Wyszukiwałeś:

most X

Sandomierzu X

. Znaleziono 28 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: most w Sandomierzu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

Kto wybuduje nowy most w Sandomierzu?

Kielecki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o zakończeniu pierwszego etapu przetargu na budowę nowego mostuw Sandomierzu w ciągu drogi krajowej nr 77. Wnioski o dopuszczenie do kolejnegoetapu postępowania złożyło 11 oferentów.

 

Tak będzie wyglądać nowy most w Sandomierzu

Już wiadomo, jak będzie wyglądał nowy most przez Wisłę w Sandomierzu,który znajdzie się w ciągu drogi krajowej nr 77. Projektanci z BiuraProjektowo-Badawczego Dróg i Mostów Transprojekt Warszawazaprezentowali właśnie wizualizację obiektu.

 

W 2011 r. powstanie nowy most w Sandomierzu

Wojewoda świętokrzyski wydał pozwolenie na budowę mostu przez Wisłę wSandomierzu w ciągu drogi krajowej nr 77. Prace powinny rozpocząć się wpołowie sierpnia. Koszt zadania to 80,4 mln złotych. Zakończenie planowanejest w 2011 roku.

 

Wahadło w Sandomierzu

Od poniedziałku, 27 września trudniej będzie przejechać przez Sandomierz. Nafragmencie ulicy Lwowskiej za zjazdem z mostu na prawym brzegu Wisły będzieobowiązywał ruch wahadłowy sterowany światłami. Kierowcompodróżującym tranzytem zaleca się wybieranie innych przepraw mostowychnp. przez Nagnajów.

 

Most w Sandomierzu - prawie gotowy

Od środy 18 maja kierowcy jadący drogą krajową 77 w kierunku od StalowejWoli do Lipnika będą jeździć po raz pierwszy nowym mostem. Udostępniona dlaruchu tymczasowego zostanie połowa jezdni nowego mostu. Kierowcypodróżujący od Lipnika w stronę Stalowej Woli jeździć będąnatomiast połową starego mostu.

 

Nieprzejezdny most w ciągu DK 9 w Nagajowie

W związku z uszkodzeniem i tymczasowym zamknięciem mostu na Wiśle wNagnajowie w ciągu drogi krajowej nr 9 Radom – Ostrowiec  –Rzeszów, na terenie województwa świętokrzyskiego wprowadzonyzostał do odwołania objazd przez most w Sandomierzu.

 

Most w Nagnajowie do remontu

Oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Rzeszowiepodpisał umowę na remont awaryjny mostu przez. Wisłę w Nagnajowie.Wykonawcą prac będzie Przedsiębiorstwo Robót Mostowych"Mosty-Łódź". Wartość umowy to 1,7 mln zł.

 

Budowa mostu na Wiśle w Sandomierzu zakończona

Zakończona została budowa drugiego mostu na Wiśle w Sandomierzu. Obiektzrealizowany został w systemie „projektuj i buduj”. Nowy mostnawiązuje kształtem do już istniejącego obiektu, a kolorystyką do starejzabudowy Sandomierza na lewym brzegu Wisły. Oba oddalone od siebie o 10metrów mosty stanowić będą dwujezdniowy fragment drogi nr 77.

 

Most w Nagnajowie zamknięty dla ruchu

26 lipca br. Przedsiębiorstwo Robót Mostowych Mosty –Łódź (wykonawca robót związanych z usunięciem awarii mostuprzez rzekę Wisła w miejscowości Nagnajów, w ciągu drogi krajowej nr9) rozpoczyna etap robót związanych z wymianą elementówgłównych kratownicy uszkodzonego mostu. W związku z powyższym obiektzostanie całkowicie wyłączony z ruchu w okresie od 26 lipca 2011 r. do 5sierpnia 2011 r.

 

Po nowym moście w Sandomierzu

Jeździmy już nowym mostem przez Wisłę w Sandomierzu w obu kierunkach. Ruchna kierunku od Kielc do Stalowej Woli, odbywający się połową jezdni staregomostu został przekierowany na nowy obiekt. Ruch w kierunku od Stalowej Woli doKielc odbywa się tak jak dotychczas nowym mostem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "most w Sandomierzu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017