Wyszukiwałeś:

most X

Dunajcu X

. Znaleziono 48 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: na.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: most na Dunajcu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 48 wszystkich):

Nowatorska przeprawa przez Dunajec

Zakończono budowę pierwszego segmentu ponad 300-metrowego mostu przez Dunajec,stanowiącego część obwodnicy Starego Sącza. Mostów budowanych wwykorzystywanej podczas inwestycji technologii jest tylko kilka na świecie, wEuropie będzie on pierwszy.

 

Most połączył brzegi Dunajca

Budowany z użyciem najnowszych technologii, ponad 300 m most nad Dunajcempołączył jego brzegi. Nowy obiekt będzie częścią powstającej obwodnicyStarego Sącza. Prace przy budowie obwodnicy rozpoczęły się w październiku2006 roku.

 

Most na Dunajcu po remoncie

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego poinformował ozakończeniu modernizacji mostu na rzece Dunajec w miejscowości BiskupiceRadłowskie oraz przepustu na potoku Kawiory w Paleśnicy. Oba obiekty znajdująsię na drodze wojewódzkiej nr 975.

 

Most w Białym Dunajcu oprotestowany

Generalna Dyrekcja Dróg i Autostrad chce wybudować nowoczesny most naBiałym Dunajcu. Według projektu ma on stanąć obok obecnego, będzie szerszy,prowadzić przez niego mają także rowerowe ścieżki. Mieszkańcy BiałegoDunajca protestują przeciwko budowie w nowym miejscu mostu, przez któryprowadzi zakopianka.

 

Remont mostów na DK 47 Biały Dunajec - Poronin

5 września została zamknięta DK 47  na odcinku 1700 metrów, nagranicy miejscowości Biały Dunajec i Poronin. Ruch prowadzony będzieobjazdem, drogą gminną przez Biały Dunajec i Poronin oraz fragmentem drogiwojewódzkiej. Remontowane będą dwa mosty na potokach Dorulowy iSkupinów.

 

Wolniej przez most w Białym Dunajcu

W Białym Dunajcu wprowadzono ograniczenie prędkości pojazdów namoście do 30 km/godz. Jest to zgodne z zaleceniami ekspertyzy o stanietechnicznym mostu na potoku Biały Dunajec. Z ekspertyzy wynika, ze most jest wzłym stanie i nie spełnia norm przewidzianych dla takich obiektów.GDDKiA Oddział w Krakowie planuje wybudowanie nowego mostu.

 

Wahadłowo na moście w Białym Dunajcu

Stary most w Białym Dunajcu uległ przyspieszonej degradacji tej zimy. Jakwynika z przeprowadzonej ekspretyzy konieczne będzie wprowadzenie ruchuwahadłowego z sygnalizacją świetlną. GDDKiA Oddział w Krakowie przygotowujesię do wprowadzenia zmian w organizacji ruchu w Białym Dunajcu zgodnie zzaleceniami opinii eksperckiej.

 

Budowa nowego mostu w Białym Dunajcu przypieczętowana

Firma Himmel i Papesch Opole Sp. z o.o., zajmie się budową nowego mostu wBiałym Dunajcu w ciagu Zakopianki. Wszystkie prace mają być zrealizowane dokońca września 2014 roku. Koszt robót wyniesie ponad 21,9 mln zł,natomiast całkowity koszt inwestycji wraz z wykupami nieruchomości 26 mln zł.

 

Wahadło na Zakopiance w Dunajcu

Wprowadzono ruch wahadłowy na moście w Białym Dunajcu, na drodze krajowej nr47 popularnie nazywanej Zakopianką. Sygnalizacja świetlna ustawiona jest przedwjazdami na most i na skrzyżowaniu dk 47 z ul. Jana Pawła II. Wprowadzenieruchu wahadłowego spowodowane jest bardzo złym stanem technicznym mostu izgodne z zaleceniami opinii eksperckiej. Stan techniczny mostu jest cały czasmonitorowany, w razie jego pogorszenia podjęte zostaną dalsze decyzje.

 

Nowy Sącz będzie mieć nowy most na Dunajcu

Utrzymujące się wiosenne warunki atmosferyczne spowodują, że jeszcze wstyczniu ruszy budowa najważniejszej inwestycji drogowej w Nowym Sączu -nowego mostu na Dunajcu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "most na Dunajcu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017