Wyszukiwałeś:

maluch

. Znaleziono 52 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: maluch

Spróbuj też wyszukać: fiat 126p mercedes fiat 126p tuning

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 52 wszystkich):

Toyota Aygo: Kolorowy maluch

Najmniejszy z modeli Toyoty jest drugim z "trojaczków" zKolina, jaki zadebiutował na naszym rynku. Na ulicach polskich miast możnaspotkać już pierwsze egzemplarze Toyoty Aygo z fantazyjnie kolorowyminadwoziami.

 

Peugeot 107: Mały lew

Peugeot 107 to ostatni reprezentant tzw. "Trojaczków z Kolina",który pojawił się na polskim rynku. Mimo że samochód jestniemal identyczny jak bracia Toyota Aygo i Citroen C1, w momencie debiutu byłsprzedawany jako jedyny z tej trójki z silnikiem wysokoprężnym.

 

Suzuki Grand Vitara: Miejska terenówka

Suzuki słynie z małych, miejskich aut, a także znacznie większychsamochodów terenowych. Umiejętnie też łączy cechy obu grup, czegoprzykładem są chociażby modele Ignis, Jimny oraz trzydrzwiowa Grand Vitara.

 

Citroen C2 VTS: Maluch o sportowych ambicjach

Nosząc się z zakupem nowego samochodu bardzo często chcemy, żeby spełniałon szeroko pojęte wymogi funkcjonalności. Musi być atrakcyjny z wyglądu,zwinny w mieście, a po energicznym wciśnięciu przepustnicy powinien"wgniatać" w fotele. Gdyby pominąć kwestię ceny, to Citroen C2 VTSmógłby być jednym z mocniejszych kandydatów w segmencie autmałych.

 

Sportowy maluch od Renault

Model, którego debiut rynkowy był owiany jak dotąd nutką niepewności,ostatecznie pojawi się na rynku. Renault zamierza dodać do zestawienia swoichaut sportową wersję nadchodzącej generacji Twingo już na początku 2008roku.

 

Peugeot 207 SW: Wydłużony maluch

Małe kombi Peugeota ma jedną zasadniczą zaletę - ma bardzo ograniczonąkonkurencję w swoim segmencie rynkowym. Ma też niestety i wady - niewielkierozmiary sprawiają, że mocne strony aut typu kombi tracą tu nieco na swoimznaczeniu. Czy warto więc zastanowić się nad taką propozycję, jak Peugeot207 SW, czy też lepiej od razu wybić sobie ją z głowy?

 

35 lat "Malucha"

Dokładnie 6 czerwca 1973 roku zmontowano w zakładach dawnej FabrykiSamochodów Małolitrażowych w Bielsku-Białej pierwsze egzemplarze Fiata126p. Samochód powstał z oryginalnych włoskich części, gdyżwcześniej, od 1972 roku w zakładach Fiata w Cassino trwała już jego seryjnaprodukcja.

 

Hyundai i10: Koreański maluch z Indii

Następca Atosa, drugi z nowej generacji modeli Hyundaia z literką"i" w nazwie, mimo iż jest wytwarzany w Indiach, ma za zadaniepodbić europejski segment maluchów. Choć napotka na swojej drodze sporokonkurentów, to jednak wydaje się, iż nie stoi na z górystraconej pozycji.

 

Kia Picanto: Odmłodzony maluch

Bez względu na to, czy wykorzystywane przez singli, przez pary, czy wręczprzez całe rodziny, samochody z segmentu A stanowią pokaźną grupę autporuszających się po naszych drogach. Jak w tym gąszczu konkurentówsprawuje się Kia Picanto, które niecały rok temu przeszło nie takznów mały facelifting?

 

Opel Agila: Niemiecki bliźniak

Wygląd poprzedniej generacji Agili mógł przyprawić o niezbyt miłygrymas twarzy. Nastąpiła jednak zmiana pokoleniowa i już Opel nie musi sięwstydzić swojego najmniejszego przedstawiciela. Czy to jednak wystarczy doodniesienia sukcesu?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017