Wyszukiwałeś:

moda

. Znaleziono 421 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: moda

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 421 wszystkich):

Wątek na forum: Pokaz Mody z prezentacją nowego MINI

a my zapraszamy do Gdyni Gemini Silver Screen 15 stycznia na Pokaz Mody trójmiejskich projektantów gdzie jedną z dodatkowych atrakcji wieczoru będzie prezentacja nowego modelu Mini. Szczegóły na //eventi .net .pl - fajna impreska modowa z Mini Cooperem w tle... trochę wejściówek jeszcze zostało. ...

 

Grande Punto jak Aygo

Włoski Fiat chce być niemniej oryginalny jak mały model Toyoty Aygo.Producent z Turynu postanowił skorzystać ze smaczku designerskiegoprojektantki mody Allegry Hicks i przygotował model Grande Punto wniespotykanych dotąd "szatach".

 

Nissan Murano: Japońska alternatywa

Pomimo tego, że w dzisiejszych czasach jest lansowana moda na samochodyekologiczne  wielkie SUVy wyposażone w potężne jednostki nader częstowpisują się w krajobraz naszych dziurawych dróg. Moda na te samochodynie przemija, a ze statystyk wynika, że częściej jeżdżą nimi kobiety. Wtym prężnie rozwijającym się segmencie jest jeden "niszowiec".Samochód który powstał w USA, ale przypłynął z Japonii. To niekto inny jak Nissan Murano.

 

Murcielago od Versace

Co mają wspólnego producenci samochodów i światowi projektancimody? Okazuje się, że całkiem dużo. Lamborghini umożliwi swoim klientompersonalizację wyglądu zamawianego samochodu przy pomocy specjalnychpakietów wyposażenia przygotowanych przez dom mody Versace.

 

Yves Saint Laurent wystroił DS3

Citroën DS3, nieodłączny gadżet dla miłośników mody i designu,przebiera się w nowe szaty, aby przywitaćgości na wernisażu poświęconymwielkiemu projektantowi Yves Saint Laurent.

 

Jak wybiera się kolory w Jaguarze?

W marce Jaguar funkcjonuje Departament Kolorów i Materiałów,odpowiedzialny za planowanie i analizowanie trendów kolorystycznych naświecie z kilkuletnim wyprzedzeniem. Członkowie grupy szukają inspiracji wświecie mody, architektury, sztuki oraz stylu, aby stworzyć nowe kolorylakierów i materiałów.

 

Kobiece Twingo

Na paryskim salonie samochodowym Renault wspólnie z firmą odzieżowąMiss Sixty zaprezentował najbardziej kobiecą wersję Twingo, nazwaną, jaknietrudno się domyślić, Twingo Miss Sixty.

 

Modne Volkswageny

O samochodach najbardziej popularnej marki w Europie można mówić wieledobrego. Jednak raczej mało osób uzna je za wyjątkowo atrakcyjnestylistycznie. Czy zaangażowanie legendarnego projektanta mody, KarlaLagerfelda, zmieni to postrzeganie?

 

Audi Q3: Moda nie musi być nudna

Sprawić, by coś stało się modne, to połowa drogi, jeśli nie więcej, doodniesienia sukcesu rynkowego. I to w każdej chyba branży, nie tylko tejzwiązanej z odzieżą. Nie inaczej jest i w motoryzacji, gdzie to właśniemoda decyduje często za nas o wyborze marki, klasie auta, a nawet o jegokolorze. Poleganie tylko na modzie może być jednak zgubne, bowiem ta przemijaczęsto wraz z zakończeniem sezonu. No, chyba że modna rzecz ma jeszcze inneatuty, jak testowane przez nas Audi Q3.

 

Wątek na forum: Slow driving - nowa moda za kierownicą

Panie Mateuszu Zmyślony. Aby jeździć bez celu trzeba mieć pieniądze na paliwo i mandaty. A tego środka płatniczego to zdecydowanej większości Polaków brakuje. Kiedyś podniecała nas moda radziecka dzisiaj amerykańska. ~TheSlaw

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017