Wyszukiwałeś:

metan

. Znaleziono 47 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: metan

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 47 wszystkich):

Wątek na forum: Panda z Tychów najoszczędniejsza

Szkoda tylko że w Polsce nie jest rozpowszechnony gaz ziemny (metan) jako paliwo do samochodów. Tylko autobusy w Tychach jeżdżą na metan. ~Pawel_T

 

Ekologiczne nowości Fiata

Poza luksusem i mocą, która będzie prezentowana przez włoskichproducentów na targach motoryzacyjnych w Paryżu, pojawi się takżeakcent ekologiczny. Dwa modele pokazywane przez Fiata będą zasilane 'zielonym'metanem.

 

Diesel+metan=nowe silniki Volvo

Volvo Trucks będzie pierwszym producentem dysponującym wydajnym silnikiemwysokoprężnym zasilanym mieszanką metanu i oleju napędowego. Silnik spełniarygorystyczną normę emisji spalin Euro 5, obowiązującą od jesieni 2009 r.

 

Volvo Trucks testuje diesle zasilane metanem

W lutym Volvo Trucks rozpocznie testy eksploatacyjne silnikówwysokoprężnych zasilanych metanem. Technologia będzie badana w rzeczywistychwarunkach eksploatacji, we współpracy z wybranymi klientami w Szwecji.– Robimy to, że wprowadzić na rynek rozwiązanie łączące w sobiedoskonałe właściwości pod względem ochrony środowiska, sprawnościenergetycznej, właściwości jezdnych i niskich kosztów eksploatacji– mówi Gunnar Ekwall, menedżer produktów Volvo Trucks wSkandynawii.

 

Fiat Doblo na metan

Mający nie tak dawno temu swoją premierę na polskim rynku Fiat Doblo, nawystawie w Genewie pojawi się w wersji Natural Power, umacniając tym samympozycję Fiata jako światowego lidera w segmencie samochodów z silnikamidwupaliwowymi na benzynę i metan.

 

eco:Drive dla gamy Natural Power

Fiat wprowadza nową wersję oprogramowania eco:Drive przeznaczonego do gamysamochodów Natural Power, czyli zasilanych benzyną i metanem.

 

Skroplony gaz w Volvo

Wczoraj Volvo Trucks rozpoczęło testy eksploatacyjne samochodówciężarowych, napędzanych mieszanką metanu i oleju napędowego, jakrównież skroplonym metanem.

 

?Tak? dla mieszanki metanu i oleju napędowego

Po raz pierwszy w historii europejscy przewoźnicy drogowi mają możliwośćwykorzystywania samochodów ciężarowych zasilanych gazem w cięższymtransporcie na większe, niż dotychczas odległości. Szwedzka firmatransportowa Götene Kyltransport jest jedną z pierwszych, któraprzez ostatni rok testowała nowy model Volvo Trucks, spalający mieszankęmetanu i oleju napędowego. Seryjna produkcja tych pojazdów rusza latembieżącego roku.

 

Iveco na Międzynarodowej Wystawie Pojazdów na Gaz Ziemny

Iveco i FPT Industrial wzięły udział w drugiej edycji MiędzynarodowejWystawy Pojazdów na Gaz Ziemny, zorganizowanej przez EuropejskieStowarzyszenie Pojazdów na Gaz Ziemny (NGVA Europe) w Berlin Messe wdniach  7 – 9.06. 2011 r Swoją obecnością obydwie spółki zGrupy Fiat Industrial potwierdzają swoje zaangażowanie na rzeczekomobilności, chcąc pomóc w szerzeniu nawyku stosowania metanu jakopaliwa w transporcie drogowym oraz przekazać jak najszerszym kręgomodbiorców niesłychanie ekologiczne rozwiązania transportowe,które Iveco i FPT Industrial od dawna oferują na rynku.

 

Volvo na metan

Coraz częściej również duże pojazdy użytkowe są przystosowywane dozasilania alternatywnymi paliwami. Volvo wprowadza na rynek model Volvo FEnapędzany silnikiem zasilanym metanem.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017