Wyszukiwałeś:

most X

Odrze X

. Znaleziono 21 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: na.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: most na Odrze

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Będzie nowy most na Odrze

Podpisano porozumienie dotyczące budowy nowego mostu na Odrze między BrzegiemDolnym i Głoską. Koszt inwestycji szacowany jest na około 60 mln zł.

 

Wrocław: nowe trasy i mosty

Jeżeli za trzy miesiące powstanie projekt a za pół roku będzierozstrzygnięty przetarg na wykonawcę to wg. planów Dolnośląskiego ZDWnajpóźniej za cztery lata powstanie jedna z najważniejszych częściwschodniej obwodnicy Wrocławia. Cała trasa będzie miała 30 km długości akoszt jej budowy jest szacowany na 780 milionów zł. Na całej długościtej trasy powstanie ponad 20 mostów i wiaduktów.

 

Nowy most na Odrze?

Samorządowcy planują budowę nowego mostu na Odrze w okolicach Brzegu Dolnego.W ramach projektu miałaby powstać także droga łącząca autostradę A-4 zdrogą ekspresową S5. Docelowo inwestycja miałaby m.in. ułatwić komunikacjęmiędzy Brzegiem a Wrocławiem.

 

Wrocław: Będzie most, ale droższy

Kierowcy niecierpliwie czekają na budowę autostrady A-8, tzw. AutostradowejObwodnicy Wrocławia, która może być szansą na polepszenie sytuacjikomunikacyjnej miasta. Pierwszym budowanym odcinkiem ma być nowy most na Odrze,jednak inwestycja będzie droższa o 124 mln zł.

 

Zielone światło dla dolnośląskich inwestycji

Marszałek dolnośląski wprowadza w życie plan radykalnego przyspieszeniabudowy dróg i mostów na Dolnym Śląsku. Głównym elementemjest nowy Wieloletni Plan Inwestycyjny. Dzięki temu w końcu możliwe będzierozpoczęcie realizacji ważnych inwestycji.

 

Zamkną most na Odrze w Oławie

Już jutro, 6 grudnia 2008 roku, tymczasowo zamknięty dla ruchu samochodowegozostanie most na Odrze w Oławie, przez który przebiega drogawojewódzka nr 396. Jest to konieczne ze względu na prowadzone praceremontowe. Most wymagał naprawy po wrześniowym wypadku.

 

Powstanie nowy most na Odrze

Już w tym roku ma ruszyć budowa nowego mostu na Odrze w okolicach Ciechanowa.Obiekt powstanie w ciągu drogi wojewódzkiej nr 323 Radoszyce –Ciechanów. Inwestycja jest jednym z zadań Wieloletniego PlanuInwestycyjnego województwa dolnośląskiego.

 

Przyspieszają prace nad nowym mostem na Odrze

Nabierają tempa przygotowania do realizacji inwestycji związanej z budowąnowej przeprawy przez Odrę, która znajdzie się w ciągu drogiwojewódzkiej nr 323 Radoszyce – Ciechanów. W najbliższymczasie powinien zostać wybrany wykonawca tej wartej ponad 86 mln złinwestycji.

 

Dofinansowanie dla mostu w Ciechanowie

Budowa mostu na Odrze w ciągu drogi wojewódzkiej 323 w Ciechanowieotrzyma dofinansowanie w wysokości 43 mln zł ze środków unijnych wramach Regionalnego Programu Operacyjnego. Oznacza to, że na budowę przeprawyw Ciechanowie, której całkowity koszt to ponad 86 mln złotych, połowapochodzić będzie z unijnej kasy.

 

Most na obwodnicy Kędzierzyna-Koźla połączył oba brzegi Odry

Most w ciągu budowanej obwodnicy Kędzierzyna-Koźla wkrótce połączyoba brzegi Odry. Będzie to najdłuższe w Polsce, bo mające aż 140metrów, przęsło nurtowe wybudowane metodą nawisową.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "most na Odrze".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017