Wyszukiwałeś:

masa X

pojazdu X

. Znaleziono 849 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: masa pojazdu

Spróbuj też wyszukać: masa pojazdu voyager

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 849 wszystkich):

Nie siedź ciężarówce na ogonie!

Czołowe zderzenia z udziałem samochodu osobowego i ciężarowego należą donajbardziej niebezpiecznych zdarzeń drogowych. Szczególnie dlakierowców tych pierwszych pojazdów. O tym jak miażdżąca potrafibyć siła kilkutonowego składu nie trzeba nikogo przekonywać. Wielukierowców osobówek nie zdaje sobie jednak sprawy, że podobniedramatyczny w skutkach może być także najazd na tył ciężarówki.

 

Rzeczywista masa całkowita

Według kodeksu drogowego jest to masa pojazdu łącznie z masą znajdujących się na nim rzeczy i osób.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Dopuszczalna masa całkowita

Według kodeksu drogowego jest to największa, określona właściwymi warunkami technicznymi masa pojazdu obciążonego osobami i ładunkiem, dopuszczonego do poruszania się po drodze.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Samochody na diecie

W dobie panującej mody na drastyczne obniżane spalania, producenci autszukają możliwości odchudzenia podzespołów już nie tylko w nadwoziu,ale także w samym ich szkielecie.

 

Zmiany w recyklingu pojazdów

Jak już informowaliśmy, trwają prace nad nowelizacją ustawy o recyklingupojazdów. Projektowane przepisy likwidują m.in. całkowicie obowiązektworzenia sieci jak i płacenia dotychczasowej opłaty 500 zł.

 

Nie będzie handlu złomowanymi autami

Kolejna zmiana projektu nowelizacji ustawy o recyklingu pojazdów.Wprowadzający na rynek pojazdy nowe bądź używane nie będą musielizapewniać rocznego poziomu zbierania. Wystarczy tylko, że zapewniąodpowiednią liczbę stacji demontażu.

 

Jakie opłaty i kary za pojazdy nienormatywne?

Ministerstwo infrastruktury postanowiło uregulować kwestie związane zprzemieszczaniem się po drogach naszego kraju tzw. pojazdównienormatywnych. Znane są opłaty za przejazd takiego pojazdu oraz kary za brakstosownego zezwolenia.

 

Gra o gramy

Producenci samochodów coraz częściej przy prezentacjach nowych modelichwalą się, że są one lżejsze od swoich poprzedników. Czego jednaktak chętnie nie zdradzają: to poddostawcy części w dużej mierzeprzyczyniają się do redukcji masy tych pojazdów, stosując komponenty isystemy wykonane wg nowych technologii.

 

Ciężarówki mają być bardziej przyjazne dla środowiska

Ekologia w motoryzacji zatacza coraz większe kręgi. Unia Europejskaprzedstawia swoje propozycje zmian w przepisach o pojazdach ciężarowych.Sugestie dotyczące m.in. określenia wymiarów pojazdów zewzględu na ochronę środowiska i bezpieczeństwo popiera m.in. GoodyearDunlop, który dodatkowo zwraca uwagę na dużą rolę, jaką będąodgrywać w tym procesie opony.

 

Wątek na forum: BMW X5 i X6 z w rodzinie M!

no naprawdę niezle, niecale 5 sek, do setki przytakiej masie pojazdu, choc nie lubie BMW to jednak te dwa autka robią na mnie wrażenie. Ciekawe tylko ile przy takiej nieco ostrzejszej jeździe będą spalać paliwka, pewno z 20 litrów to peknie ~garguś

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "masa pojazdu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017