Wyszukiwałeś:

moda

. Znaleziono 52 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: moda

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 52 wszystkich):

Peugeot 1007: Mały kosmita

Peugeot 1007 nie jest samochodem dla Kowalskiego. Nietuzinkowy kształtnadwozia, ciekawy projekt wnętrza, krzykliwe kolory, a nade wszystko odsuwanena pilota boczne drzwi sprawiają, że budzi on zaciekawienie nie tylkowśród płci pięknej.

 

Chrysler 300C: Powrót do przeszłości

Na targach samochodowych w Los Angeles pojawi się specjalna edycja Chryslera300C, która nawiązywać ma do dawnych modeli tej marki z 1957 roku.

 

Smart na gaz

Moda na alternatywne źródła napędu dotarła także do Smarta. Na SalonieSamochodowym AMI w Lipsku, który odbędzie się w dniach 1-9. kwietnia br.producent mikro-aut zaprezentuje model napędzany gazem ziemnym CNG.

 

Dodge Durango - SUV z hybrydą

W ciągu kilku dni zostanie zaprezentowany Dodge Durango, którego nadwozieprzeszło face-lifting. Jego pojawienie się w salonach samochodowych jestzaplanowane na wrzesień tego roku.

 

Przebudzenie Łady

Tanie i sztuczne samochody marki Łada, produkowane przez naszych wschodnichsąsiadów mają w motoryzacyjnym świecie już nawet swoją kategorię zdowcipami. Producent jednak stara się wymazać ten nieprzyjemny wizerunekpoprzez uczestnictwo w światowej klasy wyścigach.

 

Ssangyong Rexton: Prawie jak terenowy

Ssangyong Rexton jest obecnie chyba najważniejszym modelem w gamiepołudniowokoreańskiej marki. Moda na SUV-y wciąż trwa, więc jest szansa,iż coraz więcej Rextonów będziemy spotykać na drogach.

 

Sportowy krasnal od Renault

Na rozpoczynającym się już jutro dniami prasowymi salonie samochodowym wParyżu, Renault zaprezentuje nowe oblicze małego modelu Twingo. Będzie tosportowa odsłona nowej generacji o nazwie Twingo Concept, która powinnaprzybliżyć nieco sylwetkę mini-Renault.

 

Odchudzone Land Rovery

Jak widać moda na szczupłą sylwetkę dotarła także do światamotoryzacyjnego. Okazuje się bowiem, że nadchodzące generacje samochodówmarki Land Rover zostaną wyposażone w bardzo lekkie nadwozia wykonane zaluminium.

 

Nissan Murano: Japońska alternatywa

Pomimo tego, że w dzisiejszych czasach jest lansowana moda na samochodyekologiczne  wielkie SUVy wyposażone w potężne jednostki nader częstowpisują się w krajobraz naszych dziurawych dróg. Moda na te samochodynie przemija, a ze statystyk wynika, że częściej jeżdżą nimi kobiety. Wtym prężnie rozwijającym się segmencie jest jeden "niszowiec".Samochód który powstał w USA, ale przypłynął z Japonii. To niekto inny jak Nissan Murano.

 

Tanie auta nie przyjmą się w Europie

Wyścig o wyprodukowanie najtańszego samochodu seryjnego na świecierozpoczął się. Czy zatem po SUV-ach świat czterech kółek ogarniekolejna moda, tym razem na kupno tanich aut? Być może tak, ale nie w Europie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017