Wyszukiwałeś:

martwe X

pole X

. Znaleziono 107 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: martwe pole

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 107 wszystkich):

Ford poszerza wizję

W przyszłym roku Ford zamierza wprowadzić do swoich samochodów kilkanowości, które ułatwią życie kierowcom. Jednym z nich będzie systemwykrywania martwego punktu, natomiast drugi będzie ułatwiać wyjeżdżanie zparkingu przy ograniczonej widoczności.

 

Polska przed Trybunałem za lusterka

Komisja Europejska (KE) zagroziła w czwartek pozwaniem Polski do unijnegoTrybunału Sprawiedliwości, jeśli nie wprowadzi szybko obowiązku wyposażeniaciężarówek w lusterka boczne eliminujące zjawisko tzw. martwego pola.

 

Kamery wyeliminują martwą strefę

Brytyjska firma Alpine Electronics of UK Ltd. rozpoczęła pracę nadprojektem, który ma wyeliminować tzw. martwą strefę w samochodachciężarowych – częsty powód kolizji, do których dochodziprzy zmianie pasa. Rozwiązaniem tego problemu ma być specjalny system kamer.

 

Volvo Trucks uczy dzieci, jak ważne jest by być widocznym na drodze

Winą za 60 procent wszystkich wypadków, w których dochodzi dopotrącenia pieszego lub rowerzysty przez samochód ciężarowy możnaobarczyć martwe pole. Wiele ofiar wypadków to dzieci. Dlatego w Danii,Volvo Trucks, wraz z kilkoma innymi organizacjami, realizuje projekt,którego celem jest uczenie dzieci prawidłowego zachowania się, gdy wpobliżu znajdują się samochody ciężarowe.

 

Jeszcze bardziej bezpieczny Infiniti EX

Już od stycznia Infiniti EX będzie oferowany z dwoma kolejnymi systemamibezpieczeństwa - BSW i LDP - które ostrzegą kierowcę przed pojazdem wmartwym polu oraz przed niekontrolowaną zmianą pasa ruchu.

 

Volvo Trucks zajmuje się problemem wypadków przy skręcie w prawo

Volvo Trucks ma długie tradycje w działaniach na rzecz poprawy bezpieczeństwaruchu drogowego. Poprzez opracowywanie nowatorskich rozwiązań, firmasystematycznie zwiększa bezpieczeństwo w samochodzie ciężarowym i jegootoczeniu. Do najbardziej wrażliwych użytkowników dróg należąci, którzy znajdują się w tzw. martwym polu widzenia kierowcy pojazduciężarowego. Volvo Trucks zajmuje się tym problemem na każdym poziomie, np.za pomocą nowych technologii oraz publicznych kampanii edukacyjnych.

 

Wątek na forum: System ASA w Audi

Całkiem sprytne rozwiązanie - jako dopełnienie lusterek. Problem martwego pola został rozwiązany. Pytanie - czy w momencie kiedy jedzie się w korku, a obok ma się inny pojazd - lusterko cały czas mruga? kiier

 

Wyróżniona Mazda

Podczas ubiegłotygodniowego ogłoszenia wyników najnowszychtestów zderzeniowych wyróżnienie "Euro NCAP Advanced"otrzymał również, opracowany przez Mazdę, system monitorowania tyłupojazdu, który jest obecny m.in. w modelach Mazda 3 oraz 6.

 

Specjalne wyróżnienie Euro NCAP dla Opla

Niezależne stowarzyszenie badające poziom bezpieczeństwa nowychsamochodów przyznało Oplowi nagrodę Euro NCAP Advanded Reward.

 

Wątek na forum: "Martwe pole"? To mit!

Tytuł to bzdura. Autor chyba sam nie wierzy w tytuł - "Tak skalibrowane lusterka powinny zagwarantować pozbycie się „martwego pola”". Równie dobrze można powiedzieć, że samochody nie powinny się psuć. ~pablo

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "martwe pole".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017