Wyszukiwałeś:

most

. Znaleziono 555 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: most

Spróbuj też wyszukać: most tylni most w małkini most rędzinie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 555 wszystkich):

Most Milenijny

Zbudowany przez Skanska Most Milenijny to największa inwestycja mostowa weWrocławiu w ciągu ostatnich 50 lat i najdłuższa przeprawa przez najszerszekoryto Odry w mieście. Wrocławski most okazał się najlepszym obiekteminżynieryjnym w konkursach "Budowa Roku 2004" oraz "SkanskaProject of the Year 2004".

 

Nowy most i obwodnica w Puławach

Do użytku został oddany największy most łukowy w Polsce i jednocześniejeden z najdłuższych w Europie. Nowy obiekt powstał w Puławach i wraz zponad 12 km odcinkiem pierwszego etapu obwodnicy, znajdzie się w ciągu drogiekspresowej S12.

 

Rośnie most pod Wrocławiem

Rozpoczęta w ubiegłym roku budowa mostu na wrocławskiej Wyspie Rędzińskiejjest jedną z największych tego typu w Polsce. Most powstaje w ramachAutostradowej Obwodnicy Wrocławia.

 

Nowy most w Nowej Białej

Odbudowano most na rzece Białka w Nowej Białej (powiat Nowy Targ),który rok temu  został zniszczony w wyniku powodzi. Odbudowa mostuwraz z dojazdami trwała około 9 miesięcy. Prace wyniosły 9,5 mln zł. 

 

Most Śląsko-Dąbrowski otwarty

W poniedziałek, 31 sierpnia wraz z pierwszymi tramwajami na mostŚląsko-Dąbrowski w Warszawie wrócił normalny ruch drogowy.Zakończył się najważniejszy etap remontu trasy tramwajowej na Trasie W-Z.

 

Most na trójce czeka na odbiór

Most w Gołaszynie (woj. lubuskie) jest już gotowy, czeka na zezwoleniawojewódzkiego inspektora nadzoru budowlanego na jego użytkowanie.

 

Toruń nie chce dłużej czekać na most

Toruń nie może już dłużej czekać na nowy most. Budowę trzeba zacząć jaknajszybciej – mówił prezydent Torunia Michał Zaleski podczasspotkania z dziennikarzami.

 

Most na obwodnicy Wrocławia blisko pół roku później

Most Rędziński, czyli największa przeprawa w Polsce, zostanie wybudowanyblisko pół roku później niż początkowo zakładano. Wykonawcabudowy mostu, konsorcjum firm Mostostal/Acciona jeszcze przed świętamipoinformowało GDDKiA, że planuje złożyć wniosek z roszczeniem oprzesunięcie terminu wykonania mostu na wyspie Rędzin.

 

Nowy most na Wiśle połączy

Za cztery lata ma być gotowy most na Wiśle pomiędzy miejscowościami Kamieńi Solec. Nowa przeprawa otworzy kolejne połączenie drogowe Lubelszczyzny zMazowszem i regionem Świętokrzyskim. Budowa rozpocznie się w 2011 roku, a jejzakończenie zaplanowane jest w 2013 r.

 

Most w Kwidzynie coraz bliżej

Ruszyła procedura przetargowa związana z budową mostu  przez Wisłę wciągu drogi krajowej nr 90. To jedna z najbardziej oczekiwanych inwestycji naPomorzu. Most na Wiśle połączy Kwidzyn z lewą stroną Wisły i autostradąA1. Budowa rozpocznie się w czerwcu 2010, a zakończy 30 września 2012.Szacunkowy koszt to ok. 200 mln zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017