Wyszukiwałeś:

most

. Znaleziono 2619 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: most

Spróbuj też wyszukać: most tylni most w małkini most rędzinie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2619 wszystkich):

Nowy most na Wiśle w Toruniu

Wielkimi krokami zbliża się budowa mostu przez Wisłę w Toruniu, wraz zdrogami dojazdowymi. Obecnie o lukratywny kontrakt na budowę nowego mostuubiega się w przetargu 15 konsorcjów z całego świata. Szacuje się,że inwestycja pochłonie prawie miliard złotych i zakończy się w 2013 roku.

 

Most na Wiśle pod Grudziądzem - największy obiekt północnej A1

Na całym koncesyjnym odcinku autostrady A1 będzie w sumie ponad 150obiektów mostowych, ale żaden z nich nie jest tak duży i tak trudny dozrealizowania, jak most na Wiśle pod Grudziądzem, projektowo zwany obiektemmostowym MA-91. Most pod Grudziądzem poprowadzi ruch samochodowy przez Wisłęnad terenami zalewowymi oraz drogami lokalnymi na obu brzegach rzeki. Będzie tonajdłuższa tego typu konstrukcja w Polsce. Całkowita długość obiektu,liczona w osiach skrajnych podpór, wyniesie 1 954 metry.

 

Półmetek Mostu Północnego w Warszawie

Budowa Trasy Mostu Północnego w Warszawie to inwestycja oczekiwana odlat. Odcinek 4,3 km komfortowej trasy poprawi komunikację między prawo - alewobrzeżną częścią stolicy i zapewni połączenie Białołęki zBielanami. Budowa pierwszego odcinka Trasy Mostu Północnego - od węzłaz ulicą Modlińską do węzła z ulicą Pułkową – rozpoczęła się 3czerwca 2009 roku. Dzisiaj prace są na półmetku. W ubiegłym miesiącupodpisano umowę na realizację budowy kolejnego odcinka Trasy MostuPółnocnego – od węzła z ulicą Pułkową do węzłaprzesiadkowego Młociny. Unijne dofinansowanie wysokości 374,6 mln zł wesprzewarszawską inwestycję, bo całkowita wartość dwóch etapówprojektu wynosi aż ponad 1,15 mld zł. Prace potrwają do końca 2011 roku.

 

W Kwidzyniu jeden z największych mostów extradosed na świecie

Na Pomorzu powstaje największy most typu extradosed w Europie i jeden znajwiększych na świecie. Będzie miał długość 808,5 m. Stanowi on elementbudowanej w nowym przebiegu drogi krajowej nr 90 o długości około 11 km,będącym połączeniem dróg krajowych nr 55 i 91 (a poprzez nią zautostradą A1). Koszt inwestycji to około 380 mln zł (wykupy gruntów,prace przygotowawcze, roboty budowlano-montażowe, nadzór). Prace mająpotrwać do grudnia 2012 r. Przeprawa połączy dwie częściwojewództwa: Powiśle z Kociewiem.

 

Most w Nagnajowie zamknięty dla ruchu

26 lipca br. Przedsiębiorstwo Robót Mostowych Mosty –Łódź (wykonawca robót związanych z usunięciem awarii mostuprzez rzekę Wisła w miejscowości Nagnajów, w ciągu drogi krajowej nr9) rozpoczyna etap robót związanych z wymianą elementówgłównych kratownicy uszkodzonego mostu. W związku z powyższym obiektzostanie całkowicie wyłączony z ruchu w okresie od 26 lipca 2011 r. do 5sierpnia 2011 r.

 

Za dwa lata pojedziemy nowym mostem w Toruniu

Budowa mostu przez Wisłę w Toruniu trwa już dziewięć miesięcy. Mimopojawiających się przeszkód budowa nowej przeprawy drogowej idziezgodnie z planem - zapewnia wykonawca. Prace budowlane prowadzone są po obustronach Wisły. Obecnie powstają już fundamenty podpór mostu, wykopypod tunele i przejścia podziemne. Inwestycja powinna zakończyć się napoczątku lipca 2013 roku. Most połączy ulicę Łódzką z SzosąLubicką - na wysokości ulicy Lipnowskiej na lewobrzeżu i ulicy Wschodniej naprawym brzegu Wisły. Długość projektowanej przeprawy – zwanejwschodnią - to ponad 4 kilometry. Budowa nowego mostu w Toruniu wraz z drogamidojazdowymi to najważniejsza inwestycja dla tego miasta. Całkowita wartośćprojektu to ponad 921 mln zł.

 

Wybierz nazwę Mostu Autostradowego

Do otwarcia ostatniego odcinka Autostradowej Obwodnicy Wrocławia wraz z nowymmostem przez Odrę pozostało już zaledwie kilkanaście dni. O ile znowu niepojawią się jakieś nieprzewidziane opóźnienia. A tymczasem możnazagłosować na nazwę mostu, który pomyślnie przeszedł już wszystkiepróby.

 

Mosty w dobrej formie

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy zagwarantował w tym rokuśrodki na przebudowę kolejnego mostu w Elgiszewie. W regionie jezior stantechniczny mostów ma kluczowe znaczenie dla spójności całejsieci dróg w każdym regionie.

 

Dolny Śląsk z nowym mostem przez Odrę

We wrześniu otwarty zostanie most na Odrze w Ciechanowie w ciągu drogiwojewódzkiej nr 323. To jedna z najważniejszych inwestycji drogowych naDolnym Śląsku. Most zapewni brakujące połączenie drogowe na ponad 40 -kilometrowym odcinku Odry między Ścinawą, a Głogowem i pozwoli zlikwidowaćistniejącą przeprawę promową, której funkcjonowanie uzależnione jestod poziomu wód Odry i pory roku. Niestety z nowej przeprawy nieskorzystają pojazdy ciężarowe.

 

Najdłuższy most typu extradosed w Europie otwarty

Kierowcy mogą już korzystać z przeprawy na Wiśle w Kwidzynie. To jeden znajdłuższych mostów typu extradosed na świecie – ponad 800 m,gdzie długość przęsła ma 204 m. Nowy most w Kwidzynie połączy oba brzegiWisły, zapewni szybki i bezpieczny przejazd między drogami krajowymi nr 55 i91. Dzięki przeprawie, Kwidzyn zyska połączenie przez drogę krajową nr 91 iwojewódzką 231 z autostradą A1.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017