Wyszukiwałeś:

mazowieckie X

drogi X

krajowe X

drogi X

miejskie X

dofinansowanie X

ue X

. Znaleziono 6 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: z.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mazowieckie drogi krajowe drogi miejskie dofinansowanie z ue

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Pół roku budowy Trasy Mostu Północnego

Minęło pół roku od rozpoczęcia budowy pierwszego odcinka Trasy MostuPółnocnego – od węzła z ul. Modlińską do węzła z ul.Pułkową w Warszawie. Realizacja wartej prawie miliard złotych inwestycjidrogowej przebiega zgodnie z harmonogramem i ma być zakończona na przełomie2011 i 2012 roku.

 

Warszawa: powstaje węzeł Łopuszańska

Budowa trzypoziomowego węzła Łopuszańska w Warszawie wchodzi w nowy etap– wkrótce rozpocznie się budowa betonowej „wanny” wktórej znajdą się jezdnie Al. Jerozolimskich oraz stawianie kolejnychpodpór pod estakady. Zmienia się organizacja ruchu. Kierowcy ominąteren budowy poruszając się po nowym rondzie. Przebudowane Aleje Jerozolimskiemają być w przyszłości nową trasą wyjazdową z Warszawy w kierunkuKrakowa i Katowic. W pobliżu skrzyżowania z ulicą Łopuszańską GeneralnaDyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad planuje rozpocząć budowę trasySalomea-Wolica, czyli właśnie nowego wyjazdu z miasta.

 

Powstanie rondo w Ostrołęce

Projekt - budowa ronda na skrzyżowaniu DK 61 z drogą wojewódzką nr 544w Ostrołęce otrzyma ponad 3,3 mln zł dofinansowania z Europejskiego FunduszuRozwoju Regionalnego. Cala inwestycja szacowana jest na około 4,6 mln zł.

 

Rozbudują kluczową arterię Płocka

Rozbudowa kluczowej arterii Płocka – ulicy Otolińskiej, otrzyma blisko25 mln zł unijnego dofinansowania. Rozbudowa ul. Otolińskiej usprawni ciągkomunikacyjny Płocka, zapewniając płynność ruchu, bezpieczeństwo i komfortpodróżowania.

 

Zamknięte ulice w związku z budową Nowolazurowej

W poniedziałek, 28 listopada wyłączone z ruchu zostaną ulice Świerszcza iSzamoty w rejonie budowanej ul. Nowolazurowej w Warszawie.

 

Dofinansowanie na krajówkę w Radomiu

Poprawa dostępności komunikacyjnej oraz stworzenie lepszych warunkówdla rozwoju gospodarczego Radomia - to główne cele projektuobejmującego przebudowę drogi krajowej nr 9 - ulicy Słowackiego w Radomiu naodcinku od Ronda Matki Bożej Fatimskiej, do granic miasta.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "mazowieckie drogi krajowe drogi miejskie dofinansowanie z ue".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018