Wyszukiwałeś:

DO

. Znaleziono 11623 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: mi.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mi DO

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11623 wszystkich):

Przymiarki do planu

Dokończenie budowy autostrady A2 od Konina do Dąbia, modernizacja drogi nr 11Poznań-Kórnik do parametrów drogi ekspresowej i budowa obwodnic: Konina iNowych Skalmierzyc na drodze nr 25 oraz Borka na drodze nr 12 to najważniejszezamierzenia oddziału poznańskiego GDDKiA na rok 2006. Oprócz tego w planiejest odnowa 80-90 km nawierzchni sieci dróg krajowych w Wielkopolsce.

 

Plan Renault do roku 2009

Do 2009 roku Renault planuje zwiększyć swoją sprzedaż o 800.000 aut wstosunku do wyniku z roku ubiegłego. To jedno z głównych założeńogłoszonego właśnie programu "Plan Renault do roku 2009".

 

Krócej z Ostrołęki do Warszawy

Zostało podpisane porozumienie w sprawie budowy nowego odcinka drogiwojewódzkiej Ostrołęka - Wyszków. Dzięki inwestycji droga z Ostrołęki doWarszawy skróci się ze 120 km do niespełna 100 km. Szacunkowy kosztinwestycji to 200 mln zł.

 

Kiedy autostradą A2 do Świecka?

Autostrada Wielkopolska S.A. poinformowała, że jest przygotowana do realizacjiautostrady A2 na 105-kilometrowym odcinku Nowy Tomyśl - Świecko.„Wierzymy, że jesteśmy na finiszu uzgodnień ze stroną rządopodstawowych kwestii, tak by móc rozpocząć budowę autostrady A2 do Świeckaw nadchodzącym roku 2007” – powiedział Andrzej Patalas, prezeszarządu spółki Autostrada Wielkopolska S.A.

 

Nowa ul. Wyszogrodzka do mostu w Płocku

Już w najbliższych dniach rozpocznie się przebudowa ul. Wyszogrodzkiej wPłocku. Inwestycja na Wyszogrodzkiej (od ul. Granicznej do al. Jana Pawła) torealizacja V odcinka dróg dojazdowych do nowego mostu na Wiśle wPłocku. Prace potrwają do końca września br.

 

Wydłużyć A6 do Goleniowa

Wojewoda zachodniopomorski zwrócił się z prośbą do ministratransportu Jerzego Polaczka o podjęcie działań mających na celu wydłużenieautostrady A-6 od węzła Rzęśnica do węzła Goleniów czyli o blisko50 km.

 

Kraków: łatwiej z Nowej Huty do centrum

W poniedziałek (11 czerwca br.) do użytku oddano fragment przebudowanego rondaMogilskiego w Krakowie. Dzięki temu kierowcy znacznie szybciej i łatwiej mogądojechać z Nowej Huty do centrum Krakowa.

 

Berlinką z Klucza do Kijewa

Zakończyła się modernizacja autostrady A-6 na odcinku węzeł Klucz - węzełKijewo. Pierwsze samochody pojawiły się na tym prawie 8 km odcinku 26września bieżącego roku, kiedy to oficjalnie oddano go do użytku. Kierowcyczekali dwa lata, żeby pojechać po nowej, asfaltowej nawierzchni.

 

Prawo do Naprawy

Reprezentanci motoryzacyjnego rynku części i napraw uruchomili kampanię Prawodo Naprawy. Celem jej jest ochrona prawa do konsumenckiego wyboru orazkonkurencji na rynku samochodowych części zamiennych, serwisowania i napraworaz narzędzi i wyposażenia warsztatowego.

 

Warszawa: Jeszcze wiele do zrobienia przed Euro 2012

Urząd Miejski w Warszawie poinformował o konferencji prasowej poświęconejprzygotowaniom stolicy do Euro 2012. Zaproszeni goście podsumowali pierwszy rokprzygotowań. Do zrobienia jest jeszcze bardzo wiele, Warszawę czekają ogromnezmiany.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "mi DO".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017