Wyszukiwałeś:

most X

Toruniu X

. Znaleziono 28 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: most w Toruniu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

Drugi most dla Torunia

Od lat władze Torunia przygotowują najbardziej oczekiwaną inwestycję wmieście - drugi most drogowy przez Wisłę. Wydaje się, że w ostatnim czasieprace nabrały większego tempa.

 

Nowy most w Toruniu na liście rezerwowej

Budowa nowego mostu drogowego przez Wisłę w Toruniu znalazła się na tzw.liście rezerwowej propozycji kluczowych projektów inwestycyjnychprzewidzianych do realizacji w latach 2007-2013. Listy inwestycji będą terazpoddane konsultacjom społecznym.

 

Toruń chce promować most

Miejski Zarząd Dróg w Toruniu ogłosił przetarg na opracowaniestrategii promocji inwestycji związanej z budową nowej przeprawy przez Wisłęw ciągu drogi krajowej nr 1. Głównym celem tego działania jestpozyskanie funduszy na realizację inwestycji, a tym samym jej przyspieszenie.

 

Toruń: Nowy most to priorytet

Budowa drugiego mostu przez Wisłę w Toruniu to dla władz miasta priorytetowainwestycja. Najważniejszym zadaniem na najbliższy okres jest zdobyciepieniędzy na budowę przeprawy w wariancie ulicy Wschodniej.

 

Jeden most to za mało

Toruń jest jednym z większych miast w Polsce i największym wwojewództwie kujawsko-pomorskim węzłem drogowym. Niestety miastodysponuje obecnie tylko jedną drogową przeprawą przez Wisłę, co skutkujecoraz większymi korkami. Jeżeli nie powstanie nowy most, to w niedługimokresie Toruniowi grozi paraliż komunikacyjny. 

 

Toruń: Albo most, albo paraliż drogowy

Prezydent Torunia wydał kolejny apel w sprawie potrzeby budowy nowej przeprawyprzez Wisłę. Jeżeli nowy most nie powstanie, to miastu grozi paraliżkomunikacyjny. Dlatego też władze miasta zwracają się doparlamentarzystów o podjęcie skutecznych działań w tej sprawie.

 

Most w Toruniu czeka na pozwolenie

MZD w Toruniu wystąpił do Wojewody Kujawsko Pomorskiego z wnioskiem ouchylenie decyzji udzielającej pozwolenia na budowę inwestycji pn. Budowamostu drogowego w Toruniu wraz z drogami dojazdowymi. Po jej uchyleniu MZDzłoży ponowny wniosek o wydanie pozwolenia na budowę, załączając nowyraport oddziaływania na środowisko. Zaistniała sytuacja nie stanowiprzeszkody w złożeniu wniosku i podpisaniu umowy o dofinansowanie –informuje MZD w Toruniu.

 

Na nowe drogi w Toruniu

Toruńscy radni podjęli uchwały w sprawie zaciągnięcia zobowiązańfinansowych na budowę dwóch dróg o strategicznym znaczeniu dlaTorunia. Dotyczy to odcinka od ul. Grudziądzkiej do Szosy Chełmińskiej,który jest częścią Trasy Średnicowej Północnej oraz fragmentuTrasy Staromostowej - od Węzła Kluczyki do Trasy Średnicowej Podgórza.Obydwie ulice są odcinkami tzw. głównego szkieletowego układudrogowego miasta.

 

Toruń nie chce dłużej czekać na most

Toruń nie może już dłużej czekać na nowy most. Budowę trzeba zacząć jaknajszybciej – mówił prezydent Torunia Michał Zaleski podczasspotkania z dziennikarzami.

 

Rosną szanse przeprawy przez Wisłę w Toruniu

Pewne jest, że gród Kopernika otrzyma unijne dofinansowanie naprzebudowę Szosy Lubickiej – łącznika z A1. Co do funduszy dlaprzeprawy drogowej przez Wisłę minister infrastruktury Cezary Grabarczykzapowiedział, że most drogowy w Toruniu jest na liście projektówkluczowych a miasto ma zagwarantowane 327 mln zł. - Po zakończeniu przetargubędziemy znów analizować sytuację - zapewnił minister CezaryGrabarczyk.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "most w Toruniu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017