Wyszukiwałeś:

malopolskie

. Znaleziono 1014 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: malopolskie

Spróbuj też wyszukać: libertów malopolskie sprzedam forda transit kaszów

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1014 wszystkich):

Utrudnienia na drogach Małopolski

Do niektórych utrudnień na drogach Małopolski, jak te na "czwórce"pomiędzy Targowiskiem a Tarnowem, czy na "Zakopiance" pomiędzyMyślenicami a Lubniem, kierowcy zdążyli się już przyzwyczaić, ale będzieich więcej - zapowiadają małopolscy drogowcy.

 

7 mld zł na inwestycje w Małopolsce

"Rok 2006 w Małopolsce będzie rokiem istotnego postępu w zakresie budowydróg i inwestycji drogowych. Dobre drogi to także modernizacja jużistniejących i na ten cel w najbliższych latach zostaną wydatkowane znaczneśrodki finansowe" - powiedział minister transportu Jerzy Polaczek naspotkaniu z zarządem krakowskiego Oddziału GDDKiA.

 

Małopolskie skorzysta z unijnych dotacji

Małopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich jest pierwszym wnioskodawcąo środki finansowe pochodzące z Unii Europejskiej w ramach MałopolskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego. Łączna suma dziesięciu projektówto 530 mln zł.

 

25 mln na poprawę bezpieczeństwa w Małopolsce

W 2008 roku na zadania związane z poprawą poziomu bezpieczeństwa ruchudrogowego na małopolskich drogach krajowych przeznaczono 25 mln zł. Pieniądzete zostaną wydane w ramach programu Drogi Zaufania – Bezpiecznych Osiem,który obejmie najważniejsze trasy w regionie.

 

Bezpieczne drogi w Małopolsce

Województwo małopolskie jest liderem działań prowadzących do poprawystanu bezpieczeństwa na drogach. W latach 2007-2013 w ramach MałopolskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego na rozwój infrastruktury drogowejprzeznaczono ponad 280 mln euro.

 

Małopolska chce S1

Protest przeciwko pomijaniu powiatu oświęcimskiego przy projektowaniu ibudowie drogi S1 i tym samym wykluczaniu województwa małopolskiego zprzebiegu tak ważnej dla kraju trasy zgłosili przedstawicielesamorządów powiatu, gmin i województwa, Małopolskiego ZarząduDróg Wojewódzkich oraz regionalni politycy.

 

Inwestycje w Małopolsce na najbliższe 20 lat

Lepsze połączenie Małopolski z województwami sąsiadującymi, wszczególności ze Śląskiem, rozwój lotniska w Balicach, a takżestworzenie szybkich połączeń kolejowych to kluczowe założenia nowejStrategii  Rozwoju Transportu Województwa Małopolskiego na lata2010 – 2030. Władze regionu rozpoczęły już pracę nad dokumentem.

 

Ponad 71 mln zł na drogi lokalne w Małopolsce

Małopolskie samorządy otrzymają 71,5 mln złotych na dofinansowaniemodernizacji dróg gminnych i powiatowych w przyszłym roku w ramach IIIedycji Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych. Dzięki tymdotacjom w przyszłym roku na przebudowę ma szansę ponad 130 km drógpowiatowych i prawie 70 km dróg gminnych w Małopolsce. Najdłuższyodcinek zostanie wyremontowany w gminie Wieprz (ok. 6,5 km) oraz w powieciemiechowskim (ok. 19 km).

 

Stalexport Autostrada Małopolska zapłaci karę za nieuczciwe ceny

Spółka Stalexport Autostrada Małopolska narzucała nieuczciwe ceny zaprzejazd Autostradą A4. Sąd Apelacyjny oddalił dziś odwołaniekoncesjonariusza A4. Utrzymana została również kara finansowanałożona na spółkę — 1,3 miliona zł – poinformowałUrząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta.

 

Rondo Ofiar Katynia ? Liderem Małopolski

Rondo Ofiar Katynia w Krakowie otrzymało tytuł Lidera Małopolski.Wyróżnienie przyznało Stowarzyszenie Gmin i PowiatówMałopolski, w dwunastym konkursie „Najlepsze Przedsięwzięcie Roku wMałopolsce – Lider Małopolski 2011”.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017