy dla Krakowa węzeł komunikacyjny będzie już w całości oddanydo dyspozycji kierowców. 90 – metrowe tunele leżące na liniipółnoc – południe ułatwią wjazd do Krakowa od strony Olkusza idrogi krajowej nr 94, a także bezkolizyjny wyjazd z miasta w kierunkupółnocnym.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "malopolskie projekty drogowe kraków obiekty droga krajowa 7 79 94".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018