Wyszukiwałeś:

most X

Ciechanowie X

. Znaleziono 4 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: most w Ciechanowie

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

Szansa na lepsze podwarszawskie drogi

Jakie w perspektywie najbliższych lat są szanse usprawnienia połączeńkomunikacyjnych regionu otwockiego ze stolicą oraz rozwoju sieci transportowej?Szansa istnieje – na pewno tworzą ją dostępne dla regionu mazowieckiegośrodki funduszy Unii Europejskiej, przyznane w perspektywie budżetowej2007-2013. Wykorzystanie tej szansy jednak nie będzie łatwe.

 

Powstanie nowy most na Odrze

Już w tym roku ma ruszyć budowa nowego mostu na Odrze w okolicach Ciechanowa.Obiekt powstanie w ciągu drogi wojewódzkiej nr 323 Radoszyce –Ciechanów. Inwestycja jest jednym z zadań Wieloletniego PlanuInwestycyjnego województwa dolnośląskiego.

 

Przyspieszają prace nad nowym mostem na Odrze

Nabierają tempa przygotowania do realizacji inwestycji związanej z budowąnowej przeprawy przez Odrę, która znajdzie się w ciągu drogiwojewódzkiej nr 323 Radoszyce – Ciechanów. W najbliższymczasie powinien zostać wybrany wykonawca tej wartej ponad 86 mln złinwestycji.

 

Dofinansowanie dla mostu w Ciechanowie

Budowa mostu na Odrze w ciągu drogi wojewódzkiej 323 w Ciechanowieotrzyma dofinansowanie w wysokości 43 mln zł ze środków unijnych wramach Regionalnego Programu Operacyjnego. Oznacza to, że na budowę przeprawyw Ciechanowie, której całkowity koszt to ponad 86 mln złotych, połowapochodzić będzie z unijnej kasy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "most w Ciechanowie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017