Wyszukiwałeś:

mitsubishi X

fuso X

mitsubishi X

fuso X

canter X

fuso X

fuso X

canter X

canter X

. Znaleziono 41 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mitsubishi fuso mitsubishi fuso canter fuso fuso canter canter

Spróbuj też wyszukać: mitsubishi fuso

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 41 wszystkich):

75 lat Fuso

Mitsubishi Fuso Truck & Bus Corporation (MFTBC) oficjalnie ogłosiła 75-tąrocznicę powstania marki Fuso. Dokładnie trzy ćwierćwiecza temu, w 1932roku, w fabryce Shipyard and Machine Works w Kobe powstał pierwszy autobus B46,któremu producent - Mitsubishi Heavy Industries - nadał nazwę Fuso.

 

Rekordowe wyniki sprzedaży Mitsubishi Fuso

W ciągu pierwszego półrocza 2008 r. wyniki sprzedaży Mitsubishi FusoEurope były lepsze o 15,2% w porównaniu do roku ubiegłego - wzrosły dopoziomu 9.900 pojazdów (od stycznia do czerwca 2007 r. sprzedażwyniosła 8.583 sztuk).

 

150 tys. Fuso Canterów

Z portugalskiej fabryki w Tramagal w ubiegłym tygodniu wyjechał jubileuszowy,150-tysięczny egzemplarz ciężarowego Mitsubishi Fuso Cantera.

 

Pierwsze seryjne Fuso Canter Eco Hybrid u europejskiego klienta

Mitsubishi Fuso Truck & Bus Corporation (MFTBC) dostarczy dziesięćpierwszych ciężarówek Fuso Canter z napędem hybrydowym do Irlandii.Odbiorcą tych ekologicznych pojazdów jest największy irlandzki dostawcaenergii elektrycznej, firma Electricity Supply Board (ESB) z Dublina.

 

Daimler rozpoczyna ofensywę Fuso

Mitsubishi Fuso Truck and Bus Corporation (MFTBC) - jeden z liderówwśród producentów aut użytkowych z Azji - wzmocniony wychodzi zkryzysu spowodowanego trzęsieniem ziemi i tsunami w Japonii. Te dobre wieściogłosił Albert Kirchmann, prezydent MFTBC, podczas europejskich jazd testowychnową, lekką ciężarówką Fuso Canter.

 

Nowy Fuso Canter Eco Hybrid

Historia sukcesu nowego modelu Canter Eco Hybrid trwa dalej: w trzecim kwartale2012 r. w miejscowości Tramagal w Portugalii rozpocznie się jego produkcjaoraz zostanie on wprowadzony na rynek europejski. Tym samym Canter Eco Hybridstanie się pierwszym seryjnym samochodem ciężarowym w swojej klasie,produkowanym w?Europie.

 

Fuso Canter ma 50 lat

Pierwsze wcielenie Fuso Cantera zadebiutowało na rynku w marcu 1963 roku. 50lat i osiem generacji później model ten świętuje okrągłe urodziny zponad 3,7 mln egzemplarzami sprzedanymi od chwili premiery.

 

Fuso Canter z lekkimi zmianami

Lekka i zwrotna ciężarówka Fuso Canter w wersji na rok modelowy 2014oferuje liczne nowości. Nowy, topowy wariant Canter 9C15/9C18 o dopuszczalnejmasie całkowitej 8,55 t ma zwiększoną nośność podwozia do prawie 6 ton,ustanawiając w ten sposób rekord w swojej kategorii wagowej.

 

Nowy Fuso Canter

Na rynku debiutuje nowy Fuso Canter. Nowy użytkowy model marki należącej doMercedesa jest teraz bardziej wydajny i ekologiczny.

 

Elektryczny Fuso Canter

Samochody elektryczne coraz śmielej sobie poczynają i ich oferta z roku na rokznacząco się powiększa. Napęd elektryczny był jednak dotąd domeną autosobowych. Niebawem i to się jednak zmieni.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "mitsubishi fuso mitsubishi fuso canter fuso fuso canter canter".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018