Wyszukiwałeś:

mazda X

6 X

. Znaleziono 118 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mazda 6

Spróbuj też wyszukać: mazda 6 kombi MAZDA 3 mazda 6 opinie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 118 wszystkich):

Defekt Mazdy 5 i Mazdy 6

Japoński producent samochodów Mazda wezwie na całym świecie do serwisu 16400 aut modeli Mazda5 i Mazda6 z powodu awarii mocowania wałków rozrządu. Doserwisu muszą trafić egzemplarze wyprodukowane w okresie od 3 października do29 grudnia 2005 roku.

 

Zapowiedź nowej Mazdy 6

Już we wrześniu na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie zostaniezaprezentowana całkowicie nowa Mazda 6. Mazda opublikowała właśnie pierwszezdjęcie swojego przedstawiciela z segmentu D.

 

Mazda bliżej Forda

Dyrektor zarządzający Mazda Motors Europa, James Muir, poinformował, żejapoński koncern zamierza zacieśnić współpracę z Fordem. Bez zmianpozostaną stosunki właśnościowe - Ford będzie wciąż w posiadaniu 33%akcji japońskiej firmy.

 

Naszą siłą jest wartość rezydualna

Podczas 78. Salonu Samochodowego w Genewie rozmawialiśmy z WojciechemHalarewiczem, który objął stanowisko general managera w Mazda MotorPoland.

 

Mazda 5: Joker w talii minivanów

Choć nie ma tu takiego ścisku jak wśród kompaktów, to jednaksegment minivanów również obfituje w sporą dawkęróżnych propozycji. Czy Mazda 5, która nie jest tu jednym zliderów pod względem wyników sprzedaży, stanowi ciekawąpropozycję dla poszukujących nieco innej alternatywy? Sprawdziliśmy.

 

Mazda 6 z nowym dieslem

Mazda rozszerza paletę silników, z jakimi oferowana będzie jużwkrótce druga generacja Mazdy6. Nowa 2,2-litrowa jednostka wysokoprężnadostępna będzie w trzech wariantach mocy i we wszystkich trzech wersjachnadwoziowych.

 

Mazda MX-5 po faceliftingu

Mazda MX-5 to najlepiej sprzedający się dwuosobowy, sportowy roadster, jakipojawił się w historii motoryzacji. Najbliższa wystawa w Genewie będziemiejscem światowej premiery trzeciej już generacji MX-5 po faceliftingu.

 

Euro NCAP: Pierwsze testy wg nowych kryteriów

Zgodnie z ubiegłorocznymi zapowiedziami w lutym opublikowane zostały wynikitestów zderzeniowych pierwszej grupy aut ocenianych już według nowegosystemu. Na pierwszy ogień poszły Citroen C3 Picasso, Mazda 6, MitsubishiLancer, Subaru Impreza oraz dwie Toyoty: Avensis oraz iQ.

 

Mazda 3 na pierwszą rocznicę

Pierwszą rocznicę powrotu na polski rynek Mazda świętuje wprowadzając dosprzedaży nową generację "trójki". Mazda 3, oferowana wwersji hatchback oraz sedan, jest już dostępna w sieci sprzedaży japońskiejmarki w cenie zaczynającej się od 63.900 zł.

 

Mazda 6 ze swoją gwiazdą

Do sprzedaży na polskim rynku trafiła specjalna wersja modelu Mazda 6. WersjaHoshi (z jap. "gwiazda") wyróżnia się kilkoma atrakcyjnymielementami wyposażenia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "mazda 6".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017