Wyszukiwałeś:

most X

Wisle X

. Znaleziono 366 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: przez.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: most przez Wisle

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 366 wszystkich):

Nowy most na Wiśle połączy

Za cztery lata ma być gotowy most na Wiśle pomiędzy miejscowościami Kamieńi Solec. Nowa przeprawa otworzy kolejne połączenie drogowe Lubelszczyzny zMazowszem i regionem Świętokrzyskim. Budowa rozpocznie się w 2011 roku, a jejzakończenie zaplanowane jest w 2013 r.

 

Nowy most na Wiśle w Toruniu

Wielkimi krokami zbliża się budowa mostu przez Wisłę w Toruniu, wraz zdrogami dojazdowymi. Obecnie o lukratywny kontrakt na budowę nowego mostuubiega się w przetargu 15 konsorcjów z całego świata. Szacuje się,że inwestycja pochłonie prawie miliard złotych i zakończy się w 2013 roku.

 

Most na Wiśle pod Grudziądzem - największy obiekt północnej A1

Na całym koncesyjnym odcinku autostrady A1 będzie w sumie ponad 150obiektów mostowych, ale żaden z nich nie jest tak duży i tak trudny dozrealizowania, jak most na Wiśle pod Grudziądzem, projektowo zwany obiektemmostowym MA-91. Most pod Grudziądzem poprowadzi ruch samochodowy przez Wisłęnad terenami zalewowymi oraz drogami lokalnymi na obu brzegach rzeki. Będzie tonajdłuższa tego typu konstrukcja w Polsce. Całkowita długość obiektu,liczona w osiach skrajnych podpór, wyniesie 1 954 metry.

 

Półmetek Mostu Północnego w Warszawie

Budowa Trasy Mostu Północnego w Warszawie to inwestycja oczekiwana odlat. Odcinek 4,3 km komfortowej trasy poprawi komunikację między prawo - alewobrzeżną częścią stolicy i zapewni połączenie Białołęki zBielanami. Budowa pierwszego odcinka Trasy Mostu Północnego - od węzłaz ulicą Modlińską do węzła z ulicą Pułkową – rozpoczęła się 3czerwca 2009 roku. Dzisiaj prace są na półmetku. W ubiegłym miesiącupodpisano umowę na realizację budowy kolejnego odcinka Trasy MostuPółnocnego – od węzła z ulicą Pułkową do węzłaprzesiadkowego Młociny. Unijne dofinansowanie wysokości 374,6 mln zł wesprzewarszawską inwestycję, bo całkowita wartość dwóch etapówprojektu wynosi aż ponad 1,15 mld zł. Prace potrwają do końca 2011 roku.

 

Budowa mostu na Wiśle w Sandomierzu zakończona

Zakończona została budowa drugiego mostu na Wiśle w Sandomierzu. Obiektzrealizowany został w systemie „projektuj i buduj”. Nowy mostnawiązuje kształtem do już istniejącego obiektu, a kolorystyką do starejzabudowy Sandomierza na lewym brzegu Wisły. Oba oddalone od siebie o 10metrów mosty stanowić będą dwujezdniowy fragment drogi nr 77.

 

Most w Nagnajowie zamknięty dla ruchu

26 lipca br. Przedsiębiorstwo Robót Mostowych Mosty –Łódź (wykonawca robót związanych z usunięciem awarii mostuprzez rzekę Wisła w miejscowości Nagnajów, w ciągu drogi krajowej nr9) rozpoczyna etap robót związanych z wymianą elementówgłównych kratownicy uszkodzonego mostu. W związku z powyższym obiektzostanie całkowicie wyłączony z ruchu w okresie od 26 lipca 2011 r. do 5sierpnia 2011 r.

 

Za dwa lata pojedziemy nowym mostem w Toruniu

Budowa mostu przez Wisłę w Toruniu trwa już dziewięć miesięcy. Mimopojawiających się przeszkód budowa nowej przeprawy drogowej idziezgodnie z planem - zapewnia wykonawca. Prace budowlane prowadzone są po obustronach Wisły. Obecnie powstają już fundamenty podpór mostu, wykopypod tunele i przejścia podziemne. Inwestycja powinna zakończyć się napoczątku lipca 2013 roku. Most połączy ulicę Łódzką z SzosąLubicką - na wysokości ulicy Lipnowskiej na lewobrzeżu i ulicy Wschodniej naprawym brzegu Wisły. Długość projektowanej przeprawy – zwanejwschodnią - to ponad 4 kilometry. Budowa nowego mostu w Toruniu wraz z drogamidojazdowymi to najważniejsza inwestycja dla tego miasta. Całkowita wartośćprojektu to ponad 921 mln zł.

 

Nowy most na Wiśle

Most w miejscowości Kamień otworzy kolejne połączenie drogowe Lubelszczyznyz Mazowszem i Świętokrzyskiem. Poprawi się również dostęp doterenów inwestycyjnych oraz licznych atrakcji turystycznych regionu.Powstaną szybsze i bezpieczniejsze powiązania komunikacyjne pomiędzyośrodkami centralnymi (zwłaszcza Lublinem) a pozostałymi obszarami PolskiWschodniej. Urząd Marszałkowski w Lublinie podpisał już umowę z wykonawcąna realizację projektu. Inwestycja będzie współfinansowana przezProgram Rozwój Polski Wschodniej.

 

Najdłuższy most typu extradosed w Europie otwarty

Kierowcy mogą już korzystać z przeprawy na Wiśle w Kwidzynie. To jeden znajdłuższych mostów typu extradosed na świecie – ponad 800 m,gdzie długość przęsła ma 204 m. Nowy most w Kwidzynie połączy oba brzegiWisły, zapewni szybki i bezpieczny przejazd między drogami krajowymi nr 55 i91. Dzięki przeprawie, Kwidzyn zyska połączenie przez drogę krajową nr 91 iwojewódzką 231 z autostradą A1.

 

Nowy most przez Wisłę połaczy województwa

Podpisane w Nowym Korczynie porozumienie w sprawie budowy przeprawy mostowej naWiśle, otwiera przygotowania do zadania inwestycyjnego p.n. „Rozbudowadrogi wojewódzkiej nr 973 na odc. Busko Zdrój – Nowy Korczyn- Borusowa wraz z budową przeprawy mostowej na rz. Nidzie oraz rz.Wiśle”. Most będzie inwestycją, która da nowe gospodarcze szansemieszkańcom obu regionów i znacznie poprawi połączenie międzyŚwiętokrzyskim a Małopolską.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "most przez Wisle".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017