Wyszukiwałeś:

mazda6 X

2 X

. Znaleziono 41 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mazda6 2 0

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 41 wszystkich):

Defekt Mazdy 5 i Mazdy 6

Japoński producent samochodów Mazda wezwie na całym świecie do serwisu 16400 aut modeli Mazda5 i Mazda6 z powodu awarii mocowania wałków rozrządu. Doserwisu muszą trafić egzemplarze wyprodukowane w okresie od 3 października do29 grudnia 2005 roku.

 

Mazda6 po japońsku

Na październikowych, 40. targach motoryzacyjnych w Tokio, Mazda zaprezentujemodel Atenza (w Europie Mazda6) w trzech wersjach nadwoziowych. Zaraz powystawie auto to trafi do sprzedaży na rynku japońskim.

 

Mazda6 - dalsze fakty

Po światowej premierze na wystawie we Frankfurcie coraz bliżej do rynkowegodebiutu drugiej generacji Mazdy6. Znane są już też pierwsze ceny tego modelu.

 

Mazda 6 z nowym dieslem

Mazda rozszerza paletę silników, z jakimi oferowana będzie jużwkrótce druga generacja Mazdy6. Nowa 2,2-litrowa jednostka wysokoprężnadostępna będzie w trzech wariantach mocy i we wszystkich trzech wersjachnadwoziowych.

 

Dwa tysiące wydań Mazdy

Uroczyste przekazanie klientowi 2000. samochodu Mazda, sprzedanego przezautoryzowaną sieć dealerów Mazda Motor Poland, odbyło się 17 lutegobr. w nowo otwartym salonie Mazda BMG Bogdan Goworowski w Gdyni.

 

Odmłodzona Mazda6 w Genewie

Nowa, zmieniona wersja popularnego modelu Mazda6 zostanie premierowozaprezentowana w marcu podczas salonu samochodowego w Genewie.

 

Jubileuszowe serie specjalne Mazdy

Z okazji obchodzonych w tym roku dziewięćdziesiątych urodzin Mazdy japońskikoncern oferuje na polskim rynku specjalne serie "90th Anniversary"trzech modeli - Mazda2, Mazda3 i Mazda6.

 

Mazda 2,5,6 z Navi Plus

Mazda Motor Poland wprowadza specjalną edycję modeli Mazda2, Mazda5 i Mazda6.Wersja NAVI Plus pojawi się w salonach sprzedaży w kwietniu bieżącego roku.

 

Mazda6 Wagon premierowo w Paryżu

Po tym jak na salonie samochodowym w Moskwie Mazda pokazała nową "szóstkę" czas na targi w Paryżu, gdzie japoński producentprzedstawi swój najowszy model z segmentu D w wersji nadwoziowej kombi.

 

Nowa Mazda6 wjeżdża do polskich salonów!

U dilerów Mazdy pojawiła się już wersja Sport Kombi nowej Mazdy6,teraz czas na sedana, który pojawi się w salonach do końca roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "mazda6 2 0".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018