Wyszukiwałeś:

mokra X

nawierzchnia X

. Znaleziono 248 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mokra nawierzchnia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 248 wszystkich):

Wątek na forum: Courier Driver - nowa marka opon

mam Hp w rpzmiarze 19/60/1. Przejechalem ok. 15 tys. km I jestem bardzo z nich zadowolony - ciche doskonale prowadza sie w zakretach i na mokrej nawierzchni ~witek71

 

Opony będą oznakowane

Potwierdziło się to, o czym pisaliśmy już przed ponad miesiącem. ParlamentEuropejski przyjął wczoraj rozwiązanie, zgodnie z którym od listopada2012 wszystkie sprzedawane w Europie nowe opony będą musiały być specjalnieoznakowane pod kątem wpływu na zużycie paliwa, przyczepności na mokrejnawierzchni oraz poziomu hałasu toczenia.

 

Volkswagen IROC na mokrej nawierzchni

 

Popisy Volkswagenem IROC na mokrej nawierzchni.

 

Aquaplaning już przy 60 km/h

Letnie miesiące to okres w którym kierowcy regularnie przeceniają swojeumiejętności w prowadzeniu samochodów. Dotyczy to nie tylko biciarekordów prędkości, ale także ryzyka powstania aquaplaningu(akwaplanacji) podczas gwałtownych załamań pogody i związanych z nimi burz.

 

Od jutra wchodzą nowe regulacje w sprawie opon

Od 1 listopada w całej Unii Europejskiej zaczną obowiązywać przepisynakazujące producentom opon etykietowanie ich produktów. Dzięki takiemurozwiązaniu będziemy wiedzieć, jak dana opona wpływa na zużycie paliwa,jaki generuje poziom hałasu i wreszcie, jaką zapewnia przyczepność na mokrejnawierzchni.

 

Nie tylko na etykietach

Goodyear Dunlop radzi operatorom pojazdów użytkowych, by kupując oponyzimowe brali pod uwagę nie tylko parametry opon uwzględnione na etykietach. Oile efektywność paliwowa i przyczepności na mokrej nawierzchni należą donajważniejszych kryteriów wydajności dla operatorówpojazdów ciężarowych w przewozach długodystansowych, o tyle wwarunkach zimowych są one mniej istotne.

 

Wątek na forum: Autko na mokrej nawierzchni "pływa"

Autko po regeneracji belki, na mokrej nawierzchni pływa, strach jechać wogóle nie trzyma się drogi. Opony są ok. nie wiem jaka przyczyna ~Juras

 

Wątek na forum: odgłosy gruchotania w przedniej części

Witam serdecznie. mam niewielki problem z moim peugeotem 307. Otóż w od do czasu czasu z przedniej cześci zawieszenia dochodzą odgłosy gruchotania. Szczególnie jest to słyszalne podczas opadów, mokrej nawierzchni itp. Czasem nawet na prostej nawierzchni można je usłyszeć. Za wszelką pomoc będę b...

 

Oto najlepsze opony na zimę

Dobra przyczepność na śniegu, lodzie i mokrej nawierzchni w zimowychmiesiącach może uratować życie. Niemiecki automobilklub ADAC, jak co roku,pokusił się o przeprowadzenie wnikliwych testów opon zimowych.Wśród tegorocznych nowości pojawiła się także opona z polskimrodowodem. Niestety z dość mizernym rezultatem.

 

Aquaplaning - niebezpieczne zjawisko, które możesz pokonać

Aquaplaning – to zjawisko, które pojawia się na mokrej nawierzchnii jest bardzo niebezpieczne. Może występować nawet przy niewielkiej prędkości. Radzimy w materiale wideo jak sobie z nim poradzić.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "mokra nawierzchnia".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017