Wyszukiwałeś:

metro

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: metro

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Polskie Solarisy Urbino nad Jeziorem Genewskim

Siedem autobusów firmy Solaris Bus & Coach na co najmniej trzy lata zastąpimetro w Lausanne w Szwajcarii.

 

Współpraca Polski z Saksonią

Współpraca gospodarcza Polski z Saksonią rozwija się w sposób dynamiczny.Wartość wzajemnych obrotów handlowych w 2004 r. wyniosła ponad 1,3 mld euro,przy czym polski eksport do Saksonii wyniósł 748 mln EUR. Od 2001 r. Polskaposiada dodatnie saldo w wymianie handlowej (w 2004 r. prawie 190 mln euro).

 

Naziemne metro

W 2005 roku Autosan wyprodukował wspólnie z firmą Newag S.A. (dawniej ZNTKNowy Sącz S.A.) pociągi dla warszawskiej Szybkiej Kolei Miejskiej. Zgodnie zumową zawartą w styczniu 2005 r. sześć elektrycznych zestawów trakcyjnych(czyli łącznie 18 pojedynczych nadwozi wagonowych) dostarczono do grudniaubiegłego roku.

 

Niskopodłogowe tramwaje na krakowskich torowiskach

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie podpisało umowę zkonsorcjum trzech firm: Bombardier, Vossloh Kiepe i Solaris Bus & Coach S.A..Umowa dotyczy dostawy 24 niskopodłogowych tramwajów dla krakowskiegoprzewoźnika. Kontrakt na łączną kwotę ponad 42 mln euro zostaniezrealizowany w ciągu dwóch lat.

 

Metro nabiera tempa

Już wiadomo, którędy ostatecznie przebiegać będzie centralny odcinek IIlinii metra. Na odcinku od Ronda Daszyńskiego do Dworca Wileńskiego na Pradzepowstanie 7 stacji. Dzięki pieniądzom z Unii Europejskiej i wykorzystaniunajnowocześniejszych technologii w Warszawie ma szybko powstaćsześciokilometrowe połączenie.

 

Pięciu powalczy o most

Rozpoczął się drugi etap przetargu na wykonanie projektu i budowę trasyMostu Północnego. Pięć firm zakwalifikowanych do dalszego postępowaniapowinno do 30 października złożyć oferty.

 

Dofinansowanie na metro

Jedną z najważniejszych warszawskich inwestycji jest budowa metra. Już terazbudowa końcowego odcinka pierwszej linii metra zostanie dofinansowana kwotą 88mln euro z UE. Są szanse na kolejne 700 mln euro z UE.

 

Kierowcy do kontroli - co 15 lat

Koniec z bezterminowymi prawami jazdy. Już od przyszłego roku pierwsi kierowcybędą musieli regularnie poddawać się badaniom lekarskim - donosi dziennikMetro.

 

Goodyear UrbanMax Municipal

UrbanMax to najnowszy członek rodziny innowacyjnych opon Goodyear,wykorzystujących technologię Max, opartą na najnowocześniejszychmateriałach, specjalnie opracowanej konstrukcji bieżnika oraz wytrzymałejosnowie, do zastosowań m.in. w autobusach miejskich, wozach strażackich czysamochodach oczyszczania miasta.

 

Eko-flota Hyundaia

Podczas targów motoryzacyjnych we Frankfurcie Hyundai zaprezentuje pięćnowych modeli ekologicznych z serii Blue Drive. Składa się z trzech modeliprodukcyjnych - i30 Blue diesel, i10 EV i Elantra LPI Hybrid oraz dwóchfuturystycznych samochodów koncepcyjnych - ix-Metro oraz Blue Will.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017