Wyszukiwałeś:

motocykl

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: motocykl

Spróbuj też wyszukać: motocykl honda rebell

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

3xNissan 4x4

Gama modeli marki Nissan z napędem na cztery koła jest bardzo różnorodna. Odmodelu X-Trail z kategorii SUV po typowo terenowe modele Patrol i Terrano.

 

BMW K 1200 R

BMW Motorrad prezentuje nowy K 1200 R – najmocniejszy obecnie roadster naświatowym rynku motocyklowym, który czerpie rozwiązania technologicznez K 1200 S.

 

2-cylindrowy BMW F 800 S

Wraz ze swą zupełnie nową paletą motocykli sportowych firma BMW Motorradprzechodzi do następnej rundy ofensywy modelowej.

 

Ni to auto, ni motocykl

Na Los Angeles Auto Show Volkswagen zaprezentował całkowicie nowy przeznaczonyna amerykański rynek model, będący krzyżówką sportowego samochodu zmotocyklem.

 

VW Multivan na Harleya

Oddział Volkswagena zajmujący się produkcją pojazdów użytkowych (VWNutzfahrzeuge) wyposażył model Multivan w system umożliwiającytransportowanie motocykla wewnątrz samochodu. Nowatorskie rozwiązanieVolkswagen opracował z firmą Harley-Davidson.

 

Volkswagen wstrzymuje prace nad GX3

Jak donosi branżowy serwis Auto Motor und Sport Volkswagen przerwał prace nadwprowadzeniem do sprzedaży trzykołowego pojazdu o nazwie GX3. Koncepcyjnysamochód został zaprezentowany w tym roku na styczniowych targach w LosAngeles.

 

Z jednośladu w dwuślad

Austriacka firma KTM, specjalizująca się dotychczas w wyścigachmotocyklowych, zamierza wejść z wielkim rozmachem na całkowicie nowe pole.Według zapowiedzi jej twórców, nadchodzi poważna konkurencja dla LotusaElise. Póki co jednak, jej imię nie jest jeszcze znane.

 

Rewolucja na trzech kółkach?

Amerykańska firma Venture Vehicles, której siedziba mieści się w LosAngeles, skonstruowała nietypowy pojazd o napędzie hybrydowym. Nie dość, żezamiast czterech kółek, posiada on tylko trzy, to jeszcze potrafi przechylaćsię na boki przy pokonywaniu zakrętów.

 

Uwaga! Motocykl!

Wiosna i zbliżające się lato to okres, w którym na drogach pojawiasię najwięcej motocykli. I choć motocykliści nie są szczególnieuwielbiani przez kierowców samochodów, to jednak powinno się nanich zwracać baczniejszą uwagę.

 

Poważne zmiany w prawach jazdy

Ministerstwo Infrastruktury przygotowało wielkie, jeśli wręcz nie rewolucyjnezmiany w procesie zdobywania prawa jazdy. Od stworzenia zupełnie nowychkategorii, poprzez wprowadzenie okresu próbnego dla wszystkich"młodych" kierowców, aż po terminowość w wydawaniu prawjazdy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017