Wyszukiwałeś:

maszyny X

budowlane X

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: maszyny budowlane

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

Volvo - już 10 lat we Wrocławiu!

Volvo jest jednym z największych światowych producentów samochodówciężarowych, autobusów i maszyn budowlanych. Grupa Volvo utrzymuje równieżwiodącą pozycję w dziedzinie silników do zastosowań morskich iprzemysłowych oraz komponentów do silników lotniczych.

 

Samochody użytkowe na targach AUTOSTRADA POLSKA

Ponad 800 wystawców z 26 krajów, 38 tys. metrówkwadratowych powierzchni wystawowych i co najmniej 2 tys. maszyn drogowych ibudowlanych, to tylko promil tego, co można było zobaczyć na czternastej jużedycji targów Autostrada Polska, które kończą się dzisiaj wKielcach.

 

Volvo Trucks umacnia pozycję w branży budowlanej

@page {size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm; } P { MARGIN-BOTTOM: 0.21cm }Znajmocniejszym na świecie samochodem ciężarowym, nowymi, jeszcze bardziejekonomicznymi silnikami oraz skrzynią biegów I-Shift nowej generacji,Volvo Trucks umacnia swoją pozycję w segmencie pojazdów dla branżybudowlanej.

 

Zielone technologie Volvo na wystawie IAA

Volvo Trucks pojawi się na wystawie IAA w Hanowerze z prezentacją systemutransportowego jutra. Na odbywającej się w dniach 23-30 września br. wystawieVolvo chce udowodnić, że transport w przyszłości może być przyjazny dlaśrodowiska i tani - to koncepcja zrównoważonego transportu wg Volvo.IAA będzie również miejscem prezentacji nowego pojazdu budowlanegoVolvo FMX.

 

CBŚ w katowickim oddziale GDDKiA

Policjanci CBŚ, na polecenie prokuratury, przeszukali katowicki oddziałGeneralnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz siedzibygłównego wykonawcy i firmy nadzorującej wykonanie prac budowlanych przybudowie autostrady A1 Piekary Śląskie – Maciejów. W wynikuprzeprowadzonej akcji zabezpieczono dokumentację związaną z budowąautostrady. Jest to kolejny etap śledztwa w sprawie grupy przestępczej,która z terenu budowy autostrady kradła dolomit, zastępując go innymmateriałem.

 

15 tysięcy koparkoładowarek Volvo z Wrocławia

Produkcja koparkoładowarek Volvo we Wrocławiu rozpoczęła się w 2002 roku.Maszyny te są od początku projektowane i produkowane w Polsce.Koparkoładowarki z Wrocławia możemy odnaleźć w najdalszych zakątkachświata. Największe rynki zbytu to obecnie Rosja, Brazylia, RepublikaPołudniowej Afryki, Indie. Koparkoładowarki Volvo są także niezwyklepopularne w Polsce i to właśnie klientowi z Polski przypadł zaszczyturoczystego odbioru 15-tysięcznej maszyny opuszczającej linię produkcyjnąwrocławskiej fabryki.

 

Iveco Construction Tour 2012

Iveco Construction Tour 2012 to obecnie największy test pojazdów orazmaszyn budowlanych w Polsce. To koncepcja promocji pojazdów budowlanychIveco, która łączy w sobie nie tylko  możliwość obejrzenia iprzetestowania pojazdów budowlanych Iveco i Iveco Astra, alerównież pozwala zapoznać się z bogatą ofertą Partnerów Ivecoz grupy Fiat Industrial (Case New Holand), co czyni owo wydarzenie atrakcyjnymdla każdego, kto w branży budowlanej ma swój udział.

 

Współpraca Scania i Doosan Infracore

Scania i południowokoreański producent maszyn Doosan Infracore zawarłyporozumienie o umocnieniu współpracy. List intencyjny podaje, że od2014 Scania będzie dostarczać silniki nie tylko do wozideł i ładowarekDoosan, ale również do innych produktów koreańskiej firmy.

 

Rekord jak beton - nie do pobicia

Do „Księgi Rekordów Guinnessa” trafiła najwyższa naświecie pompa do betonu. Rozłożona mierzy 101 metrów wysokości, azamontowano ją na 7-osiowym podwoziu Scania V8. Pompę skonstruował chińskiproducent maszyn budowlanych Zoomlion. Spośród siedmiu segmentówramienia podającego beton, cztery ostatnie są wykonane z włóknawęglowego.

 

Silniki Scania do maszyn Hyundaia

Scania i Hyundai Heavy Industries podpisały porozumienie o współpracy,na mocy którego Scania będzie dostarczać silniki do koparek iładowarek produkowanych przez oddział maszyn budowlanych koncernu HyundaiHeavy Industries.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "maszyny budowlane".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017