Wyszukiwałeś:

most X

Drwecy X

. Znaleziono 8 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: na.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: most na Drwecy

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Wszystkich Świętych: komunikacyjny horror - kilkaset utrudnień na głównych drogach

Jak co roku w Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki trzeba się liczyć zogromnym natężeniem ruchu drogowego. Spora część osób, by odwiedzićcmentarze będzie musiała przyjechać z odległych stron Polski, co znajdzieodzwierciedlenie na krajowych szlakach komunikacyjnych.  A tu kumulacjaprac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować, że w te dni czekakierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przed podróżąprześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchusamochodowego i poszukać trasy alternatywnej.

 

Ruszyły przetargi na budowę siódemki i szesnastki

Ruszyły przetargi na budowę dwóch odcinków drogi ekspresowej S-7(Miłomłyn-Ostróda Północ i Ostróda Południe-Olsztynek)oraz fragmentu drogi krajowej nr 16 z Biskupca do Borek Wielkich w woj.warmińsko-mazurskim. Do końca 2009 roku olsztyński oddział GDDKiA planujejeszcze ogłosić przetargi na budowę odcinka drogi ekspresowej S-7 Nidzica– Napierki oraz budowę obwodnicy Ełku w ciągu drogi krajowej nr 16.

 

Most na Drwęcy do remontu

Jeszcze w tym miesiącu rozpocznie się remont mostu na Drwęcy wGolubiu-Dobrzyniu (woj. kujawsko-pomorskie). Konstrukcja zostanie wzmocniona,poprawi się na niej także bezpieczeństwo. Wszystkie prace zakończą się w listopadzie 2011 r.

 

Co na drogach wojewódzkich w kujawsko-pomorskim?

Przebudowa odcinka DW nr 223 w Białych Błotach, odnowy w Lipnie,Golubiu-Dobrzyniu i Zamku Bierzgłowskim oraz modernizacja kolejnych drógz wykorzystaniem środków unijnych - to najważniejsze zadania ZarząduDróg Wojewódzkich w Bydgoszczy w 2012 roku.

 

Most na Drwęcy do remontu

Rozpisany został przetarg na remont mostu na Drwęcy w Elgiszewie (woj.kujawsko-pomorskie) w ciagu drogi wojewodzkiej nr 569. Konstrukcja zostaniewzmocniona, zainstalowane zostaną dodatkowe bariery i balustrady, a nadojazdach ułożona będzie nowa nawierzchnia.

 

Mosty w dobrej formie

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy zagwarantował w tym rokuśrodki na przebudowę kolejnego mostu w Elgiszewie. W regionie jezior stantechniczny mostów ma kluczowe znaczenie dla spójności całejsieci dróg w każdym regionie.

 

Trwa remont mostu w Brodnicy

Trwają już prace przy modernizacji mostu na Drwęcy w miejscowości Brodnica wciągu drogi wojewódzkiej 560, łączącej to miasto z Rypinem iSierpcem. Inwestycja ma zostać zakończona do października br.

 

Inwestycje na drogach województwa kujawsko-pomorskiego

Modernizacja odcinków dróg i mostów, budowa rond orazporządnych chodników – to zakres trwających i przygotowywanychinwestycji poprawiających bezpieczeństwo i płynność ruchu na drogachwojewódzkich kujawsko-pomorskiego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "most na Drwecy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017