Wyszukiwałeś:

most X

Odrze X

. Znaleziono 125 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: na.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: most na Odrze

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 125 wszystkich):

Wkrótce budowa mostu na Odrze w Ciechanowie

Wkrótce powinna ruszyć budowa mostu na Odrze w ciągu drogiwojewódzkiej nr 323 (Radoszyce-Ciechanów woj. dolnośląskie).Most zapełni lukę na ponad 40 - kilometrowym odcinku Odry i pozwolizlikwidować istniejącą przeprawę promową, która uzależniona jest odpoziomu wód Odry i pory roku. Inwestycja wyniesie prawie 54,5 mln zł.

 

Kędzierzyn-Koźle: obwodnica z mostem na Odrze

Otwarto południową obwodnicę Kędzierzyna-Koźla wraz z mostem przez Odrę wciągu drogi krajowej nr 40. Teraz kierowcy będą mogli ominąć miasto nowąwygodną trasą. Inwestycja kosztowała około 170 mln zł. Budowa pełnejobwodnicy Kędzierzyna-Koźla, czyli oddawanej właśnie do użytku obwodnicypołudniowej oraz obwodnicy północnej - będącej drugim etapem -który GDDKiA planuje zrealizować do roku 2014 - kompleksowo rozwiążeproblem komunikacji na głównej osi transportowej drogi krajowej nr 40 wKędzierzynie-Koźlu.

 

Most w Brzegu Dolnym – przetarg w toku

W poniedziałek (20 września) rozpoczął się przetarg na budowę mostu naOdrze w Brzegu Dolnym (woj. dolnośląskie) wraz z dojazdami. Wartość projektuwynosi 90 mln zł.

 

Jeszcze w tym roku ruszy budowa mostu w Brzegu Dolnym

Inwestycja - Budowa mostu na rzece Odrze w miejscowości Brzeg Dolny wraz zdrogami dojazdowymi posiada już zezwolenie na realizację inwestycji. Decyzjęwydał  wojewoda dolnośląski. Budowa mostu pochłonie 90 mln zł i mabyć zakończona do końca 2013 roku. Pierwsze prace rozpoczną się jeszcze wtym roku.

 

Nowy most na Odrze

Powstaje nowy most na Odrze w Ciechanowie. Inwestycja realizowana w ciągu drogiwojewódzkiej nr 323 zlokalizowana jest na Dolnym Śląsku w powiatachlubińskim i górowskim.

 

Powstanie nowy most na Odrze w Brzegu Dolnym

Skanska zajmie sie budową mostu na Odrze w Brzegu Dolnym wraz z siedmiomakilometrami dróg dojazdowych do tej przeprawy. Prace wyniosą 138 mlnzł.

 

Most na Odrze w Ciechanowie coraz bliżej

Most na Odrze w Ciechanowie (woj. dolnośląskie) coraz bliżej połączenia.Przeprawa, na tym etapie budowana z dwóch brzegów rzeki połączyje prawdopodobnie jeszcze w tym roku. Dobra pogoda jak na razie sprzyjawykonawcy tej inwestrycji - firmie MOSTY ŁÓDŹ S. A. Planowany terminoddania mostu do użytku, to przełom sierpnia i września 2012 r. Kosztrobót budowlanych zgodnie z umową to około 55 mln złotych.

 

Most przez Odrę w Brzegu Dolnym

Za 138 mln zł w ciągu dwóch lat w Brzegu Dolnym powstanie jeden znajdłuższych mostów w Polsce. Przeprawa na Odrze będzie miaładługość 565 metrów i znacząco skróci podróżmieszkańców gminy Brzeg Dolny do Wrocławia. Dodatkowo powstanie 7 kmdróg dojazdowych. 7 października br., podpisano z wykonawcą firmąSkanska umowę na budowę mostu. Drogi dojazdowe oraz sam most mają byćukończone do końca 2013 roku, a prace ruszą w ciągu dwóch tygodni.

 

Dolny Śląsk z nowym mostem przez Odrę

We wrześniu otwarty zostanie most na Odrze w Ciechanowie w ciągu drogiwojewódzkiej nr 323. To jedna z najważniejszych inwestycji drogowych naDolnym Śląsku. Most zapewni brakujące połączenie drogowe na ponad 40 -kilometrowym odcinku Odry między Ścinawą, a Głogowem i pozwoli zlikwidowaćistniejącą przeprawę promową, której funkcjonowanie uzależnione jestod poziomu wód Odry i pory roku. Niestety z nowej przeprawy nieskorzystają pojazdy ciężarowe.

 

Nowa przeprawa przez Odrę otwarta

Pierwsze samochody przejechały nowo otwartym mostem przez Odrę pomiędzyBrzegiem Dolnym i Miękinią. Wyczekiwana od 20 lat przeprawa łączypołudniową i północną część województwa dolnośląskiego.Usprawni ona komunikację pomiędzy drogami wojewódzkimi nr 340 i nr 341,jednocześnie ułatwiająć włączenie się do autostrady A4 lub do drogikrajowej nr 94.Jest to jeden z najdłuższych mostów w Polsce.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "most na Odrze".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017