Wyszukiwałeś:

mgla

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mgla

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Komunikacja "między-samochodowa"

Już w niedalekiej przyszłości kierowcy będą informowani o zbliżającymsię niebezpieczeństwie na drodze, nawet jeśli nie będzie ono w zasięgu ichpola widzenia, a także w przypadku gdy będzie ono czyhać dosłownie zarogiem.

 

Aston Martin Rapide jednak się pojawi

Jeszcze na dobre nie opadła mgła po niepewnej przyszłości brytyjskiegoAstona Martina i odsprzedaży go przez Forda zewnętrznemu konsorcjum skupionegowokół Davida Richardsa, a już na horyzoncie pojawią się pierwszepozytywne wiadomości. Jak donosi amerykański serwis branżowy"edmunds.com" zostały ponownie wszczęte prace nad czterodrzwiowymCoupe o nazwie Rapide.

 

Inteligentne systemy na polskich drogach

Szybki rozwój motoryzacji oraz poprawa warunków życiowychpowoduje, że w ciągu najbliższych kilkunastu lat natężenie ruchu naeuropejskich drogach wzrośnie nawet o 50%. Dokładając do tego czołowemiejsce Polski w statystykach nieszczęśliwych wypadków drogowychpriorytetem staje się zwiększenie poziomu bezpieczeństwa, odpowiedniainfrastruktura i koordynacja ruchu drogowego. Co ciekawe, kluczową rolę wrealizacji tych zadań odgrywają Inteligentne Systemy Transportowe, októrych powoli słychać i w naszym kraj

 

Jazda we mgle

Jesień jak każda pora roku w przypadku jazdy samochodem rządzi się własnymiprawami. Szczególnie niebezpiecznym zjawiskiem atmosferycznymwystępującym w tym okresie są mgły. Podróżowanie w takich warunkachsprowadza się w zasadzie do jednego - noga z gazu. Warto jednak zwrócićuwagę na kilka innych ważnych aspektów.

 

F1: Nie pojeździli sobie

Gęsta mgła w hiszpńskiej Walencji pokrzyżowała przeprowadzenie wczorajpierwszych pełnych testów nowych bolidów zespołówWilliams-Toyota i Renault.

 

Gigantyczny karambol w Austrii

Nieoczekiwane załamanie pogody i silna burza śnieżna doprowadziła donajwiększego od lat karambolu na austriackiej autostradzie A1 w zachodniejczęści kraju. W gigantycznym wypadku uczestniczyło ponad 60 aut.

 

F1: Monza w deszczu

Robert Kubica nie zaliczył nawet jednego pełnego okrążenia podczas pierwszejsesji treningowej na włoskim torze Monza i nie został sklasyfikowany.Padający deszcz i mgła - w takich warunkach przyszło ścigać się kierowcomFormuły 1 podczas pierwszej sesji treningowej na torze Monza. Kolejna szansajeszcze dziś o 14.00.

 

Wszystkich Świętych na drogach

Okres Wszystkich Świętych to czas wzmożonego ruchu na drogach,szczególnie w okolicach cmentarzy. Niestety, statystyki policyjne sąnieubłagalne. W tym okresie dochodzi do większej liczby wypadkówdrogowych, a co za tym idzie, do większej liczby ofiar na drogach. Jak co rokuzwracamy się więc z apelem o zachowanie jak największego bezpieczeństwa.

 

Jak używać świateł we mgle

Jak wynika z przeprowadzonych badań aż co czwarty kierowca przyznaje się donieumiejętnego używania świateł przeciwmgłowych.

 

Ostatni dzwonek! Przygotuj auto na zimę!

Pierwszy atak zimy już za nami. Ponieważ jednak miał on miejsce stosunkowowcześnie, z pewnością jest jeszcze wielu kierowców, którzy nieprzygotowali się, a właściwie swojego pojazdu, na zbliżający się okresjesienno-zimowy. A pamiętajmy, że odpowiednio przygotowany samochód tonajlepsza pomoc w ekstremalnych warunkach pogodowych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017