Wyszukiwałeś:

most X

Toruniu X

. Znaleziono 112 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: most w Toruniu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 112 wszystkich):

Nowy most na Wiśle w Toruniu

Wielkimi krokami zbliża się budowa mostu przez Wisłę w Toruniu, wraz zdrogami dojazdowymi. Obecnie o lukratywny kontrakt na budowę nowego mostuubiega się w przetargu 15 konsorcjów z całego świata. Szacuje się,że inwestycja pochłonie prawie miliard złotych i zakończy się w 2013 roku.

 

Trzeci pas ruchu na moście w Toruniu

Miejski Zarząd Dróg w Toruniu planuje wprowadzenie nowej organizacjiruchu na moście drogowym im. J. Piłsudskiego. Zmiany będą polegały nawprowadzeniu trzech pasów ruchu. Zarówno od Placu Rapackiego jak iplacu Armii Krajowej wjazd na most będzie się odbywał dwoma pasami . Potemprzejdą one w jeden pas, o czym będzie informowało oznakowanie.

 

Budowa mostu w Toruniu przypieczętowana

14 października 2010 roku, w samo południe, władze Torunia podpiszą umowę zGeneralnym Wykonawcą na budowę nowego mostu drogowego wraz z drogamidojazdowymi. Podpisanie umowy to dla Torunia jedno z najważniejszych wydarzeńostatnich lat. Zawarcie kontraktu zwieńczy sześcioletnie przygotowania donajwiększej toruńskiej inwestycji. Projekt obejmuje budowę mostu drogowegoprzez Wisłę w Toruniu w ciągu nowego przebiegu drogi krajowej nr 1 wraz zdojazdami łączącymi tę drogę z drogą krajową nr 15 i nr 80. Inwestycjazostanie zrealizowana we wschodniej części miasta, na terenie od Pl.Daszyńskiego do ul. Łódzkiej w rejonie ul. Lipnowskiej. Długośćplanowanej Trasy Wschodniej wynosi ponad 4 km.

 

Ruszyły prace na budowie mostu w Toruniu

Prace geodezyjne, wycinka drzew, wytyczanie placu budowy, transport płytdrogowych – konsorcjum wykonawcze nowego mostu ma pełne ręce roboty.Prace budowlane ruszyły pełną parą po obu stronach Wisły.„Budowamostu drogowego w Toruniu wraz z drogami dojazdowymi” to największa wToruniu inwestycja. Dofinansowany z Unii Europejskiej projekt musi zostaćsfinalizowany w pierwszej połowie 2013 roku.

 

Za dwa lata pojedziemy nowym mostem w Toruniu

Budowa mostu przez Wisłę w Toruniu trwa już dziewięć miesięcy. Mimopojawiających się przeszkód budowa nowej przeprawy drogowej idziezgodnie z planem - zapewnia wykonawca. Prace budowlane prowadzone są po obustronach Wisły. Obecnie powstają już fundamenty podpór mostu, wykopypod tunele i przejścia podziemne. Inwestycja powinna zakończyć się napoczątku lipca 2013 roku. Most połączy ulicę Łódzką z SzosąLubicką - na wysokości ulicy Lipnowskiej na lewobrzeżu i ulicy Wschodniej naprawym brzegu Wisły. Długość projektowanej przeprawy – zwanejwschodnią - to ponad 4 kilometry. Budowa nowego mostu w Toruniu wraz z drogamidojazdowymi to najważniejsza inwestycja dla tego miasta. Całkowita wartośćprojektu to ponad 921 mln zł.

 

Beton dla mostu w Toruniu

Wytwórnia betonu, który posłuży do budowy nowego mostudrogowego, została otwarta 25 sierpnia 2011 roku w Toruniu.

 

Pozwolenie nas budowę mostu w Toruniu prawomocne

Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego utrzymał w mocy decyzję WojewodyKujawsko-Pomorskiego z 9 października 2009 roku zatwierdzającą projektbudowlany i udzielającą Miejskiemu Zarządowi Dróg w Toruniu pozwoleniana budowę mostu drogowego w Toruniu.

 

Kolejny rok budowy toruńskiego mostu

Nadszedł kolejny rok budowy mostu przez Wisłę w Toruniu. Pod koniecubiegłego roku Generalny Wykonawca miał już za sobą 438 dni pracy przybudowie nowego mostu w Toruniu. Minione miesiące były bardzo pracowite, akolejne zapowiadają się jeszcze goręcej.

 

Zimowe prace przy budowie mostu w Toruniu

Ciepła połowa stycznia pozwoliła kontynuować większość prac na budowiemostu drogowego w Toruniu. Wznoszone są kolejne podpory mostu, naktórych drogowcy montują i spawają w całość elementy stalowychłuków. Do końca budowy jeszcze 500 dni.

 

Nowy most w Toruniu otwarty

W Toruniu otwarto nowy most przez Wisłę. 9 grudnia 2013 r. około godziny14.00 przejechały po nim pierwsze samochody.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "most w Toruniu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017