Wyszukiwałeś:

mazda X

wyniki X

sprzedaży X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mazda wyniki sprzedaży

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Hity rynku dealerskiego 2010

Miesięcznik Dealer wybrał najważniejsze dealerskie wydarzenia ubiegłegoroku. W tym zestawieniu pierwsze miejsce zajęło wprowadzenie nowegorozporządzenia GVO. Zobacz, co jeszcze ważnego wydarzyło się w minionychdwunastu miesiącach na rynku dealerskim.

 

Legenda ma 25 lat

Jeśli w stosunku do samochodu można w ogóle używać określeniakultowy, to z pewnością ten model na takie miano zasłużył. Mazda MX-5skończyła wprawdzie dopiero 25 lat, jednak ma wielkie grono fanów nacałym świecie, liczne nagrody na swoim koncie i, wpisaną do KsięgiRekordów Guinnesa, rekordową sprzedaż w swoim segmencie.

 

Historyczny sukces Mazdy

Tak dużo Mazda na polskim rynku w jednym miesiącu jeszcze nie sprzedała. 790lipcowych rejestracji pozwoliło japońskiej marce awansować na 12. lokatę wrankingu najpopularniejszych w Polsce marek i sprawiło, że Polska jestczwartym co do wielkości rynkiem w Europie dla Mazdy.

 

Mazda z rekordowymi zyskami

Japoński producent samochodów odnosi ostatnimi czasy same sukcesy. Popierwszym półroczu zwiększył zysk operacyjny o 41% w stosunku doubiegłego roku. A wygląda na to, że to dopiero początek dobrej passy Mazdy.

 

TOP50: Najwięksi dealerzy w Polsce

Jak co roku ogłoszona została lista TOP50 największych polskich grupdealerskich i dealerów. W czołówce jedna istotna zmiana - napozycji lidera Grupę PGD zastąpiła Grupa Krotoski-Cichy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "mazda wyniki sprzedaży".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018