Wyszukiwałeś:

montaz

. Znaleziono 223 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: montaz

Spróbuj też wyszukać: jak wymienic przegub w reno trafik jak zalozyc nadkola

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 223 wszystkich):

Tańsze instalacje gazowe do Hyundaia

Od 1 grudnia autoryzowane instalacje gazowe do aut marki Hyundai są tańsze ookoło 400 złotych. Współpracują one prawidłowo z systemami wtryskubenzynowego o poziomach emisji spalin Euro3 i Euro4.

 

Naziemne metro

W 2005 roku Autosan wyprodukował wspólnie z firmą Newag S.A. (dawniej ZNTKNowy Sącz S.A.) pociągi dla warszawskiej Szybkiej Kolei Miejskiej. Zgodnie zumową zawartą w styczniu 2005 r. sześć elektrycznych zestawów trakcyjnych(czyli łącznie 18 pojedynczych nadwozi wagonowych) dostarczono do grudniaubiegłego roku.

 

Porsche Panamera (częściowo) z Hanoweru

W fabryce pojazdów użytkowych Volkswagena w Hanowerze odbywać się będziemontaż nowego modelu Porsche Panamera.

 

Lepsza widoczność z DynaBeam

Podczas tegorocznych targów Automechanika 2006, firma Hella zaprezentowała poraz pierwszy dynamiczne reflektory zakrętowe w wersji akcesoryjnej, którepozwalają na samodzielny montaż we własnym zakresie.

 

Milion aut Chrysler Group "Made in Europe"

Już milion samochodów marek Jeep oraz Chrysler wyprodukowanych w austriackiejfabryce Magna Steyr trafiło na europejski rynek.

 

FSO to nie tylko Żerań

Fabryka Samochodów Osobowych S.A. kojarzona jest zazwyczaj z zakładamiprodukcyjnymi znajdującymi się na warszawskim Żeraniu. Tymczasem FSO posiadatakże udziały w 51 spółkach na terenie całego kraju, których zakresdziałalności jest bardzo zróżnicowany. Wspólnie z nimi tworzy GrupęKapitałową FSO.

 

Niemcy się „zbroją”

Polscy kierowcy na ten dzień czekają od dawna. 21. grudnia 2007 roku Polskaprzyjmie porozumienia układu z Schengen. Oznacza to między innymi brakkontroli paszportowej na granicach z pozostałymi krajami Unii Europejskiej orazlikwidację uciążliwych kolejek.

 

Radary kontra bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo na drogach to bardzo istotny temat, szczególnie biorącpod uwagę falę groźnych wypadów do jakich dochodzi ostatnio w Polsce.Wszyscy wiedzą, że trzeba coś zmienić, aby było bezpieczniej. Dlaczegojednak prowadzone są tylko działania takie jak montaż nowych radarów?Czy one mogą coś zmienić?

 

Warszawa: utrudnienia na al. Solidarności

PKP Polskie Linie Kolejowe kontynuują prace przy modernizacji linii kolejowejWarszawa-Gdynia. Od tego tygodnia rozpoczną montaż drugiego nowego wiaduktunad al. Solidarności. Konieczne będzie zamknięcie dla ruchu samochodowegojednej jezdni.

 

Powiew chłodu za dopłatą

Za oknami naszych stojących w korkach samochodów roztacza się corazcieplejsza aura. To ostatni moment dla tych, których cztery kółkanie zostały wyposażone w system klimatyzacji. Po pierwsze już za kilkatygodni upał w samochodzie będzie nie do wytrzymania, a na dodatek w sezoniezałożenie klimatyzacji jest o wiele droższe.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017