Wyszukiwałeś:

most X

polnocny X

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: most polnocny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Most Północny coraz bliżej?

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie po raz kolejny ogłosił przetarg na wybórwykonawcy, który zaprojektuje i wybuduje trasę Mostu Północnego łączącegoBielany z Białołęką. Inwestycja na realizację czeka od kilku lat.Początkowo zakładano, że most powstanie w 2006 a potem w 2008 roku. DzisiajKazimierz Marcinkiewicz zapowiada, że pojedziemy mostem w 2010 roku.

 

Pięciu powalczy o most

Rozpoczął się drugi etap przetargu na wykonanie projektu i budowę trasyMostu Północnego. Pięć firm zakwalifikowanych do dalszego postępowaniapowinno do 30 października złożyć oferty.

 

Most Północny – kolejne podejście

Już po raz trzeci został przesunięty termin składania ofert w przetargu namost Północny. Czy przeprawa w ogóle powstanie? Potencjalni oferenci znowunie złożyli dokumentów przetargowych. Powodem są niejasności wszczegółach przetargu.

 

Most Północny o miliard droższy

Warszawski ZDM założył, że inwestycja polegająca na zaprojektowaniu iwybudowaniu Mostu Północnego w Warszawie wyniesie około 600 mln zł.Tymczasem trzy konsorcja zainteresowane realizacją inwestycji złożyły ofertytrzykrotnie wyższe.

 

Most Północny – czwarte podejście

Władze Warszawy unieważniły przetarg na projekt i wykonanie Trasy MostuPółnocnego. Unieważniony przetarg był już trzecim z kolei i żadnegonie udało się rozstrzygnąć. Mimo to, wiceprezydent stolicy JacekWojciechowicz zapewniał, że most łączący Białołęke z Bielanami na pewnozostanie zbudowany do 2010 r. „Jeszcze w tym miesiącu rozpiszemy przetargw nowej formule, która rozdzieli projektowanie od wykonawstwa”– dodał.

 

Niemiecka firma zaprojektuje Most Północny

Jeżeli nie będzie odwołań to niemiecka firma Schüßler PlanDüßeldorf zaprojektuje Trasę Mostu Północnego w Warszawiemiędzy węzłami Pułkowa i Modlińska.

 

Warszawa: Przetarg na most Północny

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie ogłosił w końcu przetarg na budowęmostu Północnego. Rozstrzygnięcie przetargu na tą ważną inwestycjęoraz podpisanie umowy planowane jest jeszcze na ten rok, tak aby jak najszybciejrozpoczęły się roboty budowlane.

 

Warszawa: Otwarto oferty cenowe na Most Północny

Po kilkukrotnym przekładaniu terminu, udało się w końcu otworzyć ofertycenowe w przetargu na budowę Trasy Mostu Północnego w Warszawie.Złożyło je ośmiu potencjalnych wykonawców. Firmy liczą sobie zarealizację inwestycji od ponad 977 mln zł do blisko 1,5 mld zł.

 

Warszawa buduje most Północny

Podpisano umowę na budowę trasy i mostu Północnego na odcinku od ul.Pułkowej do ul. Modlińskiej w Warszawie. Odcinek trasy o długości 3,4 kmwraz z przeprawą mostową powstanie w przeciągu 32 miesięcy, a koszt jegobudowy wyniesie prawie 977 mln zł. Trasa Mostu Północnego ma docelowopołączyć Trasę NS ze wschodnią obwodnicą Warszawy.

 

Co nowego na Moście Północnym?

Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych w Warszawie poinformował o zaawansowaniuprac oraz o planowanych zmianach w organizacji ruchu. Mimo, ze pogoda ostatnionie sprzyja prace przy budowie Trasy Mostu Północnego przebiegajązgodnie z planem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "most polnocny".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017