Wyszukiwałeś:

most X

Wisloce X

. Znaleziono 11 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: na.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: most na Wisloce

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Skanska wyremontuje krajową czwórkę

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę namodernizację 23 km odcinka podkarpackiej części drogi krajowej nr 4.Przebudowa odcinka Pilzno – Ropczyce, którą wykona firma SkanskaS.A., to drugi etap remontu trasy Machowa – Łańcut.

 

Jaworze Górne: Koniec remontu mostu

Rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o zakończeniu prac związanych z przebudową mostu w ciągu drogikrajowej nr 73 w miejscowości Jaworze Górne. Modernizacja przeprawykosztowała około 28,5 mln zł.

 

Wojsko buduje most na Wisłoce

Trwa  budowa mostu na Wisłoce w gminie Kołaczyce (województwopodkarpackie). Budowę od kilku miesięcy realizowała w ramach działalnościszkoleniowej jednostka inżynieryjna z Niska. Żołnierze oddali prowadzonyprzez wojsko pierwszy etap budowy. Na 11 listopada planowane jest oddanie mostudo użytku.

 

Wątek na forum: Wojsko buduje most na Wisłoce

Brawo!!!!!!!!!!! To się nazywa partnerstwo publiczno-publiczne :) ~pelszak

 

Czwórka na Podkarpaciu już po przebudowie

Zakończyła się przebudowa ponad 54-kilometrowego odcinka drogi krajowej nr 4od Machowej do Łańcuta. Wartość całej inwestycji wraz z etapem opracowaniadokumentacji, wykupem gruntów i etapem realizacji, to ponad 594 mln zł.Inwestycja jest współfinansowana ze środków unijnychpochodzących z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, z FunduszuSpójności. Wartość dofinansowania to 533,9 mln zł.

 

Zakończono przebudowę mostu w Jazowej na Podkarpaciu

Zakończyła się przebudowa mostu w Jazowej na Podkarpaciu. Inwestycja owartości ponad 4,3 mln zł obejmowała przebudowę mostu przez Wisłok. Dziękiinwestycji poprawiło się bezpieczeństwo pieszych i kierowców orazjakość połączeń komunikacyjnych na terenie powiatu strzyżowskiego.

 

Powstaje najdłuższy obiekt inżynierski na Podkarpaciu

W ramach budowy autostrady A4 na odc. od węzła Krzyż do węzła DębicaPustynia realizowanych jest m.in. 30 dużych obiektów inżynierskich,mostów, wiaduktów autostradowych oraz przejść dla zwierząt. Donajciekawszych należy najdłuższy na Podkarpaciu i jeden z najdłuższych wPolsce obiekt inżynierski – estakada (E-118) o długości całkowitej1,352 km.

 

100-metrowy most przez Wisłok gotowy

Skanska zakończyła budowę ponad 100-metrowego mostu przez rzekę Wisłok wNowej Wsi Czudeckiej. Inwestycja o wartości 6,6 mln zł netto pozwoliła nalikwidację wąskiego gardła na drodze wojewódzkiej nr 988 Babica– Warzyce.

 

W październiku zyskamy nowy odcinek A4

Już w październiku pod koła kierowców trafi kolejny odcinek autostradyA4 Tarnów – Dębica. Blisko 35-kilometrowy odcinek jest brakującymogniwem autostrady A4 łączącym Rzeszów z granicą z Niemcami.

 

Dobre wiadomości z budowy A4

Budowa ostatniego odcinka autostrady A4 na Podkarpaciu wreszcie rusza. Chodzi oblisko 45 kilometrowy odcinek Rzeszów – Jarosław, którymiał być oddany jeszcze w ubiegłym roku, ale przez zaniedbania iopóźnienia wykonawcy konieczne było ponowne rozpisanie przetargu.Dobrą wiadomością jest też ta, że jeszcze w tym roku będzie oddany odcinek z Tarnowa do Dębicy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "most na Wisloce".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017