Wyszukiwałeś:

mobilne X

siedzenie X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mobilne siedzenie

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Ford Fiesta: Trendy, jazzy, funky

Historia modelu Ford Fiesta sięga końca lat siedemdziesiątych ubiegłegostulecia, a uwiecznia ją pięć generacji modelu. W roku obecnym do sprzedażyw Polsce została wprowadzona zliftingowana wersja ostatniej z nich, a jeden zegzemplarzy trafił na testy do naszej redakcji.

 

Ford S-Max: Rodzinny, znaczy sportowy

Już od pierwszych zamysłów projektantów Forda, miał on łamaćkonwenanse w dziedzinie vanów. To dzięki niemu decydując się nazałożenie rodziny i zakup pojazdu nie trzeba będzie rezygnować z potrzebydynamizmu, która drzemie w każdym młodym mężczyźnie. Kilkanaściedni temu do naszej redakcji trafił Ford S-MAX wyposażony w dwulitrowy silnikTDCi w wersji Titanium.

 

Mobilne multi-kino Suzuki

Ubiegły rok był dla amerykańskiego oddziału Suzuki Motor Corporation jednymz najlepszych w historii. Firmie udało się sprzedać przeszło sto tysięcyegzemplarzy różnych modeli. Postanowiono więc to uczcić specjalnym modelemXL7 Flix, który zadebiutował na wystawie w Detroit.

 

Mobilne siodełko Hondy

W ramach koncepcji „w harmonii z ludźmi” Honda opracowała nowątechnologię osobistej mobilności i zaprezentowała urządzenie o nazwie U3-X.

 

Elektryczni złodzieje paliwa

Niemiecki automobilklub ADAC pokusił się o dokładne wyliczenia większegozużycia prądu przez poszczególne urządzenia elektryczne w samochodzie.Na przykład w zimie, kiedy dmuchawy ciepłego powietrza chodzą na całego,przy dystansie 100 kilometrów nasze auto spali o około 0,2 l. więcejpaliwa.

 

Hity MAN na IAA Nutzfahrzeuge 2012

W dniach od 20 do 27 września w Hanowerze na targach pojazdówużytkowych IAA Nutzfahrzeuge 2012 firma MAN zaprezentuje wiele innowacji inowości w zakresie pojazdów ciężarowych, autobusów,silników i usług.

 

Trzy premiery Mitsubishi na tokijskiej wystawie

Na zbliżającej się powoli wystawie samochodowej w Tokio Mitsubishizaprezentuje trzy premierowe koncepcyjne modele. Wszystkie trzy z szerokopojętego segmentu SUV-ów. Wszystkie trzy wykorzystywujące zaawansowanątechnologię.

 

Ford Transit Courier: Najmniejszy

Ford od ubiegłego roku rozwijał i modernizował swoją flotę pojazdówdostawczych i dziś - po wprowadzeniu na rynek najmniejszego w tej stawceTransita Couriera - ma chyba najbardziej kompleksową ofertę autprzystosowanych do przewozu różnorakiego towaru.

 

Jaguar XJ po faceliftingu - zwinniejszy i lepiej wyposażony

Największa limuzyna brytyjskiej marki po 6 latach produkcji została zmodernizowana. Angielski "kociak" oferuje teraz wyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu dla swoich pasażerów.

 

Skoda Superb Combi - polska premiera

Na polski rynek, kilka miesięcy po premierze wersji liftback, wchodzi właśniedrugie wcielenie największego przedstawiciela gatunku. Nowa Skoda Superbznów podnosi poprzeczkę w segmencie kombi. I to nie tylko pod względemwielkości bagażnika.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "mobilne siedzenie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017