Wyszukiwałeś:

masa X

pojazdu X

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: masa pojazdu

Spróbuj też wyszukać: masa pojazdu voyager

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

Opel Vectra kombi: Elegancik w adidasach

Kto powiedział, że do garniturowego wizerunku bogacza pasuje tylkosamochód za co najmniej 250 tys. złotych może teraz ugryźć się wjęzyk. Mocno. W naszym najnowszym teście przedstawimy Państwu auto,które mimo że jest od tych samochodów znacznie tańsze zgrabniełączy cechy limuzyny i auta sportowego.

 

Nie siedź ciężarówce na ogonie!

Czołowe zderzenia z udziałem samochodu osobowego i ciężarowego należą donajbardziej niebezpiecznych zdarzeń drogowych. Szczególnie dlakierowców tych pierwszych pojazdów. O tym jak miażdżąca potrafibyć siła kilkutonowego składu nie trzeba nikogo przekonywać. Wielukierowców osobówek nie zdaje sobie jednak sprawy, że podobniedramatyczny w skutkach może być także najazd na tył ciężarówki.

 

1200 KM dostępne w opcji

Szwajcarski producent ultra-nietypowych pojazdów, firma Beck na saloniesamochodów luksusowych w Wiedniu zaprezentowała nowoczesny pojazd o nazwie LM800. Z połączenia materiałów o niskiej wadze powstał samochód, któregomasa całkowita nie przekracza 900 kilogramów, a w wyposażeniu opcjonalnymdopuszcza się montaż silnika o mocy 1200 KM!

 

Jeep Grand Cherokee: Mr. Euro-America

Jeep Grand Cherokee należy do mało licznego grona samochodówamerykańskich, które potrafiły znaleźć uznanie nie tylko na rodzimymrynku ale także na bardziej wyczulonym na nowości zza oceanu rynkueuropejskim. Z wypracowaną przez poprzednika popularnością mierzy siękolejny z rodu "wielkich SUV-ów" - Jeep Grand Cherokee trzeciejgeneracji.

 

Oszczędna i ekologiczna Ibiza

Obok koncepcyjnego SUV-a Tribu, na stoisku Seata we Frankfurcie zadebiutujerównież ekologiczna wersja Ibizy, której emisja CO2 została zredukowana dopoziomu zaledwie 99 g/km.

 

Renault Megane F1 Team R26: Palce lizać!

Od Francuzów można nie tylko uczyć się jak przygotować krem zborowików czy żabie udka. Można też pobrać kilka lekcji na tematmotoryzacyjnego marketingu. Ktoś zapyta: Co ma wspólnego przyrządzaniewykwintnych dań z umiejętnością reklamowania marki? Przedstawiamy"pomoc naukową", która wyjaśni tą kwestię. Panie i Panowie- Renault Megane F1 Team R26.

 

Nissan Micra: Mały diabeł

Duża masa dostępnych na naszym rynku samochodów jest wykonana w styluunisex i równie dobrze za ich kierownicą wygląda kobieta jak imężczyzna. Jest jednak pewna grupa modeli, w których przedstawicielpłci brzydkiej może wyglądać, delikatnie mówiąc, niezbytreprezentacyjnie. Właśnie takie zdanie miałem o Nissanie Micra. Zmieniłem jepo tym jak do redakcyjnych testów trafiła wersja 160SR.

 

Nowa nawigacja dla ciężarowych Mercedesów

Dla Mercedesów z serii Atego, Axor i Actros przygotowano nowy fabrycznysystem nawigacji. Zawiera on mapy 26 krajów europejskich i oferuje 15wersji językowych. Nowa nawigacja jest dopasowana do indywidualnychparametrów pojazdów użytkowych. Zawiera min. dane oograniczeniach na trasie związanych z dopuszczalną masą, wysokości iszerokości pojazdów, a także o specjalnych trasach dlasamochodów ciężarowych w miastach.

 

Skoda Yeti - ostatnie testy

W najbliższym czasie rozpocznie się seryjna produkcja Skody Yeti - pierwszegomodelu czeskiej marki w klasie SUV. Obecnie trwają końcowe testy służącesprawdzeniu zarówno modelu, jak i jego poszczególnychpodzespołów.

 

BMW ładowane z gniazdka

Wystawa we Frankfurcie będzie nie tylko miejscem premiery pierwszych seryjnychhybrydowych modeli BMW (X6 oraz seria 7 HybridActive), lecz równieżpierwszego pojazdu, który będzie mógł być doładowywany zgniazdka.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "masa pojazdu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017