Wyszukiwałeś:

maxi

. Znaleziono 101 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: maxi

Spróbuj też wyszukać: opony maxxi caravelle 4 motion fiat doblo maxi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 101 wszystkich):

Foteliki dziecięce z awarią

Producent fotelików dziecięcych, firma Maxi Cosi musi wycofać ze sprzedażyokoło 2000 egzemplarzy siedzeń Isofix Basis Easy Fix, które dostępne są narynku od listopada 2005 roku. Powodem tej decyzji jest niepoprawne skręceniedolnych elementów siedziska.

 

VW Poznań szykuje się do produkcji Caddy Maxi

Zgodnie z planami, z początkiem roku 2007 do zakładów w Hanowerzeprzeniesiona została produkcja, wytwarzanych do tej pory w Poznaniu, modeli T5Shuttle i Caravelle. W poznańskim zakładzie wolne moce produkcyjne zostanąskierowane dla modeli Caddy i nowego Caddy Maxi, którego produkcja zostaniewdrożona w drugiej połowie roku.

 

Bardzo długie Caddy

Na wystawie motoryzacyjnej we Frankfurcie VW Nutzfahrzuege, spółkawytwarzająca pojazdy użytkowe, zaprezentuje model Caddy Maxi, który będzieaż o 47 cm dłuższy niż obecne Caddy.

 

Użytkowy VW Caddy Maxi

Volkswagen Nutzfahrzeuge zaprezentował dziś na największych europejskichtargach samochodów użytkowych "European Road Transport Show" wAmsterdamie wersje użytkowe nowego Caddy Maxi. W ten sposób producentwzbogaci swoją ofertę o kolejny model zajmujący miejsce między miejskimsamochodem dostawczym, a transporterem.

 

Caddy Maxi vs Ford Connect - pojedynek furgonów

Duża przestrzeń ładunkowa, niezłe właściwości jezdne, przyjemność zprowadzenia – to zalety, które gwarantują zarównoVolkswagen Caddy Maxi, jak i Ford Transit Connect. O przewadze tego pierwszegodecyduje dodatkowe pół metra długości oraz nowoczesna stylistyka.Connect jest jednak sporo tańszy i bardziej nadaje się do miasta.

 

Volkswagen Caddy Maxi Furgon: Zakład Usług... Transportowych

Wyjątkowa jakość samochodów dostawczych Volkswagena, nie budzi unikogo żadnych wątpliwości. Wystarczy wspomnieć dużą popularność modeluT, który produkowany jest już sześćdziesiąt lat. Tym razem dotestów wzięliśmy dostawczą wersję modelu Caddy Maxi o nazwie Furgon.Czy stanie się on równie popularny, jak jego nieco większy kuzyn, czaspokaże.

 

Rekordowo przez Europę i Azję

8 dni, 13 godzin i 30 minut - tyle wynosi najszybszy, udokumentowany przejazdsamochodem z najdalej na zachód wysuniętego punktu Europy doznajdującego się na końcu rosyjskiej sieci dróg portu Magadan.Dokonali tego dwaj śmiałkowie za kierownicą Volkswagena Caddy Maxi 4Motion.

 

VW Caddy Maxi z 4Motion

Dział samochodów użytkowych Volkswagena poszerzył ofertę swojegowydłużonego dostawczaka o wersję z napędem na cztery koła 4Motion. Donapędu wykorzystano czwarta generację systemu Haldex.

 

Rajdowe "składaki" debiutują w WRC

Na liście zgłoszeń kolejnej rundy Rajdowych Mistrzostw Świata WRC - RajduArgentyny, widnieje 64 zgłoszeń. W tej puli są trzy wyjątkowe auta z nowejkategorii Maxi Rally.

 

Fiat Doblo Cargo Maxi: Utytułowany dostawczak

Samochody małe, rodzinne, sportowe, wszelkiej maści terenówki, limuzyny- różne już auta przewinęły się przez nasz redakcyjny parking. Tymrazem jednak w teście auto typowo dostawcze. Fiat Doblo Cargo w wersji Maxi,czyli lider segmentu LCV, a w dodatku mogący się pochwalić dośćprestiżowym tytułem Van of the Year 2011.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018