Wyszukiwałeś:

most X

Brzegu X

Dolnym X

. Znaleziono 26 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: most w Brzegu Dolnym

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

Wątek na forum: Nowa przeprawa w Brzegu Dolnym

Wszystko pięknie, ale na wizualizacji jest nowy Most Warszawski we Wrocławiu a nie przprawa w Brzegu Dolnym :{ ~rabuch101

 

Nowy most na Odrze?

Samorządowcy planują budowę nowego mostu na Odrze w okolicach Brzegu Dolnego.W ramach projektu miałaby powstać także droga łącząca autostradę A-4 zdrogą ekspresową S5. Docelowo inwestycja miałaby m.in. ułatwić komunikacjęmiędzy Brzegiem a Wrocławiem.

 

Nowa przeprawa w Brzegu Dolnym

W okolicach Brzegu Dolnego planowana jest budowa nowej przeprawy przez Odrę. Wzwiązku z tym ma zostać przygotowana dokumentacja przedprojektowa,która wskaże optymalną lokalizację dla nowego mostu i drogi mającejpołączyć drogę krajową nr 94 z drogą wojewódzka nr 340.

 

Most w Brzegu Dolnym – przetarg w toku

W poniedziałek (20 września) rozpoczął się przetarg na budowę mostu naOdrze w Brzegu Dolnym (woj. dolnośląskie) wraz z dojazdami. Wartość projektuwynosi 90 mln zł.

 

Jeszcze w tym roku ruszy budowa mostu w Brzegu Dolnym

Inwestycja - Budowa mostu na rzece Odrze w miejscowości Brzeg Dolny wraz zdrogami dojazdowymi posiada już zezwolenie na realizację inwestycji. Decyzjęwydał  wojewoda dolnośląski. Budowa mostu pochłonie 90 mln zł i mabyć zakończona do końca 2013 roku. Pierwsze prace rozpoczną się jeszcze wtym roku.

 

Powstanie nowy most na Odrze w Brzegu Dolnym

Skanska zajmie sie budową mostu na Odrze w Brzegu Dolnym wraz z siedmiomakilometrami dróg dojazdowych do tej przeprawy. Prace wyniosą 138 mlnzł.

 

Most przez Odrę w Brzegu Dolnym

Za 138 mln zł w ciągu dwóch lat w Brzegu Dolnym powstanie jeden znajdłuższych mostów w Polsce. Przeprawa na Odrze będzie miaładługość 565 metrów i znacząco skróci podróżmieszkańców gminy Brzeg Dolny do Wrocławia. Dodatkowo powstanie 7 kmdróg dojazdowych. 7 października br., podpisano z wykonawcą firmąSkanska umowę na budowę mostu. Drogi dojazdowe oraz sam most mają byćukończone do końca 2013 roku, a prace ruszą w ciągu dwóch tygodni.

 

Obwodnica Aglomeracji Wrocławskiej połączy A4 z S5

Za kilka lat w okolicach aglomeracji wrocławskiej ma powstać nowa trasakierująca ruch bezpośrednio z autostrady A4 na drogę ekspresową S5 wkierunku Poznania. Nowa droga wojewódzka dodatkowo ułatwi komunikacjępomiędzy sąsiednimi miejscowościami leżacymi wokół stolicy DolnegoŚląska. Trasa będzie miała swój początek na dwóch węzłachautostrady A4 w Kostomłotach i Kątach Wrocławskich i ma liczyć ponad 70 km.W ramach inwestycji ruszyła już budowa nowego mostu na Odrze.

 

Most w Brzegu Dolnym spiął oba brzegi Odry

Most w Brzegu Dolnym (województwo dolnośląskie) spiął oba brzegiOdry. Biegnąc w ciągu drogi wojewódzkiej nr 341 połączył gminęMiękinia z położoną gminą Brzeg Dolny. Budowla zastąpi dotychczasowąprzeprawę promową i ułatwi mieszkańcom dojazd do Wrocławia. Połączeniuobu brzegów Odry nie oznacza jednak zakończenia prac. Pierwsi kierowcypojadą nowym mostem we październiku 2013 roku.

 

Nowa przeprawa przez Odrę otwarta

Pierwsze samochody przejechały nowo otwartym mostem przez Odrę pomiędzyBrzegiem Dolnym i Miękinią. Wyczekiwana od 20 lat przeprawa łączypołudniową i północną część województwa dolnośląskiego.Usprawni ona komunikację pomiędzy drogami wojewódzkimi nr 340 i nr 341,jednocześnie ułatwiająć włączenie się do autostrady A4 lub do drogikrajowej nr 94.Jest to jeden z najdłuższych mostów w Polsce.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "most w Brzegu Dolnym".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017