Wyszukiwałeś:

most X

Redzinski X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: most Redzinski

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Most na obwodnicy Wrocławia blisko pół roku później

Most Rędziński, czyli największa przeprawa w Polsce, zostanie wybudowanyblisko pół roku później niż początkowo zakładano. Wykonawcabudowy mostu, konsorcjum firm Mostostal/Acciona jeszcze przed świętamipoinformowało GDDKiA, że planuje złożyć wniosek z roszczeniem oprzesunięcie terminu wykonania mostu na wyspie Rędzin.

 

Herkules wybuduje pylon

Największy dźwig w Polsce został przewieziony na budowę mostu na Rędzinie wciągu Autostradowej Obwodnicy Wrocławia A8. Po raz pierwszy w Polsce zostanieużyty do budowy pylonu mostu. Przy jego pomocy prace na pylonie znacznieprzyspieszą. Dotychczas segmenty z rdzenia stalowego wykonywane były od 8 do10 dni, przy użyciu Herkulesa okres ten skróci się do 4 dni

 

Opóźnienia na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia

Nie ma co liczyć, aby autostradowa obwodnica Wrocławia otwarta została wczerwcu tego roku, choć na 15 czerwca przypada termin zakończenia prac naostatnim odcinku - między lotniskiem a Długołęką. Trasa zostanie otwartanajprawdopodobniej latem, ale dokładnego terminu GDDKiA nie potrafi podać– donosi Gazeta Wrocławska.

 

Wybierz nazwę Mostu Autostradowego

Do otwarcia ostatniego odcinka Autostradowej Obwodnicy Wrocławia wraz z nowymmostem przez Odrę pozostało już zaledwie kilkanaście dni. O ile znowu niepojawią się jakieś nieprzewidziane opóźnienia. A tymczasem możnazagłosować na nazwę mostu, który pomyślnie przeszedł już wszystkiepróby.

 

Znamy nazwę Mostu Autostradowej Obwdnicy Wrocławia

Most Rędziński - taką nazwę będzie nosił nowy most w ciągu AutostradowejObwodnicy Wrocławia A8. Plebiscyt na nazwę dla Mostu w ciągu AutostradowejObwodnicy Wrocławia cieszył się olbrzymim zainteresowaniem wśródmieszkańców Wrocławia i całego Dolnego Śląska.

 

Wrocław ma już swoją Autostradową Obwodnicę z Mostem Rędzińskim

Dzisiaj, 31 sierpnia oddawany jest ostatni - 10 kilometrowy - odcinekAutostradowej Obwodnicy Wrocławia wraz z Mostem Rędzińskim, któryzamyka całą inwestycję. Prace budowlane na odcinku od węzła Lotnisko dowęzła Północ (ok. 20 km) trwały 29 miesięcy i kosztowały 2 mld zł.Dodatkową inwestycją była budowa w ciągu trasy jednego z największychmostów w Polsce, tzw. Mostu Rędzińskiego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "most Redzinski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017