Wyszukiwałeś:

motorower

. Znaleziono 61 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: motorower

Spróbuj też wyszukać: barton

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 61 wszystkich):

KGP: Jechał pod prąd motorowerem na A4

Policjanci z wydziału ruchu drogowego KWP we Wrocławiu zatrzymali pijanegomotorowerzystę, który jechał autostradą A4 "pod prąd" ispowodował wypadek.

 

Poważne zmiany w prawach jazdy

Ministerstwo Infrastruktury przygotowało wielkie, jeśli wręcz nie rewolucyjnezmiany w procesie zdobywania prawa jazdy. Od stworzenia zupełnie nowychkategorii, poprzez wprowadzenie okresu próbnego dla wszystkich"młodych" kierowców, aż po terminowość w wydawaniu prawjazdy.

 

Passaty i Golfy najczęściej kradzione

Choć samochód staje się dobrem dostępnym niemal dla każdego zanaprawdę niewielkie pieniądze, wciąż musimy się liczyć z możliwościąjego kradzieży. W ubiegłym roku na terenie naszego kraju skradzione zostały wsumie 22.773 pojazdy, co jest najniższym wynikiem od 1993 roku. Nie zmieniasię natomiast kolejność najbardziej popularnych modeli wśródzłodziei.

 

Wątek na forum: kwadrycykl

witam zmotoryzowanych. Mini pojazdy do 350kg/400kg i 500 w przypadku do przewożenia towarów kategoria homologacyjna l6e i l7e Jak będzie się ta branża rozwijać. Czy ktoś kupiłby taki pojazd ? jeśli ktoś chciałby porównywać z samochodami tradycyjnymi to raczej nie tedy droga bo jest to in...

 

Nowy polski... "samochód"

Firma Romet, znakomicie rozpoznawalna przez nasz naród jako producentrowerów i motorowerów, zaprezentowała ostatnio prototypmalutkiego samochodu, który w przyszłym roku prawdopodobnie wejdzie doprodukcji.

 

Takie zmiany czekają nas w kodeksie drogowym

19 października oraz 19 stycznia - te dwie daty kierowcy powinniszczególnie zapamiętać, bowiem w te dni wchodzą w życie nowelizacjeustawy prawo o ruchu drogowym. Bardziej istotne zmiany czekają nas jednak wstyczniu, wówczas zmianie ulegnie także ustawa o kierujących pojazdami.Zobacz, co się zmieni i jak się do nowych regulacji ewentualnie przygotować.

 

Motocykle i quady z nowym, obowiązkowym wyposażeniem

Nowe elementy wyposażenia, zwiększające poziom bezpieczeństwa na drogachEuropy, mają być obowiązkowe nie tylko w samochodach. Parlament Europejskiwłaśnie przegłosował podobne zasady, jakie niebawem mają mieć zastosowaniew pojazdach dwu- oraz trzykołowych.

 

Taryfikator mandatów 2014

Oto aktualny taryfikator mandatów. Stan prawny wszystkich wykroczeńdrogowych oraz przyporządkowanych do nich wysokości grzywien jest aktualny napaździernik 2014 roku.

 

Wyższe mandaty od soboty

Od soboty obowiązują zmienione wysokości mandatów za niektórewykroczenia drogowe. Więcej zapłacimy np. za nieuprawnione parkowanie na"kopercie", piesi muszą się zaś liczyć ze 100-złotową grzywnęza brak odblasków.

 

Prawo jazdy kat. AM - samochody dla 14-latków

Jeśli na ulicy mijasz gimnazjalistę w małym aucie to wcale nie oznacza, że podprowadził rodzicom kluczyki. Najprawdopodobniej korzysta z kategoriiprawa jazdy AM, umożliwiającej m.in. jazdę lekkimi czterokołowcami.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017