Wyszukiwałeś:

motocykl

. Znaleziono 388 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: motocykl

Spróbuj też wyszukać: motocykl honda rebell

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 388 wszystkich):

Uwaga! Motocykl!

Wiosna i zbliżające się lato to okres, w którym na drogach pojawiasię najwięcej motocykli. I choć motocykliści nie są szczególnieuwielbiani przez kierowców samochodów, to jednak powinno się nanich zwracać baczniejszą uwagę.

 

Polski crash test motocykla i samochodu

Na drogach pojawia się coraz więcej motocykli. Niestety wypadków z ichudziałem również przybywa. Już od początku tego roku na polskichdrogach doszło do 613 zdarzeń z udziałem motocyklistów, wktórych śmierć poniosło 69 kierowców jednośladów.Wystarczy jedna sekunda nieuwagi i zaledwie 50 km na godzinę, a motocyklistamoże zginąć na miejscu.

 

Drogówka się zbroi

Ostatnio informowaliśmy już kilkakrotnie o zakupach drogówki, dziękiktórym polscy policjanci będą mogli skutecznie walczyć z piratamiszalejącymi po drogach. Teraz arsenał polskiej policji powiększy się o 368motocykli Honda CBF 1000A.

 

Brak empatii dla motocyklistów

Motocykliści mają pięćdziesięciokrotnie większe prawdopodobieństwoodniesienia ciężkich obrażeń lub nawet śmierci w przypadku uczestnictwa wpoważnym wypadku w porównaniu do kierowców samochodów.Naukowcy sugerują, że przyczynami kolizji samochodów z motocyklami są:niedostrzeganie motocykli na drogach mimo patrzenia w ich kierunku, negatywnenastawienie oraz brak empatii.

 

Motocykle i quady z nowym, obowiązkowym wyposażeniem

Nowe elementy wyposażenia, zwiększające poziom bezpieczeństwa na drogachEuropy, mają być obowiązkowe nie tylko w samochodach. Parlament Europejskiwłaśnie przegłosował podobne zasady, jakie niebawem mają mieć zastosowaniew pojazdach dwu- oraz trzykołowych.

 

Prawo jazdy na samochód pozwoli prowadzić motocykl

Jeśli posiadasz prawo jazdy kategorii B już niebawem będziesz mógł,bez uzyskiwania dodatkowym uprawnień, prowadzić motocykle. Wprawdzie tylko tenajsłabsze, ale i tak to spore ułatwienie dla sporej grupy kierowców.

 

Z prawkiem na auto pojedziesz motocyklem nie tylko z automatem

Na dzisiejszym posiedzeniu Sejmu posłowie przyjęli nowelizację ustawy okierujących pojazdami po poprawkach zaproponowanych przez Senat. Jest jednaistotna zmiana w stosunku do pierwotnego projektu.

 

Prawo jazdy na 125 procent

Masz prawo jazdy kategorii B? To od niedzieli możesz legalnie zasiąść za kierownicę motocykla o pojemności 125 ccm. Dnia 24 sierpnia w życie weszłyprzepisy pozwalające na jazdę motocyklem z ważnym prawem jazdy kategorii B.Zobacz, na co musisz zwrócić uwagę zanim przesiądziesz się z czterech na dwa kółka.

 

Tymi motocyklami można jeździć z kategorią B

Od ubiegłej niedzieli kierowcy samochodów mogą śmiało przesiadaćsię na motocykle, nie mając nawet stosownych do tego uprawnień. Dlatego tym,których nie stać na własne cztery kółka, przemieszczają sięsami i to głównie w korkach, albo mają taką fanaberię, podpowiadamy,jakie jednoślady, dostępne na rynku, mogą wybrać.

 

Policja kupiła nieoznakowane motocykle z wideorejestratorami

Oto kolejny pomysł polskiej policji na walkę z piratami drogowymi. Jużniebawem na ulice wyjadą nieoznakowane motocykle wyposażone w sprzętpozwalający rejestrować wykroczenia drogowe.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017