Wyszukiwałeś:

most X

polnocny X

. Znaleziono 122 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: most polnocny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 122 wszystkich):

Wątek na forum: Most Północny – czwarte podejście

"Projektuj i buduj" most łomiankowski na obwodnicy A8 ze str vvww.andrzej-b.neostrada.pl/index.text.drogi.html Znając układ warszawski most północny w obecnym miejscu zawsze będzie blokowany. ~MtM

 

Bliżej Mostu Północnego

Instytut Badawczy Dróg i Mostów wykona dla ZDM program funkcjonalno-użytkowyTrasy Mostu Północnego. 13 czerwca podpisano umowę w tej sprawie. Jest tojednak mały krok naprzód w historii tego strategicznego projektu, któregobudowa miała ruszyć w tym roku.

 

Most Północny coraz bliżej?

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie po raz kolejny ogłosił przetarg na wybórwykonawcy, który zaprojektuje i wybuduje trasę Mostu Północnego łączącegoBielany z Białołęką. Inwestycja na realizację czeka od kilku lat.Początkowo zakładano, że most powstanie w 2006 a potem w 2008 roku. DzisiajKazimierz Marcinkiewicz zapowiada, że pojedziemy mostem w 2010 roku.

 

Most Północny o miliard droższy

Warszawski ZDM założył, że inwestycja polegająca na zaprojektowaniu iwybudowaniu Mostu Północnego w Warszawie wyniesie około 600 mln zł.Tymczasem trzy konsorcja zainteresowane realizacją inwestycji złożyły ofertytrzykrotnie wyższe.

 

Warszawa buduje most Północny

Podpisano umowę na budowę trasy i mostu Północnego na odcinku od ul.Pułkowej do ul. Modlińskiej w Warszawie. Odcinek trasy o długości 3,4 kmwraz z przeprawą mostową powstanie w przeciągu 32 miesięcy, a koszt jegobudowy wyniesie prawie 977 mln zł. Trasa Mostu Północnego ma docelowopołączyć Trasę NS ze wschodnią obwodnicą Warszawy.

 

100 dni na budowie mostu Północnego

30 lipca minęło 100 dni od momentu podpisania umowy na budowę Trasy MostuPółnocnego na odcinku od węzła Pułkowa do węzła Modlińska. Postępw pracach widać zarówno na prawym jak i na lewym brzegu Wisły. Coważne, wykonawca (konsorcjum, którego liderem jest firma POL-AQUAS.A.)  wszystkie działania realizuje zgodnie z przyjętym harmonogramembudowy a harmonogram gwarantuje zakończenie inwestycji w przeciągu 32miesięcy – informuje Zarząd Miejskich Inwestycji w Warszawie.

 

Co nowego na Moście Północnym?

Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych w Warszawie poinformował o zaawansowaniuprac oraz o planowanych zmianach w organizacji ruchu. Mimo, ze pogoda ostatnionie sprzyja prace przy budowie Trasy Mostu Północnego przebiegajązgodnie z planem.

 

Pół roku budowy Trasy Mostu Północnego

Minęło pół roku od rozpoczęcia budowy pierwszego odcinka Trasy MostuPółnocnego – od węzła z ul. Modlińską do węzła z ul.Pułkową w Warszawie. Realizacja wartej prawie miliard złotych inwestycjidrogowej przebiega zgodnie z harmonogramem i ma być zakończona na przełomie2011 i 2012 roku.

 

Półmetek Mostu Północnego w Warszawie

Budowa Trasy Mostu Północnego w Warszawie to inwestycja oczekiwana odlat. Odcinek 4,3 km komfortowej trasy poprawi komunikację między prawo - alewobrzeżną częścią stolicy i zapewni połączenie Białołęki zBielanami. Budowa pierwszego odcinka Trasy Mostu Północnego - od węzłaz ulicą Modlińską do węzła z ulicą Pułkową – rozpoczęła się 3czerwca 2009 roku. Dzisiaj prace są na półmetku. W ubiegłym miesiącupodpisano umowę na realizację budowy kolejnego odcinka Trasy MostuPółnocnego – od węzła z ulicą Pułkową do węzłaprzesiadkowego Młociny. Unijne dofinansowanie wysokości 374,6 mln zł wesprzewarszawską inwestycję, bo całkowita wartość dwóch etapówprojektu wynosi aż ponad 1,15 mld zł. Prace potrwają do końca 2011 roku.

 

Most Północny w Warszawie czeka na przęsło

Obiekt Most Północny w Warszawie powinien powstać pod koniec 2010 roku.Opóźnienia tłumaczono wysokim stanem wody na Wiśle, którauniemożliwiła dostarczenie przęsła. Tym razem przęsło dopłynie dopierowiosną bo przeszkadza kra lodowa  na rzece.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "most polnocny".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017