Wyszukiwałeś:

most X

Dunajcu X

. Znaleziono 10 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: na.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: most na Dunajcu

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Sądeckie inwestycje

Symbolicznym wbiciem łopaty rozpoczęto jedną z największych inwestycji nawojewódzkich drogach w Małopolsce - budowę obwodnicy Starego Sącza. W tymroku zostanie przygotowany plac budowy. Natomiast za dwa lata pierwsze samochodyprzejadą nową drogą.

 

Za rok obwodnica Starego Sącza

Prawdopodobnie już w kwietniu 2008 roku kierowcy przejadą nowym mostem naDunajcu i obwodnicą Starego Sącza. Obwodnica o długości 3,5 km połączydrogę w kierunku przejścia granicznego w Piwnicznej z drogą krajową nr 87Chełmiec - Gołkowice - Krościenko. Inwestycja wyniesie blisko 50 mln zł.

 

Nowatorska przeprawa przez Dunajec

Zakończono budowę pierwszego segmentu ponad 300-metrowego mostu przez Dunajec,stanowiącego część obwodnicy Starego Sącza. Mostów budowanych wwykorzystywanej podczas inwestycji technologii jest tylko kilka na świecie, wEuropie będzie on pierwszy.

 

Koniec remontu, ale nie koniec utrudnień

Zakończyła się modernizacja jednej z najważniejszych tras w Małopolsce,drogi krajowej nr 4 na odcinku Kraków - Tarnów. To jednak niekoniec utrudnień dla kierowców, ponieważ w dalszym ciągu trwają pracewykończeniowe.

 

Utrudnienia na małopolskich drogach

Kierowcy poruszający się po drogach krajowych na terenie województwamałopolskiego napotkają liczne utrudnienia w ruchu drogowym. Powodem jesttrwający właśnie okres wzmożonych prac remontowych na głównychdrogach.

 

Oddano do użytku obwodnicę Starego Sącza

Zakończyła się rozpoczęta w październiku 2006 roku inwestycja związana zbudową obwodnicy Starego Sącza i nowego mostu nad Dunajcem. Była tonajwiększa w Małopolsce inwestycja realizowana w ramach ZPORR i kosztowała 57mln zł.

 

Będzie ciemno, bo nie ma kto płacić

Od wczoraj na odcinku drogi krajowej nr 4 od mostu na Dunajcu w Zgłobicach doTarnowa, nie działa oświetlenie. Wyłączono zasilanie około 200 lampoświetleniowych wzdłuż drogi, ponieważ nie ma porozumienia w kwestiipłacenia rachunków za prąd.

 

Most na Dunajcu po remoncie

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego poinformował ozakończeniu modernizacji mostu na rzece Dunajec w miejscowości BiskupiceRadłowskie oraz przepustu na potoku Kawiory w Paleśnicy. Oba obiekty znajdująsię na drodze wojewódzkiej nr 975.

 

Nowe mosty w Małopolsce

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego poinformował o oddaniudo użytku kilku nowych obiektów mostowych w ciągu drógwojewódzkich nr 956 i 957. Wszystkie prace były finansowane ześrodków województwa małopolskiego.

 

Pozwolenie dla autostrady A4 Szarów-Tarnów

Jest pozwolenie na budowę dla autostrady A 4 na odcinkuSzarów-Tarnów. Dokument wydany przez wojewodę małopolskiego tozielone światło dla realizacji inwestycji – budowy kolejnego odcinkaautostrady A4 biegnącej od granicy z Niemcami do granicy ukraińskiej. Kończąsię też prace budowlane na liczącym prawie 20 km odcinku A4 z Krakowa doSzarowa - ma być oddany do użytku w drugiej połowie tego roku. Na chwilęoceną autostradą A4 można dojechać od granicy z Niemcami do Krakowa.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "most na Dunajcu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017