Wyszukiwałeś:

most X

Sanie X

. Znaleziono 9 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: na.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: most na Sanie

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Przemyśl: inwestycje w obwodnice

W przyszłym roku powinny rozpocząć się prace budowlane przy obwodnicyPrzemyśla. Komisja Europejska przyznała na realizację zadania 161 mlnzłotych, co stanowi 85 proc. kosztów inwestycji.

 

Korki na moście w Zarzeczu (DK19)

24 czerwca 2009r. nastąpiła zmiana organizacji ruchu na moście na rzece San wmiejscowości Zarzecze, w ciągu drogi krajowej nr 19 Lublin-Rzeszów.Podróżujący będą mogli przejechać tylko jedną nitką drogi.

 

Drogowe wykopki na polskich krajówkach

Przed nami dwa długie listopadowe weekendy. Czas ten sprzyja wyjazdom. Niestetypodróżowanie po polskich krajówkach nie należy donajprzyjemniejszych między innymi z uwagi na niekończące się remonty iprzebudowy. A sezon na „drogowe wykopki” w pełni… Przedpodróżą warto zatem zapoznać się z niespodziankami jakie czekają nasna wyznaczonej trasie.

 

Przed nami dwa długie weekendy ? sprawdź co na drogach!

Przed nami dwa długie listopadowe weekendy, a co za tym idzie wzmożony ruch nadrogach. Dodatkowo kumulacja prac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować,że w te dni czeka kierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przedpodróżą prześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach worganizacji ruchu, wybrać trasę alternatywną lub uzbroić się wcierpliwość…

 

Obwodnica z nowym mostem nad Sanem

W Przemyślu powstaje wschodnia obwodnica i most nad Sanem. Miasto otrzymało187 milionów złotych z Programu Rozwój Polski Wschodniej.

 

Obwodnica odkorkuje Jarosław

Na Podkarpaciu powstaje obwodnica Jarosławia w ciągu drogi krajowej nr 4.Inwestycja finansowana jest m.in. z  funduszu Programu Operacyjnego RozwojuPolski Wschodniej. Celem budowy obwodnicy Jarosławia jest przede wszystkimpoprawa bardzo trudnej sytuacji komunikacyjnej miasta Jarosław orazbezpieczeństwa wszystkich użytkowników drogi krajowej nr 4. Nowa drogapełnić będzie funkcję drogi alternatywnej dla autostrady A4.

 

Ostatnie prace na obwodnicy Przemyśla

15 października 2012 r. zakończy się budowa obwodnicy Przemyśla. ZarządDróg Miejskich w Przemyślu przewiduje, że droga zostanie oddana doużytku do końca 2012 r. Szacowany termin to listopad 2012. Teraz trwająostatnie prace, między innymi testy obciążeń mostu. Inwestycjęwspółfinansował Program Rozwój Polski Wschodniej. Most linowynad Sanem, dwa wiadukty, nowa droga i ronda otrzymały już nazwy.

 

Przemyśl ma obwodnicę i nowy most

Po dwóch latach budowy w Przemyślu został otwarty prawie 4- kilometrowyodcinek drogi obwodowej. Miasto zyskało także kolejną przeprawę przez San– nowy most. Warta prawie 250 mln inwestycja była wielkimprzedsięwzięciem logistycznym i budowlanym dla Przemyśla.

 

Zmiana organizacji ruchu na moście w Sanoku

Na moście w Sanoku nad Sanem zmieniona została organizacja ruchu. Ruch pieszyi kołowy skierowano na nowo wyremontowaną część mostu. Tym samymrozpoczął się remont drugiej, użytkowanej do tej pory części mostu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "most na Sanie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017