Wyszukiwałeś:

mielecka

. Znaleziono 46 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mielecka

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 46 wszystkich):

Nowi inwestorzy w Euro-Park Mielec

Zarządzający mielecką strefą Euro-Park Mielec, której teren powiększy sięwkrótce niemal o 80 ha, wnioskują o wydłużenie okresu funkcjonowania o dwalata do 2017 r. Firmy, które zainwestują 544 mln zł na włączonych domieleckiej strefy obszarach mają stworzyć 2,3 tys. miejsc pracy, a ichpoddostawcy - kolejny 1 tys.

 

Borg Warner wybuduje fabrykę

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego poinformował ospotkaniu, które miało miejsce 20 lutego bieżącego roku w Rzeszowie,podczas którego Marszałek Zygmunt Cholewiński podpisał umowęwarunkową z firmą Borg Warner, która wybuduje fabrykę w Jasionce.

 

Borg Warner będzie budować

Firma Borg Warner produkująca m.in. turbosprężarki dla takichodbiorców jak Volkswagen, Audi czy Toyota, podpisała ostateczną umowę,dotyczącą kupna gruntów pod inwestycję na terenie MieleckiejSpecjalnej Strefy Ekonomicznej.

 

Kirchhoff: Mniej pracy i mniej pieniędzy

W związku z kryzysem w branży motoryzacyjnej, mielecki zakład należący dofirmy Kirchhoff Polska musiał ograniczyć tydzień pracy do czterech dni.Wiąże się to również z obniżeniem pensji pracowników. Tymsamym spółka chce zapobiec zwolnieniom.

 

Ramatti – polski ekspert w fotelikach

Ramatti – polski producent fotelików samochodowych dla dziecibuduje nowy zakład produkcyjny w Lublinie na terenie Mieleckiej SpecjalnejStrefy Ekonomicznej. Od 2009 roku firma  rozpoczęła seryjną produkcjęfotelika Ramatti Formula Isofix z nowatorskim systemem pasów krzyżowych.Realizowana inwestycja ma pozwolić na potrojenie mocy produkcyjnych.

 

Zmiany w strefach = nowe inwestycje

Zwiększenie zatrudnienia i nowe inwestycje w granicach mieleckiej ikamiennogórskiej SSE to najważniejsze cele rozporządzeń zmieniającychobszar tych stref.

 

Starco Polska będzie produkować i zatrudniać

Na terenie Mieleckiego Parku Przemysłowego powstanie fabryka układówjezdnych. Inwestor - firma Starco w pierwszym etapie inwestycji zamierzazatrudnić 35 osób.

 

Więcej miejsca w strefach na nowe inwestycje

Nowe miejsca pracy oraz większe możliwości rozwoju dla lokalnych firm toplanowane korzyści z powiększenia krakowskiej, mieleckiej i wałbrzyskiej SSE.

 

Nowa inwestycja w mieleckiej SSE

Firma W.P.S. sp. z o.o. otrzymała zezwolenie na działalność na tereniemieleckiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Spółka zainwestuje 22 mlnzł, zbuduje halę i zakupi maszyny do produkcji korpusów osi stosowanychw pojazdach i maszynach rolniczych. Deklarowane zatrudnienie wynosi 12pracowników, zakończenie inwestycji planowane jest w 2015 r.

 

Przybywa inwestorów w mieleckiej strefie

W sierpniu zostały udzielone 3 kolejne zezwolenia dla przedsiebiorców,którzy chcą prowadzić działalność na terenie  mieleckiej SSE.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017