Wyszukiwałeś:

most X

Wisle X

. Znaleziono 254 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: przez.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: most przez Wisle

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 254 wszystkich):

Nowy most na Wiśle połączy

Za cztery lata ma być gotowy most na Wiśle pomiędzy miejscowościami Kamieńi Solec. Nowa przeprawa otworzy kolejne połączenie drogowe Lubelszczyzny zMazowszem i regionem Świętokrzyskim. Budowa rozpocznie się w 2011 roku, a jejzakończenie zaplanowane jest w 2013 r.

 

Nowy most na Wiśle w Toruniu

Wielkimi krokami zbliża się budowa mostu przez Wisłę w Toruniu, wraz zdrogami dojazdowymi. Obecnie o lukratywny kontrakt na budowę nowego mostuubiega się w przetargu 15 konsorcjów z całego świata. Szacuje się,że inwestycja pochłonie prawie miliard złotych i zakończy się w 2013 roku.

 

Zielone światło dla mostu na Wiśle

Jest zgoda wojewody pomorskiego na budowę mostu na Wiśle w okolicach Kwidzyna.Po blisko dwudziestu latach oczekiwań możliwe będzie rozpoczęcie budowymostu, który połączy Kwidzyn z autostradą A1 i usprawni połączeniepowiatu kwidzyńskiego z aglomeracją trójmiejską.

 

Most na Wiśle pod Grudziądzem - największy obiekt północnej A1

Na całym koncesyjnym odcinku autostrady A1 będzie w sumie ponad 150obiektów mostowych, ale żaden z nich nie jest tak duży i tak trudny dozrealizowania, jak most na Wiśle pod Grudziądzem, projektowo zwany obiektemmostowym MA-91. Most pod Grudziądzem poprowadzi ruch samochodowy przez Wisłęnad terenami zalewowymi oraz drogami lokalnymi na obu brzegach rzeki. Będzie tonajdłuższa tego typu konstrukcja w Polsce. Całkowita długość obiektu,liczona w osiach skrajnych podpór, wyniesie 1 954 metry.

 

Umowa na budowę mostu przez Wisłę pod Kwidzynem podpisana

Podpisano umowę na "Budowę mostu przez rzekę Wisłę koło Kwidzyna wrazz dojazdami w ciągu drogi krajowej nr 90".  Prace budowlane powinnyrozpocząć się jeszcze pod koniec września br. Pierwsze samochody pojadąnową przeprawą w grudniu 2012 roku.

 

Budowa mostu na Wiśle w Sandomierzu zakończona

Zakończona została budowa drugiego mostu na Wiśle w Sandomierzu. Obiektzrealizowany został w systemie „projektuj i buduj”. Nowy mostnawiązuje kształtem do już istniejącego obiektu, a kolorystyką do starejzabudowy Sandomierza na lewym brzegu Wisły. Oba oddalone od siebie o 10metrów mosty stanowić będą dwujezdniowy fragment drogi nr 77.

 

Nowy most na Wiśle

Most w miejscowości Kamień otworzy kolejne połączenie drogowe Lubelszczyznyz Mazowszem i Świętokrzyskiem. Poprawi się również dostęp doterenów inwestycyjnych oraz licznych atrakcji turystycznych regionu.Powstaną szybsze i bezpieczniejsze powiązania komunikacyjne pomiędzyośrodkami centralnymi (zwłaszcza Lublinem) a pozostałymi obszarami PolskiWschodniej. Urząd Marszałkowski w Lublinie podpisał już umowę z wykonawcąna realizację projektu. Inwestycja będzie współfinansowana przezProgram Rozwój Polski Wschodniej.

 

Nowy most przez Wisłę połaczy województwa

Podpisane w Nowym Korczynie porozumienie w sprawie budowy przeprawy mostowej naWiśle, otwiera przygotowania do zadania inwestycyjnego p.n. „Rozbudowadrogi wojewódzkiej nr 973 na odc. Busko Zdrój – Nowy Korczyn- Borusowa wraz z budową przeprawy mostowej na rz. Nidzie oraz rz.Wiśle”. Most będzie inwestycją, która da nowe gospodarcze szansemieszkańcom obu regionów i znacznie poprawi połączenie międzyŚwiętokrzyskim a Małopolską.

 

Nowy most w Toruniu otwarty

W Toruniu otwarto nowy most przez Wisłę. 9 grudnia 2013 r. około godziny14.00 przejechały po nim pierwsze samochody.

 

Nowy most na Wiśle połączący Świętokrzyskie z Małopolską

Most na rzece Nidzie i Wiśle w ciągu drogi wojewódzkiej nr 973 ma byćinwestycją, która da nowe gospodarcze szanse mieszkańcomwojewództw świętokrzyskiego i małopolskiego i znacznie poprawipołączenie między nimi. Władze województw podpisały umowę zwykonawcą prac projektowych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "most przez Wisle".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017