Wyszukiwałeś:

most X

Swine X

. Znaleziono 5 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: przez.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: most przez Swine

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Lotnisko, tunel, drogi...

Zachodniopomorskie czekają nowe inwestycje. Według zapowiedzi szefa rządu 3mln zł zostanie przeznaczonych na modernizację lotniska Szczecin - Goleniów azmiana statusu (z powiatowych na krajowe) dróg łączących Świnoujście zmorzem oraz biegnących przez Wolin ma pozwolić na pozyskanie funduszy z UE.

 

Wszystkich Świętych: komunikacyjny horror - kilkaset utrudnień na głównych drogach

Jak co roku w Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki trzeba się liczyć zogromnym natężeniem ruchu drogowego. Spora część osób, by odwiedzićcmentarze będzie musiała przyjechać z odległych stron Polski, co znajdzieodzwierciedlenie na krajowych szlakach komunikacyjnych.  A tu kumulacjaprac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować, że w te dni czekakierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przed podróżąprześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchusamochodowego i poszukać trasy alternatywnej.

 

Duże zainteresowanie budową mostu Wolin -Karsibór

Aż dziewięciu  oferentów przystąpiło do przetargu  narealizację inwestycji pn." Budowa mostu nad Starą Świną łączącegowyspy Wolin i Karsibór wraz z rozbiórką Mostu Piastowskiego wŚwinoujściu". Ceny brutto za realizację inwestycji są dość rozpięte:najwyższa wynosi prawie 62 mln zł a najniższa prawie 41, 5 mln zł.

 

Umowa na budowę nowego mostu w Świnoujściu

Podpisano umowę pomiędzy Miastem Świnoujście i konsorcjum firm POLIMEX-MOSTOSTAL S.A. WARSZAWA oraz Zakład Robót Hydrotechnicznych iPodwodnych UW SERVICE Sp. z o.o. Szczecin na realizację zadania pn: "Budowa mostu nad Starą Świną łączącego wyspy Wolin i Karsibór wrazz rozbiórką Mostu Piastowskiego w Świnoujściu". Kosztinwestycji  to blisko 41,5 mln zł i pokryty zostanie w całości ześrodków budżetu miasta.

 

Ruszają prace przy budowie mostu Wolin - Karsibór

Rozpoczęto prace związane z przygotowaniem placu budowy dla zadania"Budowa mostu nad Starą Świną łączącego wyspy Wolin i Karsibórwraz z rozbiórką Mostu Piastowskiego w Świnoujściu". Wedługharmonogramu inwestycji, pierwsze pale  zostaną  wbite w lutym;montaż wszystkich podpór powinien zostać zakończony jeszcze w tymroku. Oddanie całości inwestycji do użytku nastąpi do końca 2012 roku.Koszt budowy mostu to blisko 41,5 mln zł.  

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "most przez Swine".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017