Wyszukiwałeś:

maszyny X

budowlane X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: maszyny budowlane

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Volvo - już 10 lat we Wrocławiu!

Volvo jest jednym z największych światowych producentów samochodówciężarowych, autobusów i maszyn budowlanych. Grupa Volvo utrzymuje równieżwiodącą pozycję w dziedzinie silników do zastosowań morskich iprzemysłowych oraz komponentów do silników lotniczych.

 

Kirchhoff - inwestycje, inwestycje

Niemiecka korporacja Kirchhoff Automotive GmbH & KG posiada w Polsce dwaprzedsiębiorstwa: Kirchhoff Polska Sp. z o.o. w Mielcu i Kirchhoff PolskaAssembly w Gliwicach. Ponadto Kirchhoff Polska uczestniczy w zarządzaniu innymprzedsiębiorstwem w Europie Środkowo-Wschodniej, Kirchhoff Hungaria wEsztergom na Węgrzech.

 

Współpraca Polski z Saksonią

Współpraca gospodarcza Polski z Saksonią rozwija się w sposób dynamiczny.Wartość wzajemnych obrotów handlowych w 2004 r. wyniosła ponad 1,3 mld euro,przy czym polski eksport do Saksonii wyniósł 748 mln EUR. Od 2001 r. Polskaposiada dodatnie saldo w wymianie handlowej (w 2004 r. prawie 190 mln euro).

 

Pierwszy milion 1,3 SDE!

14 listopada br. z taśm montażowych FIAT-GM Powertrain Polska zjechałpierwszy milionowy silnik 1.3 SDE, który zostanie zainstalowany w Fiacie PuntoGrande 75KM. Jest to kolejny etap w historii zakładu, tym razem związany zjubileuszem odnotowanym w produkcji.

 

FO Dębica w Centralnym Okręgu Przemysłowym

W tym roku mija siedemdziesiąt lat od utworzenia Centralnego OkręguPrzemysłowego – jednego z największych i najbardziej ambitnychprojektów II Rzeczypospolitej. W wielu miastach powstały wówczasfabryki, które funkcjonują i odnoszą sukcesy po dziś dzień. Takimzakładem była m.in. Fabryka Gum Jezdnych w Dębicy znana dziś jako FirmaOponiarska Dębica S.A.

 

Autostrada A1 - kolejna, największa budowa Europy

- Budowa na 90 km odcinku Autostrady A1 pomiędzy Gdańskiem a Grudziądzemosiągnęła półmetek - zakomunikował w czerwcu Torbjoern Nohrstedt,Prezes Gdańsk Transport Company, koncesjonariusza Autostrady A1. To doskonałymoment na relację z placu budowy.

 

Samochody użytkowe na targach AUTOSTRADA POLSKA

Ponad 800 wystawców z 26 krajów, 38 tys. metrówkwadratowych powierzchni wystawowych i co najmniej 2 tys. maszyn drogowych ibudowlanych, to tylko promil tego, co można było zobaczyć na czternastej jużedycji targów Autostrada Polska, które kończą się dzisiaj wKielcach.

 

Volvo Trucks umacnia pozycję w branży budowlanej

@page {size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm; } P { MARGIN-BOTTOM: 0.21cm }Znajmocniejszym na świecie samochodem ciężarowym, nowymi, jeszcze bardziejekonomicznymi silnikami oraz skrzynią biegów I-Shift nowej generacji,Volvo Trucks umacnia swoją pozycję w segmencie pojazdów dla branżybudowlanej.

 

Hummer sprzedany Chińczykom

Mocnym akcentem rozpoczął proces restrukturyzacji General Motors. Dzień pozłożeniu wniosku o upadłość GM ogłosił, iż podpisał wstępneporozumienie w sprawie sprzedaży marki Hummer. Nowym właścicielem Hummerabędzie już wkrótce chińska firma Tengzhong.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "maszyny budowlane".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017