Wyszukiwałeś:

mielecka X

specjalna X

strefa X

ekonomiczna X

. Znaleziono 37 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mielecka specjalna strefa ekonomiczna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 37 wszystkich):

Motoryzacja inwestuje najchętniej

Inwestycje w specjalnych strefach ekonomicznych wyniosły w 2005 r. 25,7 mld złco daje wzrost w stosunku do 2004 r. o 29 proc. Wzrosła również liczba nowychmiejsc pracy. Zatrudniono tam 112 168 osób, czyli więcej o 50,5 proc.

 

Mało inwestycji w strefach

O połowę mniej wydanych zezwoleń, sześć razy mniejsze nakłady wporównaniu z 2008 rokiem – tak słabe wyniki odnotowały specjalnestrefy ekonomiczne w pierwszym kwartale br.

 

Ramatti – polski ekspert w fotelikach

Ramatti – polski producent fotelików samochodowych dla dziecibuduje nowy zakład produkcyjny w Lublinie na terenie Mieleckiej SpecjalnejStrefy Ekonomicznej. Od 2009 roku firma  rozpoczęła seryjną produkcjęfotelika Ramatti Formula Isofix z nowatorskim systemem pasów krzyżowych.Realizowana inwestycja ma pozwolić na potrojenie mocy produkcyjnych.

 

Zmiany w strefach = nowe inwestycje

Zwiększenie zatrudnienia i nowe inwestycje w granicach mieleckiej ikamiennogórskiej SSE to najważniejsze cele rozporządzeń zmieniającychobszar tych stref.

 

Starco Polska będzie produkować i zatrudniać

Na terenie Mieleckiego Parku Przemysłowego powstanie fabryka układówjezdnych. Inwestor - firma Starco w pierwszym etapie inwestycji zamierzazatrudnić 35 osób.

 

Nowy projekt dla motoryzacji w Euro-Park Mielec

Firma D&D RESORY Polska rozpocznie nową inwestycję na terenie SpecjalnejStrefy Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC. Firma zainwestuje 25 mln złotych.Powstana też nowe miejsca pracy.

 

Więcej miejsca w strefach na nowe inwestycje

Nowe miejsca pracy oraz większe możliwości rozwoju dla lokalnych firm toplanowane korzyści z powiększenia krakowskiej, mieleckiej i wałbrzyskiej SSE.

 

McBraida zainwestuje na Podkarpaciu

McBraida Polska Sp. z o.o. zainwestuje ponad 15,5 mln zł i zatrudni co najmniej20 pracowników w związku z uruchamianą w Specjalnej StrefieEkonomicznej EURO-PARK MIELEC produkcją komponentów do silnikówlotniczych. Projekt realizowany będzie na terenach w pobliżu Lotniska Jasionkaw Rzeszowie.

 

Pomysł na specjalne strefy ekonomiczne

- Bezterminowe przedłużenie funkcjonowania SSE, zorganizowanie atrakcyjnychterenów inwestycyjnych w każdej gminie oraz rozszerzenie formułyfunkcjonowania stref na inicjatywy klastrowe i technologiczne – to nowepropozycje ministra gospodarki, wicepremiera Waldemara Pawlak.

 

Nowa inwestycja w mieleckiej SSE

Firma W.P.S. sp. z o.o. otrzymała zezwolenie na działalność na tereniemieleckiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Spółka zainwestuje 22 mlnzł, zbuduje halę i zakupi maszyny do produkcji korpusów osi stosowanychw pojazdach i maszynach rolniczych. Deklarowane zatrudnienie wynosi 12pracowników, zakończenie inwestycji planowane jest w 2015 r.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "mielecka specjalna strefa ekonomiczna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017